Till : Domstolen !
Angående : Meddelande om delgivning !
Mål / Ärende T 6741 – 18 Avdelning 2
Hej !
Mitt namn är Ahmad Valadi 570901 – xxxx , Made in IRAN och Tyvärr även Låtsas Svensk sedan 33 år tillbaka !
Fredag den 3 maj , efter 13 månader som jag väntade besked från Domstolen , kom ett brev , i den var ( Förordnande – Kallelse Meddelande om delgivning – Skrivelse : En sidan som den Gata Kvinna ” Natasha ” hade skrivit som jag analyserar rad på rad i detta skrift . Vänligen Läs Ordentligt detta Skrift , trots att det är flera sidor , men detta skrift är inte bara om Mig och Min Son och Hans ( Min Son ) s Vackra och Fina Syster ( V – Ch ) , utan det är Liksom ( Lektion ) till Ni Domstol Folket , Oavsett ( Lämpliga om det finns , och Olämpliga , liksom Alla de som var i Mina Ärende hittills ) !
Ju mer jag Fortsätter med Mitt Ärende , desto mer jag Upptäcker att Ni Domstol Folk Verkligen ( VET INGENTING ) ! Inte Alfabet av MÄNSKLIGHETEN , Inte Alfabet av RÄTTVISAN , inte ens Eran LAG , som Ni Läste Flera År i Universitet och Ni får Så Höga Löner för det !
Om Ni är ( Domstol Folk ) som ( för det mesta visade Mig i Mina Ärende , att Ni är inte Lämpliga , Kunniga ) , Jag är en Kunnig , Ärlig , Ansvarfull ( Författare , Diktare , Journalist , Uppfinnare , Litteratursamlare , Radioprogramledare , Grundare till Sajten ” falskaparadiset.se ” och ” fakeparadise.se ” ) mm !
Liksom detta Kinesiska Ordspråk ( Ge inte ” FISK ” till den som är ” HUNGRIG ” utan Lär honom att ” FISKA ” ) jag försöker att Lära Er att ( FISKA ) det Betyder att DÖMA KORREKT , i en Skicklig och Lämplig och Ärlig ( Domare , Åklagare ) s NIVÅ ! Läs Mina Skrifter NOGA ! !
Mina Skrifter är liksom en NYCKEL som Öppnar Alla LÅS , På Persiska Vi säger ( Kung Nyckel ) !
Mina Skrifter är Liksom SPEGEL , för att Ni ska Se Er i den , Eran REELL , Tyvärr FULA ANSIKTE ! ( Jag menar inte den Ansikte som heter Ansikte , utan Den Person som Ni är , som för det mesta är inte MÄNSKLIG ) !
Jag Bjuder Er en av Mina Egna Dikter , som Passar nu och här :
Taa tavaani , aayeneh hargez be daste kas madeh ………… Kas nemikhaahad ke biinad chehree zesht o karihe khiish raa !
Med Min Dålig Svenska , det Betyder : Ge aldrig ” Spegel ” till någon ………. För att ingen vill se sin Reell Fula och Äckliga Ansikte !
44 år skrivande med över 10,000 Mina Egna Dikter och Kloka Ord , 55 år att Läsa och Samlar Bästa av de Bästa av Iranska Fina Dikter , Orsakar att jag Tål inte DUMHETER och OMÄNSKLIGHETER från Folk , speciellt från De som Borde FATTAR , liksom ( Domstol Folket ) som Borde vara ( FÖREBILD ) ! Men eftersom här är Sverige , och Ni vill Vara Annorlunda , Unika , Speciella , Bästa i Allt ( i eran Dröm förstås ) , men i Verkligheten nästa Allt Ni Gör är SKIT , nästan Allt Ni Gör är FEL , och ändå TROR att Ni GJORDE på Något Sätt som ingen Annan Gjorde och Gör , Men Tveka inte att Ni Gjorde FEL , att Ni Gjorde SKIT !
Jag har Pekat på några Saker i Mina Skrifter , hittills , och Noterade Många Saker som i Framtida Skrifter Bjuder Er och Bjuder till Fina Svenska Folket !
Trots att Vi Iranier har ett Ordspråk som säger : Det är Svårt att Lära De ( Folk ) som har Bestämt sig att ( INTE FÖRSTÅR ) , att Lovade Sig att ( INTE FATTAR ) !
Jag skriver till Miljoner Iranier , Afghaner , Tadzjiker , Kurder , Alla som Fattar Persiska , Nu skriver till 9 Miljoner Svenska ( Med Min Dålig Svenska ) Huvudsaken är att : Jag Skriver Korrekt , Jag Skriver Mänsklig , jag Skriver Ansvarfull , Jag Skriver Väckande , jag Skriver Lite Ironisk ! Hoppas på att Kommer till NYTTA !
Vi Iranier säger : Titta inte VEM Säger , Titta VAD Säger !
Jag Brukar inte Skriva med FALSKA KOMPLIMANGER som Ni Svenskar Gillar att få Läsa eller Höra , Jag Säger ( SKIT ) till ( SKIT ) och Säger ( HONUNG ) till ( HONUNG ) , Om jag Skrev ( SKIT ) Tveka inte att Det Var ( SKIT ) , Annars till ( HONUNG ) jag Säger och Skriver ( HONUNG ) !
Tack för att efter 13 månader Ni Domstol Folket visade Respekt och Reaktion och Spikade en datum , den 6 September för ( Muntlig Förberedelse ) , det betyder efter 17 månader från Min Begäran , och om jag ska räknar från början då blir efter 6 År och 1 dag ( För att det var den 5 september 2013 som den Ukrainska Gata Kvinna ” Natasha ” Åkte till den ” Privata Bordell ” ( Kvinnojouren ) för att Förverkliga sina Sjuka plan för att på Riktig Blir en ” Legitimerade Gata Kvinna ” och Blev ” Knullade och Våldtagen ” av Kvinnojourens Äckliga Manliga Personal från samma kväll , liksom den Äckliga , Smutsiga Arab ” M – A – F ” som Fortsatt sin Knullande mot den Gata Kvinna ” Natasha ” från Första Kväll upp till 26 månader efteråt , även Utnyttjade Sexuellt den Gata Kvinnans ” Natasha ” s Dotter ” V – Ch ” ) och Utnyttjade Svenska Skit och Sjuk System , Totalt !
Vilket som , om Täby Polisen Fattade lika mycket som en 10 årig när i den datum ( 2013 – 08 – 28 , 29 , 30 ) som den Gata Kvinna ( Natasha ) var hos Täby Polisen för att Falsk Polisanmäla Mig och Lurar Systemet , Fattade , kunde stoppa den Sjuka Plan från Början , det skulle inte Ta 6 år Tortyr för Mig och Mina Barn , det skulle inte Kosta Samhället och Skattebetalarna flera Miljoner Kronor , och Hon ( Natasha ) själv behövde inte att blir Sexuellt Utnyttjade och Knullade och Våldtagna av ( Kvinnojours Äckliga Personal , Poliser , Advokat , Domarna , mm ) och 1000 tals andra Äckliga Män på Gatan och på Jobbet , och Blir på Riktig en ” Legitimerade Gata Kvinna ”!
Och Täby Polisen , Täby Kommunen och Domstol Folket med Sina Dumheter och Olämpligheter var Liksom ( Medhjälpare ) till den Gata Kvinna ” Natasha ” och i visa Fall var liksom ( Betjänt ) till den Gata Kvinna ” Natasha ” och Förverkligade vad den Gata Kvinna ” Natasha ” Beställde och Begärde , till exempel ( Kontaktförbud ) till Mig , för att Hon ( Natasha ) Utan någon Problem Leva som en ( Gata Kvinna ) och Låta Barnen Växer liksom ( Föräldralösa Barn ) och Dumma Domstol Folket ( Domare , Åklagare ) och Poliser Förverkligade för Henne ( Natasha ) , Liksom när man ringer till en Pizzeria och Beställer några Pizza , och De Kör Hem Pizzan .
Naturligtvis Hon ” Natasha ” Tackade på Sitt Sätt och Betalade och Tackade med sin Kropp , med sin Smutsiga FITTA ! ( Enligt Alla Bevis Material och Vittnes Berättelser , som står i Mina Skrifter ) , och Själva SKIT DOM och BESLUT som är också Självtalande !
Vilket som Alla Var Nöjda , utan Mig och Mina Barn som Drabbade Mest och Haft Riktiga ” Helvete ” hittills , Vilket som Bland Alla De Olämpliga ( Täby Poliser , Täby Kommuns Olämpliga Personaler , Alla Domare , Åklagare och Alla De Olämpliga Folk på de 2 Formalitet Domstolar , det betyder ” Svea Hovrätten – Högsta Domstolen ” och även 2 andra Formalitet Organisation ” JO – JK ” Lyckligtvis ingen , ingen , ingen FATTADE !
Det är ingen Konstighet , Det är Sverige , ett SKIT LAND som Bara Lurar Sina Egna Folk , även Lurar Världen med sina ” Falska Mänskliga Motto ” och ” Falska Informationer ” och ” Falska Mänskliga Lag ” som finns inte i Verkligheten , och i Verkligheten är Bara ” SKIT ” !
Ett enkelt ärende som en 10 årig kunde och kan Döma Perfekt , men över 50 Personer , Tyvärr alla Välutbildade ( ? ) ( Domare , Överrådman , Cheföverrådman , Åklagare , Överåklagare , Cheföveråklagare , och några Tomma Titel till ) Fattade inte !
Vilket som om Täby Polisen Fattade från Början , om Täby Kommuns Personal , Om Domstol Folket Fattade från Början , det skulle inte Ta 6 År av Mina Dyrbara Tider , det skulle inte Ta 6 År ” Psykisk Tortyr ” till Mig och Mina Barn , det skulle inte vara 6 År ” Helvete ” till Mig och Mina Barn !
Till Er på Avdelning 2 :
Tack för att ni bokade en tid 6 September 2019 efter 17 månader , men det är Oklar för Mig , att : Har ni fattat att Jag vill inte ha Manliga Domare i Mitt Mål ? Har ni fattat att jag vill inte ha De Olämpliga Kvinnliga Domare som hittills var i Mina Ärende ?
Det är Oklar för Mig att den 6 september 2019 som är ( Muntlig förberedelse ) Vem ska vara Handläggare ? Vem ska vara Domare ?
Hoppas på att för den ( Muntlig Förberedelse ) och den ( Riktiga Rättegång )( Huvud Förhandling ) ska vara Samma Kunniga , Lämpliga , Mänskliga Kvinnliga Domare !
Vänligen innan jag skriver under den ( Delgivningen ) som jag har fått och ska Signera och skicka till Domstolen , skriftligt skickar till Mig , Vem är Domare till Mitt Mål ? Både ( Muntlig förberedelse ) och den ( Riktiga Rättegång )( Huvud Förhandling ) Namnet på den Kunniga , Lämpliga , Mänskliga Kvinnliga Domare till Mitt Mål !
Vänligen be den Kunniga , Lämpliga , Mänskliga Kvinnliga Domare till Mitt Mål , att lägger 2 – 3 dagar och läser Alla Skit Dom och Beslut hittills , plus Mina Analys och Mina Överklagan på de Skit Dom och Beslut , och Andra Mina Skrifter , för att ha en Korrekt Bild från Situationer , exakt liksom en Lämplig Kirurg som innan Operation , Läser ( Patient Journalen ) jätte Noga !
jag vill inte igen en IDIOT ( Ahmagh ) Fastnar på Mitt Ärende , igen blir en SKIT DOM , Det räcker ( 6 ÅR PSYKISKA TORTYR , Det räcker 6 ÅR HELVETE till Mig och Mina Barn ) på grund av Dumma Domstol Folket som var Hittills i Mina Ärende !
Som ni vet det är över 4 år jag har inte Advokat , och försvarar Mig själv , vilket som i det här SKIT LAND det spelade ingen Roll , om Vi Utlänningar har Advokat eller ej , jag var Dömd i förväg , Att ha Advokat var bara en Extra Kostnad till mig , Så blir det när man bor i ett SKIT LAND !
Hoppas på att den här gången efter 6 år Dumheter från Domstol Folkets sidan , det ska vara en Mänsklig , Kunnig , Lämplig Kvinnlig Domare som kan den Minsta av Mänskligheten och Svensk Lag , för att Vi ska gå igenom 6 år ORÄTTVISAN , 6 år PSYKISKA TORTYR , 6 år OMÄNSKLIGHETER , 6 år SKIT DOM och BESLUT mot Mig och Mina Barn , och vill Rätta till All SKIT DOM och BESLUT HITTILLS !
Också jag bad att 4 Personer ska vara VITTNE , Vänligen Meddela Mig att hade Ni Kontaktat De ( Vittne ) att De ska vara Redo för ( VITTNESMÅL ) ?
Om Ni Skriver en Kvinnligs Domares Namn och Jag Kommer Ditt och ska vara en Annan , Jag Lämnar Domstolen som PROTEST och Skriver i Mina Skrifter och Lägger på Min Sajt ( falskaparadiset.se ) och ( fakeparadise.se ) till De som Följer Min Sajt , Känner Sveriges Dåliga Domstolar ännu bättre !
Också Bad att Vill inte ( Nämndemän ) i Mitt Mål , De som sitter som en Äcklig STATY och GLOR och Fattar inte lika mycket som en IDIOT ( Ahmagh ) och Ändå Deras RÖST är Avgörande till Målet !
Upprepar att Ni Fattar Bättre : VILL INTE HA NÄMNDEMÄN I MITT MÅL ! TACK !
I alla fall här är Sverige , man måste säga FLERA GÅNGER tills Ansvariga FATTAR !
Trots att det är 6 år jag Upprepade , Skrev över 1600 sidor , LYCKLIGTVIS INGEN FATTADE , för att här är ett SKIT LAND , All Detta är BEVISET ! Mer SKIT än den här , det går inte !
Hittills Ni Olämpliga Domstol Folket som var i Mina Ärende , Visade Mig att Ni Gör All Sådana Omänskliga Saker , All Sådana Skit Dom och Beslut , All Sådana Psykiska Tortyr Till Mig och Mina Barn , och Andra UTLÄNNINGAR och Deras BARN ( Medveten och Systematik och med Flit ) ) Vilket som jag kommer att visar detta till Hela Världen .
Jag håller på att Hitta Någon REGISSÖR att Göra All Dessa , det betyder Eran ( Omänskliga , Olagliga , Orättvisan , Rasistiska , All Dessa Psykiska Tortyr ) ( speciell till Vi Utlänningar ) , liksom ( Mig och Mina Barn ) som en FILM , jag Lovar att det Blir ( Oskar Garanti ) , Helst vill jag att det ska Vara en Iransk Regissör som Gör Filmen och Vinner ( OSKAR ) utan Tvekan , eller en Svensk Regissör ( Om är Kunnig och Ärlig och Mänsklig ) , eller Vem som helst , för att Visar All Svenska LÖGNER och ORÄTTVISAN och OMÄNSKLIGA BETEENDE till sina egna Folk ( Speciellt Vi Utlänningar ) till Hela VÄRLDEN !
Vi människor Tål till en vis Grad ( Värk , Ont , Orättvisan , Omänskligheten , Omoraliska , Otrohet , Lögn , Fattigdom , mm ) efter den Grad alla Visar REAKTION , Var och en på Sitt Sätt , Efter en vis Grad , Man Skriker , Man Höjer sin Röst , Efter en Vis Grad Folk Gör Vad som helst , Vilket som Landets Dumma Ansvariga ” Fattar Inte ” , Vilket som Dumma Domstol Folket ” Fattar Inte ” ( Vilket som en del Dumma Domstol Folket , själva är Orsaken till all Orättvisan och all Problem som Kommer efter Orättvisan ) och det är Därför Sverige ( en gång i tiden , Mitt Dröm Land ) har Blivit ett SKIT LAND , som jag Känner inte igen det , Därför Kämpar med Mina Skrifter att Åtminstone Sverige Blir inte VÄRRE , att Sverige blir ett Bättre Land till Mina Barn som Tyvärr här är Deras Födelseland , ska ha bättre än det här Helvete som jag har , och till Andra , Sverige ska Bli ett Bättre Land än den här SKITEN som är nu !
Jag Blundade till visa saker , men Eran ( Ni Olämpliga Domstol Folket som var i Mina Ärende ) s Dumheter och Orättvisan och Omänskligheten var mer än Min Ork , och var mer än Min Tålamod som är Stor , också Eran Dumheter och Orättvisan Var inte Lämplig till Någon i Min Nivå ( Författare , Diktare , Journalist , Litteratursamlare , Uppfinnare , Hårstylist ) Mig som det är 44 år skriver , Mig som Miljoner går efter Mina Fotspår ( Skrifter ) , Mig som skriver till Alla , Från Vanliga Folk , till Olämpliga ( Domare , Åklagare ) och Olämpliga Landets Ansvarigas Nivå !
Därför SKREK jag med Mina SKRIFTER ! Lyckligtvis Ingen Fattade Hittills , för att Ni Visade Mig att Ni VET Inte ens Alfabet av Mänskligheten ! För att Ni ( Domstol Folket ) Följde inte ens LAGEN , Kanske för att Ni vet att Vi har inte LAG alls , Om vi hade LAG , Åtminstone det skulle Någon FATTAR !
Åtminstone Någon bland De som sitter ( Bara Sitter ) på de 2 Formalitet Domstolar ( Svea Hovrätten och Högsta Domstolen ) och Får så Höga Löner och ( Bara Sitter ) där och Bär ( Tomma Titel ) utan att Fattar en Hundradel av Sin Titel , Utan att Fattar en Hundradel av den Höga Lön som Får ( i alla fall De visade så i Mina ärende ) , Annars Hur De som ( Bara Sitter ) på de 2 Formalitet Domstolar ( Svea Hovrätten och Högsta Domstolen ) efter så här Många Gånger som jag ÖVERKLAGADE , Olämpliga Domstol Folkets SKIT DOM och BESLUT som var i Mina Ärende , ingen , ingen , ingen av De som ( Bara Sitter ) på De 2 Formalitet Domstolar ( Svea Hovrätten och Högsta Domstolen ) FATTADE ! ( Det är 6 år Nu ) !
Ni Skulle SKÄMMAS för all Omänskligheter , för all Orättvisan , för all Dumheter som Ni Olämpliga Domstol Folket Gjorde i Mitt Fall under 6 år , och De som ( Bara Sitter ) på De 2 Formalitets Domstolar ( Svea Hovrätten och Högsta Domstolen ) s Sköna Stolar och Får så Höga Löner och Gör inget , skulle Skämmas ännu Mera !
Som en Ansvar Författare , Journalist , Låtsas Svensk , som Upplevde All dessa Problem , som Upplevde all dessa Helvete , som Upplevde all dessa Omänskliga Orättvisan , kändes att det är Min Plikt och Ansvar att Åtminstone Pekar på och Försöker att VÄCKA Ansvariga i God Tid , att VÄCKA Domstol Folket i God Tid , att VÄCKA Folk i God Tid !
Hoppas på att den här gång , den här Kunniga Kvinnliga Domare , vill Rättar till all Tidigare Skit Dom och Beslut och Dömer som en Lämplig , Normal , Mänsklig Domare ! Tack !
Nu vill jag gå igenom den e mejl som den Gata Kvinna ( Natasha ) skrev och Skickade till Domstolen , Vill Analysera den . Vänligen Skickar Mina Skrifter och Svar till den Gata Kvinna ( Natasha ) också , Låt att Hon ( Natasha ) Fattar att det går inte att bara Knulla med Domare , Åklagare , Advokat , Polis , mm och Göra Vad som helst och Kommer Ut VINNARE !
För en Period ( FITTAN ) kan VINNA mot ( LAGEN ) , kan vinna mot ( Verkligheten ) men inte ALLTID , Nu vill jag att ( VERKLIGHETEN , LAGEN ) ska ( VINNA ) mot Hennes ( Natasha ) s Smutsiga ( FITTAN ) !
Väl , i det brevet som kom med andra papper , var några rader från den Gata Kvinnan ( Natasha ) , som jag skriver några rader av det , stannar , skriver Mina Analys och Svar , sedan fortsätter igen , tills De som Läser detta Fattar bättre , Tack !
Arkiverad : den 16 april 2019 11: 28 : 37
Från : Natasha
Skickat : den 15 april 2019 21 : 23 : 31
Till : TAA – Enhetsbrevlåda Tvistemål och Ärende
Ämne : Re : T 6741 – 18 , ab . 66 samt delgivningskvitto
Precision : Normal
Hej ,
Mitt namn Natasha ,
Och jag bekräftar att jag tog emot handlingar som ni har skickat till mig .
Jag bestrider den här stämningen i sin helhet .
Bevis :
Min sons bästa är att stanna hos mig . Han trivs hemma jättemycket , han trivs i skolan där han har sina kompisar .
I de här handlingar som Av ( Det betyder Ahmad Valadi ) har skickat till Er finns inga nya ord , han använder samma ordförråd genom alla dessa år som han inte lämnar oss i fred .
I sina mejl använder han ( Det betyder jag ” Ahmad Valadi ” ) bara kränkande , förnedrande , osannolika påstående angående mig , mina vänner , min familj .
Enligt alla dessa skrifter som AV ( Det betyder Ahmad Valadi ) skickade till Er , få ni fatta den rätta beslut .
Vi väntar lite här , att jag Analyserar och Svarar :
Jag skrev Flera gånger att : Människor Väljer Själva att Hur Vill De bli Kallade , Vill Bli Kallade ( Doktor , Polis , Advokat , Domare , Åklagare , Lärare , Ingenjör , Pilot , Diplomat , Minister , Författare , Diktare , Journalist , Uppfinnare , Frisör , mm ) vilket som är Positiv och man Kämpar flera år för att bär en sådana Titel , men om man Gör något Fel , Sköter sitt jobb och Ansvar inte Korrekt , Trots att Bär sin Titel , får en ( Olämplig ) före sin Titel , Liksom ( Olämplig Doktor , Olämplig Polis , Olämplig Advokat , Olämplig Domare , Olämplig Åklagare osv ) , eller Negativa Titel överhuvudtaget liksom ( Tjuv , Terrorist , Alkoholist , Knarkare , Rasist , Gata Kvinna , Lögnare , Charlatan , Våldtäktsman , Smugglare , Pedofil , osv ) !
Att Kalla en ( OLÄMPLIG Person ) för ( OLÄMPLIG ) , är inte KRÄNKNING !
Att Kalla en ( TJUV ) för ( TJUV ) är inte KRÄNKNING !
Att Kallar en ( KNARKARE ) för ( KNARKARE ) är inte KRÄNKNING !
Att Kallar en Kvinna som är ( GATA KVINNA ) , för ( GATA KVINNA ) , liksom den Ukrainska GATA KVINNA ( Natasha ) är inte KRÄNKNING ! ( Speciellt om man som Motpart vill visa till Domaren och Åklagaren att Den Person ( Verkligen är Olämplig ) som ” Vårdnadshavare ” speciellt ” Ensam vårdnadshavare ” till ( Ahmad Valadi ) s Barn , då detta är liksom Bevis material , inte Kränkning , ” Kränkning ” Gjorde Hon ( Natasha ) till sig Själv .
Hon ” Natasha ” Valde själv att Leva som en Gata Kvinna , enligt Alla Bevis material och en del Äckliga Män som Knullade Henne ( Natasha ) finns , ( Exempelvis : Den Äckliga Arab ” M – A – F ” som jobbar på Kvinnojouren ” Den Privata Bordell ” , Den Äckliga Pedofilen ” P – E – L ” , Den Äckliga Advokaten ” Jurkand ” ” D – B ” , Den Äckliga Iranska Svarta Jobb,s Arbetsgivare ” F ” som spred att : Efter Jobbet Vi KNULLAR ( Natasha ) BAKIFRÅN , och 1000 tals andra Äckliga Män från Gata ( Hennes ” Natasha ” s Kunder ) också enligt Vittnen , Fru ” E – K ” ) och utan Tvekan De Olämpliga Domstol Folket i Vårt ärende som Utnyttjade Henne ” Natasha ” Sexuellt enligt Alla ” FUCKING DOM och BESLUT hittills !
Att Kallar en OLÄMPLIG ( DOMARE , ÅKLAGARE ) som Dömer som en IDIOT ( Ahmagh ) och Dömer SKIT , ( På grund av sin Utnyttjande av den Skyldiga Kvinna ” Natasha ” ) för ( OLÄMPLIG DOMARE , ÅKLAGARE ) är inte KRÄNKNING ! ( För att det finns deras Skit Dom och Beslut , Det finns Analys på Deras Skit Dom och Beslut osv . ) .
Att säga SKIT till SKIT är inte Kränkning till ( SKITEN ) !
” Kränkning ” är när man säger något ( Negativ ) om någon , som Stämmer inte , till exempel : Att säga Tjuv till någon som är inte Tjuv !
Att säga Knarkare till någon som är inte Knarkare !
Att säga Gata Kvinna till en Kvinna som är inte Gata Kvinna !
Att säga Olämplig ( Domare , Åklagare ) som är inte Olämplig ( Domare , Åklagare ) och 1000 tals liknande exemplar ! Efter detta Korta Förklaring , Du Gata Kvinna ( Natasha ) ! Efter cirka 6 år att Leva som en ” Legitimerade Gata Kvinna ” som jag skrev i Mina Skrifter bara Liksom Titel , liksom Toppen av en Isberg , Annars Verkligheten är 1000 gånger Större och Mera !
Efter cirka 6 år som Du Gata Kvinnan ( Natasha ) Gjorde All Dumheter mot Mina Barn , Du Räknar Dig ( Natasha ) ( Lämplig Ensam Vårdnadshavare ) ? Speciellt till Ahmad Valadi , s Barn ?
De Olämpliga ( Domare , Åklagare ) som efter Några Gånger ( Gratis Ligg ) från Dig ( Natasha ) Kallade Dig ( Natasha ) ( Godkänd Lämplig Ensam Vårdnadshavare ) jag Skrev och Visade att De ( Dumma Domare , Åklagare ) själva är OLÄMPLIGA !
Den Person som Vet vad Du ( Natasha ) Gjorde för Dumheter och Omänskligheter och Ditt Smutsig Liv , och ändå Kallar Dig ( Natasha ) för ( Lämplig ) själv är en OLÄMPLIG Person , Oavsett om är en Vanlig Person eller är ( Domare , Åklagare , eller ännu Över Över Över Domare , Åklagare ) !
Att Räkna Dig ( Natasha ) ( Lämplig Ensam Vårdnadshavare ) är Egentligen KRÄNKNING till Svenska Fina MAMMOR , som jag Känner De under 33 år !
Det sägs att De som LJUGER eller få Höra bara LÖGNER , och Falska Komplimanger , efter ett Tag TROR på sina LÖGNER , eller KÖPER LÖGNER , och TROR På ALLA LÖGNER och de Falska Komplimanger !
Det Verkar att Du ( Natasha ) Gata Kvinna , Tror på De Falska Komplimanger som Olämpliga ( Domare , Åklagare ) efter sin ( Gratis Ligg ) från Dig ( Natasha ) skrev i Vårt Ärende om dig , Du Gata Kvinna ( Natasha ) TROR att Du ( Natasha ) är en ( LÄMPLIG MAMMA , LÄMPLIG ENSAM VÅRDNADSHAVARE ) ?
Du IDIOT ( Natasha ) ! Du Gata Kvinna ( Natasha ) ! Om Här var inte ett SKIT LAND , om Hade Mänskliga LAG , om det var LÄMPLIGA ( DOMARE , ÅKLAGARE ) i vårt ärende , för Varje DUMHETER som Du Gjorde till Barnen och Skadade Barnens Nu och deras Framtiden , och för All Psykiska Skador som Du ( Natasha ) ställde till Barnen , och Till Mig , Du Gata Kvinna ( Natasha ) skulle Få Flera År Fängelse Straff , inte ( Ensam Vårdnadshavare ) !
Hittills Du Gata Kvinna ( Natasha ) med Hjälp av Din ( Smutsiga FITTA ) och den Smutsiga och Äckliga Polska Kvinna ( A – L ) s Smutsiga Lögner som VITTNE och den Äckliga Advokaten ” Jurkand ” ” D – B ” s Smutsiga Lögner som Lagt på Dina Smutsiga Lögner , efter sin ( Belöning ) från Dig ( Natasha ) och Dumheter av Alla Olämpliga ( Domare , Åklagare ) Som var i Vårt Ärende , Kunde Du Klara Dig , men Folk är Bästa Domare , jag Visar till Fina Svenskarna Dina Dumheter och Alla De Olämpliga ( Domare , Åklagare ) s Olämpligheter som Utnyttjade Dig ( Natasha ) Sexuellt och Utnyttjade sin Post och Position som ( Domare , Åklagare ) , och Själva SKITIT på LAG och SKITIT på Mina RÄTTIGHETER och SKITIT på Mina Barns RÄTTIGHETER och Beräknade Dig ( Natasha ) ( Lämplig Ensam Vårdnadshavare ) ! Allt pekar på så , Så ser ut i alla fall .
Du Gata Kvinna ( Natasha ) ! Du skrev : I sina mejl använder han ( Det betyder jag ” Ahmad Valadi ” ) bara kränkande , förnedrande , osannolika påstående angående mig , mina vänner , min familj .
Du Gata Kvinna ( Natasha ) ! Mina Skrifter Angående Dig ( Natasha ) , din Äcklig och Smutsig Familj och Andra Äckliga Folk runtomkring Dig ( Natasha ) som Du ( Natasha ) Kallar för ( Vänner ) och Alla Olämpliga Domstol Folket som var i Vårt Ärende , är inte ( Kränkande , Förnedrande , Osannolika ) Utan det är Liksom ( Korrekta RAPPORT – Korrekta FAKTA ) av Vad har hänt , och ( Vad Du Har Gjort ) , och är BARA Liksom Titel , är Liksom Toppen av en Isberg , annars Verkligheten är 1000 gånger mer än vad jag Skrev , annars Din Äckliga Verkliga Liv det vet Bara Du ( Natasha ) !
Om Dina Äckliga Vänner och Din Äckliga Familj , samma Sak , Jag Skrev Sanningen , om Mina Skrifter är ( Äckliga och Smutsiga ) angående De ( Dina Äckliga Vänner och Din Äckliga Familj ) , för att De ( Dina Äckliga Vänner och Din Äckliga Familj ) är ( Äckliga och Smutsiga och Omänskliga ) men det är Sanningen !
Du Gata Kvinna ( Natasha ) ! i Din Skit Skrift nämnde Du att : I sina mejl använder han ( Det betyder jag ” Ahmad Valadi ” ) bara kränkande , förnedrande , osannolika påstående angående mig ( Det betyder ” Natasha ” ) och din Äckliga och Smutsig Familj och din Äckliga , Smutsiga Vänner !
Som en Ansvar Författare skrev Jag flera gånger att : Folk Väljer Själv , Hur vill De bli Kallade !
Du Gata Kvinna ( Natasha : Att Skriva om Verkligheten är inte KRÄNKNING !
Om Du Var ( Alkoholist – Knarkare – mm ) Jag skulle skriva i Mina Skrifter till Domstol Folket att : Hon ( Natasha ) är Olämplig Mamma , är Olämplig Vårdnadshavare , för att är ( Alkoholist – Knarkare – mm ) och får inte att Ha Min Son ( Ahmad Valadi ) s Son , och Uppfostra Min Son ( Ahmad Valadi ) s Son , Nu som Du är liksom en Gata Kvinna , Lämnade och Lämnar 2 Barn och Går Ut PROSTITUERAR upp till 01 : 00 – 02 : 00 – 07 : 00 ( Enligt Vittne ” E – K ” ) är Samma Sak , och är ännu Värre !
Någon som Du ( Natasha ) som är inte ens Lämplig till Sig själv och till Samhället , Hur kan Uppfostra Barn ? Speciellt ( Ahmad Valadi ) s Barn !
Din Faderlösa Dotter ( V – Ch ) som har en Olämplig Mamma som Du ( Natasha ) som har en Smutsig Förebild Mamma som Du ( Natasha ) Redan är på Fel Banna !
Annars Hur en 9 årig Flicka ( V – Ch ) ska Ha en Äcklig , Smutsig 45 årig Mans ( M – A – F ) s Äckliga Bilder och Filmer i sin Mobil ? och Kallar Honom ( Den Äckliga , Smutsiga Arab ” M – A – F ” ) för ( ÄLSKLING ) när pratade i Telefon ? ( Enligt Min Vittne ” E – K ” ) !
Detta är Resultatet av att Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) är INTE en Lämplig Mamma , som Lämnade 100 tals gånger ( 9 – 10 åriga ” V – Ch ” ) hos den Äckliga och Smutsiga Arab ( M – A – F ) när Du ( Natasha ) Ville Själv gå och PROSTITUERAR !
Jag är Tvungen att Skriva om Verkligheterna , som Tyvärr är ( Äckliga och Smutsiga ) för att det handlar om ( Äckliga och Smutsiga ) Folk Liksom ( Dig ” Natasha ” – Den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” – Den Äckliga , Smutsiga , Pedofil Mannen ” P – E – L ” – Den Äckliga , Smutsiga Arab ” M – A – F ” och den Äckliga , Smutsiga Advokaten ” Jurkand . ” ” D – B ” som för sin ” Belöning ” från Dig ” Natasha ” Lagt Mera Smutsiga Lögner på Dina ” Natasha ” s Smutsiga Lögner ) .
Jag är Tvungen att Skriva om Verkligheterna , För att ( DOMARE , ÅKLAGARE ) ska Ha KORREKTA FAKTA , för att kunna DÖMA KORREKT , ( Exakt som när en Kirurg vill Opererar någon , Behöver en Korrekt Patient Journal ) vilket som Hittills bara Olämpliga ( Domare , Åklagare ) Fastnade på Vårt Ärende och De Manliga Domare Hittills , Var Lika Äckliga och Smutsiga och Okunniga och Olämpliga Enligt Alla Täcken och Deras SKIT DOM och BESLUT , Allt pekar på att De ( Olämpliga ” Domare ” liksom De som var i Våran Ärende ) Utnyttjar Sexuellt Skyldiga Kvinnor Liksom Dig ( Natasha ) och Visar De ( Skyldiga Kvinnor Liksom ” Natasha ” ) LÄMPLIGA , Ensam Vårdnadshavare ) , vilket som att Räknar Någon Smutsig Mamma liksom Dig ( Natasha ) LÄMPLIG , är STÖRSTA KRÄNKNING till Fina Svenska MAMMOR , och Alla Fina Mammor i Världen !
Jag skrev flera gånger , om jag i Mina Skrifter pekade inte om sådana Saker , Du ( Natasha ) är Så SMUTSIG MAMMA som Även Kunde Ta Med Dig ( Natasha ) din 9 – 10 årig Faderlösa Dotter ” V – Ch ” till Dina Smutsiga , Äckliga Kunder , i alla fall De ( Dina Smutsiga , Äckliga Kunder ) Betalar Bra för en 9 – 10 Årig , mycket mer än vad De ( Dina Smutsiga , Äckliga Kunder ) som KNULLADE Dig ( Natasha ) Betalade Dig ( Natasha ) eller Hur ?
Och Du ( Natasha ) som kommer från en Smutsig Fattig Familj , Törstig för Pengar , att Tjäna Kronor och Växla till ( Dollar och Euro ) och Skicka till Ukraina , till Din Smutsig Familj !
Om jag Kallar Din Äckliga Mamma ( T ) för ( Bordell Mamma ) och din Äckliga Pappa ( A ) ( Om verkligen är din Pappa ) för ( Hallick ) i Mina Skrifter , är för att De ( Din Äckliga Föräldrar ) Tar och Tog hand om Barnen varje år 3 månader och år 2015 , 6 månader , för att Du Gata Kvinna ( Natasha ) Prostituerar Dygnet Runt , Barn fri och Tjänar mycket Pengar och Växla till ( Dollar och Euro ) och Skicka till Ukraina , till Din Smutsiga och Äckliga Familj ! ( Det är inte bara Jag som Kallar en Sådana Smutsiga Folk ” Dina Smutsiga Föräldrar ” så , Alla Kallar en så Äckliga , Smutsiga Folk till ” Smutsiga ” !) .
Det Verkar att Din ( Natasha ) s Smutsiga Mamma ( T ) , Din ( Natasha ) Äckliga Mamma ( T ) som är en ( Gammal Yrkes Kvinna ) inom detta ( Prostituering ) Lärde Dig Alla Sina Erfarenheter och Trick , och Tar hand om Varje år 3 Månader Barnen , och År 2015 – ( 6 Månader ) , för att Du ( Natasha ) ska inte Vara Orolig för Barnen , och istället för att Komma med Sista Kunden klockan 01 : 00 – 02 – 00 – 07 : 00 , Hemma , skulle Sova över Hos din Sista Kund , utan att vara Orolig till Barnen och Tjäna Mera Pengar för att Skickar till Din Fattig och Smutsig och Äcklig Familj !
Synd att inte Du Gata Kvinna ( Natasha ) , Din Äckliga och Smutsiga Familj , och inte Olämpliga Domstol Folket i Vårt Ärende , FATTADE INTE , att Hur mycket detta ( Att lämna Barnen i den Ålder ( ” D ” som var 4 , 5 , 6 år och ” V – Ch ” som var 8 , 9 , 10 år ) liksom FÖRÄLDRALÖSA BARN hos 2 Äckliga , Smutsiga ALKOHOLISTER ( Natasha , s Föräldrar ) Skadar Barnen Psykisk , som Förföljer Hela Livet , Barnen skulle Tänka att ( Mamma , Pappa ) Älskar inte Oss , att skickar Oss så Långt ( Hur kan jag säga till Mina Änglar ” Barn ” , att jag har inget med detta Sjuka Plan , Tvärtom , hela tiden Meddelade Kommunen och Domstolen , men Även De IDIOTER ” Ahmaghhaa ” FATTADE INTE , BRYDDE INTE ! ) !
( Bara Ni som läser detta ska vetta att Resan från Här till Ukraina , där som Den Gata Kvinna ( Natasha ) s Äckliga , Smutsiga Familj Bor , är 30 Timmar , Fattade Ni ? 30 Timmar !
( Lite Förklaring ) : Min son ( D ) var bara 3 år och Hans syster ( V – Ch ) var 7 år som den Gata Kvinna ( Natasha ) ville FÖRVERKLIGA sina SJUKA PLAN , att blir en Riktig Legitimerade Gata Kvinna !
Du Gata Kvinna ( Natasha ) ! Du ( Natasha ) Skickade Min 4 årig Son ( D ) med Hans Faderlös Syster ( V – Ch ) 6 Månader ensamma , liksom ( FÖRÄLDRALÖSA BARN ) till Ukraina , hos 2 Äckliga , Smutsiga Alkoholister ( ” Natasha ” s Äckliga Föräldrar ) , Min 4 årig Son som visste inte ett Ord ( Ukrainska eller Ryska ) Språk , Min 4 årig Son ( D ) som från 3 års ålder blev ( Skilsmässobarn ) , flera månader hade inte sett sin Pappa , hade inte sett sin Bror och Syster , hade inte sett sina Släkt som innan detta Sjuka Plan , Träffade jämt och Alla Älskade Honom ( D ) och Hans Faderlösa Syster ( V – Ch ) !
Innan dess , 4 månader Mina Barn ( ” D ” 3 årig – ” V – Ch ” 7 årig ) var på Kvinnojouren ” Den Privata Bordeller ” , och Du ( Natasha ) Lämnade Min 3 årig Son ( D ) till en 7 årig Barn ( V – Ch ) och Du Knullade Antingen med den Äckliga och Smutsiga Arab ( M – A – F ) som jobbar på den Privata Bordell ( Kvinnojouren ) eller med Den Äckliga Advokat ” Jurkand ” eller med Andra Äckliga Män , medan Barnen var ensamma Hemma och Växte liksom ( Föräldralösa Barn ) !
I Samma Period , Bodde Du och Barnen 4 månader i en Stall ( Stable ) på 54 km2 med 4 Personer till ( En Äcklig , Smutsig Polska Kvinna ” A – L ” och en Äcklig , Smutsig Pedofil man ” P – E – L ” och deras 2 Barn ! ( I en liten 2 : a med en Toalett och Dusch som redan är liten för 4 personer , men Ni Bodde 7 Personer , och med Din Äckliga och Smutsiga mamma ( T ) som var där 3 – 4 veckor , 8 personer i en liten 2 : a på 54 km2 , vilket som 8 Grisar Bor inte i en sådan plats , medan den Äckliga , Smutsiga , Sjuka Pedofilen ( P – E – L ) framför Dig ( Du Gata Kvinna ” Natasha ” ) och framför din 8 årig Faderlösa Dotter ( V – Ch ) går runt hemma med TROSOR ( sådana Kalsonger som är liksom Kvinnliga Trosor ) och Deras Knullade Säng var bara 2 – 3 meter från Dig ( Natasha ) och din 8 årig Faderlösa Dotter ( V – Ch ) , Samma sak efteråt , cirka 1 år ( 11 månader ) att bo i Kallhäll hos den Grekisk Kvinna ( E – K )( Min Vittne ) som du lämnade 2 Barn ( Min 4 årig son ” D ” och Din 8 årig Faderlösa Dotter ” V – Ch ” ) ensamma hemma och Du Knullade med Många Män och Sista KUNDEN efter sin KNULLANDE Körde Dig ( Natasha ) hem klockan 01 : 00 – 02 : 00 ibland 07 : 00 på morgonen ! ( Enligt Min Vittne ” E – K ” ) och enligt ( D ) s berättelse , och Naturligtvis enligt ( V – Ch )( som ska vara VITTNE det här gången ) och om Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) vill , jag kan gå till Kallhäll och Fråga Andra Grannar och få De liksom VITTNE också , för att Bekräfta att Du är en GATA KVINNA och Lämnade 2 Barn ( 4 och 8 årig ) ensamma hemma , utan att Tänka på Barnen , Vad Gör De ( Barnen ) efter Dagis och Skolan ? Vad Äter De ( Barnen ) ? Vem skulle Uppfostra De ( Barnen ) osv ?
Visste Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) att Barnen ( ” V – Ch ” och ” D ” ) Varje Kväll Gråtande gick till Min Vittne Fru ( E – K ) och frågade efter sin Olämpliga Mamma ( Det betyder Du ” Natasha ” ) , som Var Under Andra Äckliga Män upp till 01 : 00 – 02 : 00 – 07 : 00 !
Om , Olämpliga Manliga Domare som var i Vårt Ärende Fattade inte All Detta , är Självklar , för att efter Några gånger ( Gratis Ligg ) från Dig ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) Naturligtvis skulle Blunda till Vad Du Gjorde med Barnen och Mig , och Dömde ( Du är Godkänd Ensam Vårdnadshavare ) osv , det betyder ( Dömde Med Sin KUK ) istället för att använder sin Lila Hjärna och Följer Lagen ! , ( Enligt Alla Bevis Material och Själva Skit Dom och Beslut ) !
Jag Undrar Hur De Olämpliga Kvinnliga ( Domare , Åklagare ) som var i Mina ärende , som var flera stycken , som för det mesta Själva var MAMMA , Hur De Fattade inte att All sådana ( En Lång Listan av den Gata Kvinna ” Natasha ” s Dumheter ) Psykisk Skadar Barnen ? Detta Fattar ett Barn , detta Fattar en Alfabetisk Person , detta Fattar även en Idiot , medan flera Kvinnliga ( Domare , Åklagare ) i Mina Ärende FATTADE INTE !
Typisk Sverige !
Hur över 50 stycken ( Tyvärr Välutbildade Svenskar inom Lag och Lagmän ) Fattade inte , Att en Sådan SKIT LIV lämnar Dåliga Spår på Mina Barn ( ” V – Ch ” och ” D ” ) som sitter Hela Livet på Deras ( ” V – Ch ” och ” D ” ) s Minne ?
Detta även en Analfabetisk Person Fattar ! Detta även en Idiot ( Ahmagh ) Fattar !
Hur Över 50 Stycken ( Tyvärr Välutbildade Svenskar inom Domstol och Lag och Sådana SKIT ) FATTADE INTE ? Det är en Stor GÅTA för Mig !
Allt Pekar på att Ni Olämpliga Domstol Folket , liksom Alla som var i Mina Ärende , och efteråt som jag Överklagade ( Deras Skit Dom och Beslut ) till de 2 Formalitet Domstolar ( Svea Hovrätten och Högsta Domstolen ) ( Medvetna och Systematik , med Flit ) Gjorde och Gör så ( Bete Er Omänsklig ) , Dels för att Vi är Utlänningar , Dels för att Sådana Kvinnor liksom den Gata Kvinna ( Natasha ) som Gjorde Alla Typ Omänskliga , Olagliga , Dumma Saker ( Skyldiga Kvinnor i ett Ärende ) är Liksom ( Sexobjekt ) för De ( Olämpliga Manliga Domare , Åklagare ) och efter Deras ( Olämpliga Manliga Domare , Åklagare ) s ( SKIT DOM och BESLUT ) , Andra Olämpliga ( Domare , Åklagare , mm ) som Fastnar efteråt på Ärendet , Bara SKYDDAR sina Vänner och Kollegor , Utan att Använda sin Lilla Hjärna , eller Följer och Respekterar LAGEN och utan att Tänker på Min och Mina Barns Mänskliga Rättigheter !
Detta visar att De som är LAGMAN , Vet att ( Lag och Lagboken och Lagstiftar ) är SKIT , är FORMALITET !
De Följer Sin LAG , som Kommer efter KNULLANDET av SKYLDIGA KVINNOR i ett Ärende , Liksom den Gata Kvinna ( Natasha ) som Gjorde Alla Typ Dumheter , Omänskliga Saker , Olagliga Saker , Omoraliska Saker mot Barnen och Mig , ändå Var Vinnare i Alla Ärende , Tack Vare sin ( Smutsiga FITTAN ) , och tack vare att här är ett ( SKIT LAND ) , med sådana Olämpliga ( LAGMAN ) som var i Vårt Ärende !
Det betyder : ( Dumhet gånger Dumhet – Omänsklighet gånger Omänsklighet – Animalisk Beteende gånger Animalisk Beteende – Rasistisk Beteende gånger Rasistisk Beteende – Orättvisan gånger Orättvisan osv ) !
Det betyder att här är ett SKIT LAND , som Har inte Lämpliga Ansvariga , Och De Olämpliga Ansvariga har inte Koll och Kontroll Över Landet och har inte kontroll över Organisationer liksom Domstolar , det enda som Svenska Olämpliga Ansvariga kan är : Att Höja Priser på Allt och Hittar på Mera Avgifter på Allt ! Resten De ( Olämpliga Ansvariga ) kan inte , eller Skiter i !
Jag skulle Bjuda Er en Iransk Historia , Kanske Hjälper att Ni Fattar lite bättre : Det sägs att i gamla tider i Iran , som var Monarki ( Iran var Monarki över 2500 år , vilket som Skandinaviska Länder var Sjö Banditer ) Tjänstemännen Liksom Poliser , Domare , Åklagare osv Gjorde Folket illa , ingen Följde Lagen , Landet var liksom ( Dagens Sverige ) ” Kali Bali ” , En Man gick till Basaren och Skrek Högt att : Kungen är Död ! Kungen är Död ! och upprepade hela tiden så Högt , och Folk som Var Drabbade av Olämpliga ( Poliser , Domare , Åklagare , mm ) och Systemet , Lyssnade Fundersam och Noga !
Poliser som Hörde Detta ( Kungen är Död ) Griper Honom , Slår Honom och Tar Honom till Polisstationen !
Det blir KAOS i Landet efter Hans Ord ( Kungen är Död ) , vilket som några av Kungens Spioner som var bland Folk , hörde detta , går till Kungens Palats och säger detta !
Kungen ger Order till sina Speciella Poliser att gå och Hämta denna Mannen till Min Palats !
När Speciella Poliser går och Hämtar Mannen som Nu var Blodig och Torterade , Kungen Frågar : Varför skrek du Högt att ( Kungen är Död ) hela tiden ?
Mannen säger : Jag såg att Jag och Andra har ” Helvete ” , Poliser Följer inte Lagen och Gör Vad De Vill , Slår Folk , Kräver pengar från Folk , Domstol Folket Följer inte Lagen , den som betalar mera ( Muttor ) till ( Domare , Åklagare ) ( Vilket som I Sverige ” Fittor ” som gäller , och är Populär , ” Muttor ” är inte så Vanlig ) , då ( Domaren , Åklagaren ) Räknar Honom ( VINNARE ) då Tänkte jag att : ” KUNGEN måste vara DÖD ” som ingen Följer LAGEN , och Ansvariga Tjänstemän ( Poliser , Domaren , Åklagaren , mm ) Gör Vad De Vill , och Gör Folket illa och Skiter på Folkets Mänskliga Rättigheter !
( Historien var Självtalande , Fin och Lärorik ) eller hur ? ( Trots Min Dålig Svenska och Min Dålig Översättning ) .
Men varför jag valde detta och ville Bjuda Er ? Ju ! För att Dagens Sverige är Likadana , ingen Tjänstemän ( Poliser , Kommun Ansvariga , Domstol Folket , mm ) Följer Lagen , System är SKIT , SKIT Överallt , Orättvisan Överallt , Det Syns på en Gång att : Landet har inte ANSVARIG , Landet har inte LÄMPLIGA ANSVARIG , Landet har inte Mänskliga Lag , Landet har inte Kloka , Ärliga , Mänskliga , Levande ANSVARIGA ! Så Ser Ut i alla Fall Dagens Sverige , så var i Mina ärende i alla fall !
Annars om det Finns Ansvariga , om De Lever , om De är inte i ” KOMMA ” Varför Landet är Så SKIT ? Varför De har inte Koll på Landet och Folket ? Varför Hela System Sköts SKIT ? Varför ingen Tjänstemän Följer LAGEN då ? Varför Domstol Folket är så ORÄTTVIS då ?
Det enda Känslan som Jag har efter 33 år , är : Att jag bor i Sveriges Gamla Tider ( Vikingarnas Tid ) som Skandinaviska Folket var BANDITER , RÅNADE ANDRA FOLK , Nu är Samma Sak , System RÅNAR FOLK ( Skatt , Moms , Avgift på Allt , Höja Priser på Allt Dagligen , Hittar på Nya Vägar att Råna Folk och Mjölka Folk , mm ) Bara ” Lite Mjukare och Lite Modernare ” ! ( Med andra Ord ” KNULLAR FOLK ” inte bara ” Rånar Folk ” ) . Fråga Folk , Svenskarna är lite BLYGA !
Vill inte säga att Svenskarna är ( Dumma ) eller är ( Lättlurade ) Folk , då blir för Mycket på en gång !
Stackars Folk ( Svenskarna ) speciellt Vi ( Utlänningar ) ( Låtsas Svenskar ) !!!!!!!!
Jag och Mina Barn är Levande Exempel och Liksom Oss är Miljoner till !
På internet , på någons ( Facebook ) hittade jag en Fin Text med ( Jimmy Åkesson ) s Bild som pekade sin Pekfinger och var ett Ord ( DU ) sedan denna Tänkvärt Text : Bättre att bli HATAD för SANNINGEN än ÄLSKAD för LÖGNER !
Jag vet inte är detta ( Jimmy Åkesson ) s Egna Ord , eller Någon Annans Ord , Han ( Jimmy Åkesson ) Bara Lånade och Utnyttjade ?
För att Sådana ( Filosofiska Djupa Ord och Tankar ) är Lite Främmande för Mig att en Svensk skulle Komma på en Sådana ” Filosofiska Tankar ” , är ” Lite För Stor ” för en Svensk att Tänker Så Djupt , Filosofisk , Mänsklig , speciellt någon liksom ( Jimmy Åkesson ) som är Känd för sina ” TANKAR ”, som ( Alla Vet VAD ÄR ) !
Tyvärr Ni visade Mig att Ni Känner inte ens ( Alfabet av Mänskligheten ) , Åtminstone Domstol Folket som var i Mina Ärende hittills visade så !
Vill veta att Han ( Jimmy Åkesson ) Verkligen Själv TROR på Denna Text : Bättre att bli HATAD för SANNINGEN än ÄLSKAD för LÖGNER ! ? Som var en Bild av Honom ( Jimmy Åkesson ) med detta Text ( Bättre att bli HATAD för SANNINGEN än ÄLSKAD för LÖGNER ) , Eller liksom Allt annat som är ” FALSK ” , som är ” LÖGN ” som är ” FORMALITET ” , i Sverige , Detta Text ( Bättre att bli HATAD för SANNINGEN än ÄLSKAD för LÖGNER ) är Också bara ( LÖGN , TOMMA ORD , TOMMA ” MOTTO ” ) om en Svensk Använder , speciellt någon liksom ” Jimmy Åkesson ” ! ?
Tyvärr NI ( Olämpliga Domstol Folket ) Förstörde den Vackra Bilden som jag hade från Sverige och Svenskarna !
Bara kan säga : FY PÅ ER ! SHAME ON YOU ! NANG BAR SHOMA BAAD !
………………………………………
Jag Fortsätter Angående de Äckliga och Smutsiga personer som Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) i din Skrift Kallade : ( Vänner ) ( Den Äckliga Polska Kvinna ” A – L ” och Hennes Äckliga Pedofil Man ” P – E – L ” ) !
För det första , De ( Den Äckliga Polska Kvinna ” A – L ” och Hennes Äckliga Pedofil Man ” P – E – L ” ) är Lika Smutsiga och Äckliga som Du ( Natasha ) och Din Äckliga och Smutsiga Familj , Ni Passar Varandra perfekt , Gratulerar Er !
För det andra , om jag Kallar De ( Den Äckliga Polska Kvinna ” A – L ” och Hennes Äckliga Pedofil Man ” P – E – L ” ) Äckliga och Smutsiga , jag Skrev Varför jag Kallar De ( Den Äckliga Polska Kvinna ” A – L ” och Hennes Äckliga Pedofil Man ” P – E – L ” ) för ( ” Äckliga och Smutsiga ” ) !
jag Brukar inte att LJUGA , som en Ansvar Författare , Diktare , Journalist , Radioprogramledare och Uppfinnare är Min Plikt att Skriva KORREKT , för att Tusentals , så småningom Miljontals Folk , Kommer att Läsa Mina Skrifter , kommer att gå efter Mina Fotspår ( Skrifter ) , Jag får inte ( Väg Visar Folk , FEL Väg ) , Jag är Ansvar till Vad jag Skriver , Det är Därför Alltid jag skriver att : Jag Står för Alla Mina Ord , även alla Täcken i Mina Skrifter !
Vad man Gör har ett NAMN !
Skillnaden mellan Människor och Djur är att Vi Människor Hittade ( ORD ) till nästan Allt !
Vi säger ( SKIT ) till ( SKIT ) och ( HONUNG ) till ( HONUNG ) !
När Vi säger ( Våldtäktsman ) till Någon , själva Ordet Förklarar Allt , Trots att det kan vara Våldtäkt till Någon , Våldtäkt till Någons Mänskliga Rättigheter ( Som Svenska Olämpliga Domstol Folket Gjorde till Mina och Mina Barns Mänskliga Rättigheter ) eller Fiende som Våldta till ett Land !
När Vi säger ( Tjuv ) till någon , själva Ordet Förklarar Allt !
När jag säger ( Gata Kvinna ) till någon Kvinna Liksom Du ( Natasha ) själva Ordet Förklarar Allt !
När jag säger ( De Äckliga och Smutsiga personer ) det betyder ( Den Äckliga Polska Kvinna ” A – L ” och Hennes Äckliga Pedofil Man ” P – E – L ” ) och den Äckliga och Smutsiga Arab ( M – A – F ) som Jobbar på Kvinnojouren ( Den Privata Bordeller ) som Utnyttjade sin Post och Position och Knullade och Våldtagit Dig ( Natasha ) från Första Kvällen som Du ( Natasha ) hamnade på den ( Privata Bordell ) det betyder Kvinnojouren , upp till 26 månader efteråt , och även Utnyttjade Sexuellt din ( Natasha ) s Faderlösa Dotter ( V – Ch ) ( Enligt Vittne Fru ” E – K ” s Berättelser och Allt som Hon ” Fru E – K ” hade Sett och Hade Hört , och Du ” Natasha ” Själv har Berättat till Henne ” Fru E – K ” och Allt som den Äckliga och Smutsiga Arab ” M – A – F ” Själv Berättade till ” Fru E – K ” ) , Det betyder att Han ( Den Äckliga , Smutsiga Arab ” M – A – F ” ) är en Äcklig , Smutsig Person !
( På Persiska till Sådana Äckliga , Smutsiga , Omänskliga , Vi använder inte Ordet ” Person , Folk , Människa ” utan Vi säger ” Djur ” ” Animal ” och samtidigt Vi Ber om Ursäkt från ” Djur ” ” Animal ” att var Tvungen att kallar De Äckliga , Smutsiga ( Person , Folk , Människa ) för ” Djur ” ” Animal ” ) !
Samma sak om de 2 Äckliga , Smutsiga Folk ( Den Äckliga Polska Kvinna ” A – L ” och Hennes Äckliga Pedofil Man ” P – E – L ” ) , samma sak den Äckliga , Smutsiga Advokaten ” Jurkand . ” ” D – B ” som för sin ” Belönings skull ” från Dig ( Natasha ) Lagt Mera Smutsiga Lögner på Dina ( Natasha ) s Smutsiga Lögner !
Jag skrev Flera gånger om De Äckliga Personer som Du Kallar för ( Vänner ) och jag ( Polisanmälde ) De , men eftersom här är ett SKIT LAND , det Verkar att Folk Liksom Du ( Natasha ) som är en Gata Kvinna och är ( Sexobjekt ) till Olämpliga Domstol Folket , liksom De som var i Våran Ärende , och Smutsiga och Äckliga Folk liksom den Äckliga och Smutsiga Arab ( M – A – F ) och De ( Den Äckliga Polska Kvinna ” A – L ” och Hennes Äckliga Pedofil Man ” P – E – L ” ) är POPULÄRA och Lagen SKYDDAR sådana Äckliga , Smutsiga Folk ( eller ” Djur ” ” Animal ” enligt Vi Iranier , om ” Djur ” ” Animal ” Förlåter Mig !
Det var Så Hittills , men den här gången om det ska vara en Mänsklig , Kunnig , Lämplig , Ärlig , Lagkunnig Kvinnlig Domare , Då Ni Smutsiga , Äckliga Folk ( Du ” Natasha ” , Den Äckliga och Smutsiga Arab ” M – A – F ” och Den Äckliga Polska Kvinna ” A – L ” och Hennes Äckliga Pedofil Man ” P – E – L ” ) ska få Eran Straff !
Om jag Kallar Dig ( Natasha ) och De Andra ( ” A – L ” – ” P – E – L ” – ” M – A – F ” – Advokaten ” Jurkand . ” ” D – B ” ) Äckliga , Smutsiga , för att Ni är ( Äckliga och Smutsiga ) Jag Förklarade lite liksom Titel , liksom Exempel , att Vad Ni Gjorde för Omänskligheter ! Om jag skulle Fokusera på det , bara den del ( Att Ni är Smutsiga , Äckliga ) blir Flera Böcker !
Nu Lite Kortfattad om De Äckliga och Smutsiga folk ( Den Äckliga Polska Kvinna ” A – L ” och Hennes Äckliga Pedofil Man ” P – E – L ” ) som Du ( Natasha ) Kallar för ” Vänner ” :
Du ( Natasha ) vet att den Äckliga och Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” ) Var Hos Oss ( Mig ) nästan jämt , varje dag , flera år i rad , var nästan i Alla Våran Fest osv , i en separat Skrift med Rubrik ( Tillägg ) , för några månader sedan som jag skrev och Skickade till Domstolen och Lagt på Min Sajt ( falskaparadiset.se ) och ( fakeparadise.se ) också , i den Skrift ( Tillägg ) jag förklarade Tydligt att den Äckliga och Smutsiga Polska Kvinna ( A – L ) Kom till Oss , inte bara på grund av Dig ( Natasha ) utan för det mesta på Grund av Mig , jag förklarade i det Skrift ( Tillägg ) , Kortfattad : Varje år Du Gata Kvinna ( Natasha ) som Åkte till Ukraina , till Din Äckliga , Smutsiga Familj , Hon ( Den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” ) var hemma hos Mig , stannade flera timmar , för att Kanske , Kanske , Kanske jag ” KNULLA ” Henne ( Den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” ) medan i detta 3 månader , inte Ringde till Dig ( Natasha ) inte ens 1 minut , inte heller att skicka en sms till Dig ( Natasha ) , jag förklarade i Min Skrift ( Tillägg ) att : Om jag Skulle KNULLA Henne ( Den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” ) , Hon ( Den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” ) skulle inte komma till Domstolen som VITTNE , 2 gånger och Bara SKIT Kom Ut från Hennes ( Den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” ) s Smutsiga Mun under ED !
I Mina Skrifter ( Tillägg ) förklarade jag att Hon ( Den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” ) Använd alla Kvinnliga Trick för att Jag BRYR Mig om Henne ( Den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” ) för att jag KNULLA Henne ( Den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” ) Lyckades inte , Dels för att jag var inte en sånt Typ , att skulle vara OTROGEN till Min Vackra Fru ( Natasha ) Dels för att Hon ( Den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” ) var inte ens en Tusende del ” lika Vacker som Du ” ( Natasha ) !
Därför Hon ( Den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” ) Ville Göra REVANSCH , varför jag Brydde Mig inte om Henne ( Den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” ) , och Varför Ville inte KNULLA Henne ( Den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” ) Trots all Hennes ( Den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” ) Viljan och Signal ! Hon ( Den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinnan ” A – L ” Räknade detta ” KRÄNKNING ” till sig !
Nu Vill jag Beskriva lite om De ( Den Äckliga Polska Kvinna ” A – L ” och Hennes Äckliga Pedofil Man ” P – E – ” ) Varför Kallar jag ( Smutsiga , Äckliga ) till De ( Den Äckliga Polska Kvinna ” A – L ” och Hennes Äckliga , Smutsiga Pedofil Man ” P – E – L ” ) :
När en Kvinna liksom den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” efter 4 – 5 år Vänskap , som varit hos oss jämt , som har varit i alla våran fest , kommer till Domstolen och Ljuger under ED , det betyder att är ( Smutsig och Äcklig ) Kvinna !
När en Kvinna liksom den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” efter 4 – 5 år Vänskap , som varit hos oss jämt , som har varit i alla våran fest , när fick veta att Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) Efter allt som jag och Min Familj Gjorde till Dig ( Natasha ) och Din Faderlösa Dotter ( V – Ch ) och Din Äckliga , Smutsiga Familj , under 5 år , och Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) som ” Tack ” Falsk Polisanmälde Mig , Skulle Klippa Totalt sin Kontakt med en Så Omänsklig Kvinna som Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) , inte att Hjälpa Dig att ( RÅNAR ) Allt från Min Lägenhet , inte att Komma till Domstolen 2 gånger och Ljuger under ED , inte att Lurar ( Täby Kommuns Personalen ) och Ljuger till Täby Kommun Personalen att Hon ( Den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” ) Bor bara med sin 2 Barn och inte säga om Sin Äckliga , Smutsiga , Pedofil Man ( P – E – L ) som Också Bor där ( en Liten 2 : a på 54 km2 ) en Stall ( Stable ) och Få Dig ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) och Mina 2 Barn ( ” V – Ch ” och ” D ” ) liksom inneboende , och för det , få ( 8570 : – kronor varje månad , från Täby Kommun för 4 månader , det betyder 8570 x 4 = 34280 : – kronor ) det betyder att är en ( Äcklig , Smutsig , Omänsklig ) Kvinna !
När en Kvinna liksom den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” efter 4 – 5 år Vänskap , som varit hos oss jämt , som har varit i alla våran fest , Tar en Vacker , Ung , Skild kvinna , en ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) hemma till sig , där Hennes Äckliga , Smutsiga , Pedofil Man ( P – E – L ) går runt hela tiden nästan Naken , med sin TROSOR ( Kalsonger som är Liksom Kvinnliga Trosor ) , Betyder att Hon ( den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” ) är en Smutsig , Äcklig , Omänsklig Kvinna !
När en Kvinna liksom den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” efter 4 – 5 år Vänskap , som varit hos oss jämt , som har varit i alla våran fest , Tar 4 barn ( 2 sina Barn , 2 dina och Mina Barn ) från ( Täby till Täby ) och från ( Märsta till Täby ) ( Skolan och Dagis ) och Lämnar Dig ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) ensam med Den Äckliga , Smutsiga , Pedofil Mannen ” P – E – L ” att Ni KNULLAR Varandra , är en ( Smutsig , Äcklig , Omänsklig ) Kvinna !
När en Kvinna liksom den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” efter 4 – 5 år Vänskap , som varit hos oss jämt , som har varit i alla våran fest , går med Dig ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) ut för att Handlar och Pojkarna är Ute och Leker och den 8 åriga Flickan ( V – Ch ) är ensam hemma , med den Äckliga , Smutsiga , Pedofilen ” P – E – L ” , det betyder Vilka ( Smutsiga , Äckliga , Omänskliga ) Folk !
När en ( Äcklig , Smutsig , Pedofil Man ” P – E – L ” ) som själv Bor Trång , med sin ( Äckliga , Smutsiga Fru ” A – L ” ) och 2 Barn på en Liten 2 :a på 54 km2 , som redan är Trång för 4 personer , Accepterar att 3 – 4 personer till ( En Gata Kvinna , en Nyskild , Vacker och Ung Kvinna ” Natasha ” med en 8 årig Flicka ” V – Ch ” , en 4 årig Pojke ” D ” , och Din Äckliga Mamma ” T ” som också var där 4 Veckor ) Kommer liksom Inneboende , på 54 km2 , som lägenheten har bara en Dusch och Toalett tillsammans , det Betyder att : Han ( Den Äckliga , Smutsiga , Pedofil Mannen ” P – E – L ” ) Är en ( Äcklig , Smutsig , Pedofil , Sjuk ) som har bara Smutsiga Tankar , då är en ( Smutsig , Äcklig , Pedofil , Omänsklig ) Person !
När en ( Äcklig , Smutsig , Pedofil Man ” P – E – L ” ) framför en Ung Kvinna , en Smutsig Mamma ” Natasha ” och en 8 årig Flicka ” V – Ch ” som i den Ålder är Nyfiken på Sex , Nyfiken på Manliga Könsorgan , osv , går med TROSOR ( Kalsonger som är liksom Kvinnliga Trosor ) hemma , då är en ( Smutsig , Äcklig , Omänsklig , Sjuk Pedofil ) Person !
När Deras ( Den Äckliga , Smutsiga , Omänskliga Par ” A – L ” och ” P – E – L ” ) s Fucking Säng är bara 2 – 3 meter från den 8 åriga Flicka ( V – Ch ) och Dig ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) , det betyder Vilka ( Smutsiga , Äckliga , Omänskliga ) Folk !
Vill Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) jag skriva ännu mera , eller det räcker att VARFÖR jag Kallar De ( Äckliga , Smutsiga , Omänskliga , Olämpliga ) Folk ( Den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” och Den Äckliga , Smutsiga Pedofil Man ” P – E – L ” ) , Sjuka Par , för ( Smutsig , Äcklig ) .
Och Varför Jag Kallar Dig ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) för ( Smutsig Mamma , Olämplig Mamma , Omänsklig Mamma ) för att Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) även Riskerade Barnen att vara där på en Stall ( Stable ) som en Äcklig , Smutsig , Pedofil ” P – E – L ” ) Bodde där , och Din Faderlös Dotter ( V – Ch ) var 100 tals gånger ensam med den här Äckliga , Smutsiga , Omänskliga Pedofilen ” P – E – L ” , Hur Många Gånger Ni ( Du Gata Kvinna ” Natasha ” och den Äckliga , Smutsiga Pedofil ” P – E – L ” ) var Ensamma och KNULLADE Varandra , SKITER jag i , Någon som Du måste Leva så !
Samma Sak , Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) Lämnade 100 tals gånger din 9 årig Dotter ( V – Ch ) hos den Äckliga , Smutsiga , Omänskliga Arab ( M – A – F ) när Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) själv ville gå ut och ( PROSTITUERAR ) , även här Du Riskerade Din Faderlösa Dotter ( V – Ch ) s Liv , och Min Vittne Fru ( E – K ) Berättade att ( V – Ch ) hade flera Bilder och Filmer av den Äckliga , Smutsiga Arab ( M – A – F ) i Sin Mobil och Mobilskärm , och när ( V – Ch ) Ringde till den Äckliga , Smutsiga , Omänskliga Arab ” M – A – F ” Kallade Honom den Äckliga , Smutsiga , Omänskliga Arab ” M – A – F ” för ( ÄLSKLING ) !
En 9 årig Flicka ( V – Ch ) säger ( ÄLSKLING ) till en Äcklig , Smutsig 45 årig Arab ( M – A – F ) ! Fattar Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) vad detta Betyder ? Detta betyder att : Stackars ( V – Ch ) har en Olämplig Mamma som Du ( Natasha ) , ( V – Ch ) har en Gata Kvinna Mamma som Du ( Natasha ) , För att ( V – Ch ) har en Äcklig , Smutsig , Förebild som Du ( Natasha ) !
Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) ! Du är den OLÄMPLIGASTE , SMUTSIGASTE , ÄCKLIGASTE MAMMA som Finns i Världen , som istället för att Liksom Alla Fina Mammor vara liksom ( Vaktängel ) till Barnen , Ställde Barnen bara i Fara och i Helvete !
Och Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) Tror att Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) är en Lämplig Mamma ? Är en Lämplig ensam Vårdnadshavare ? Speciellt till Ahmad Valadis Barn ?
Lämplig ( Gata Kvinna ) YES , Lämplig Mamma , Lämplig Ensam Vårdnadshavare , NO ! Aldrig ! Absolut inte ! Fy på Dig ( Natasha ) ! Hur Kunde Du Göra så här mycket Dumheter , Omänskligheter med Barnen ?
Du Gata Kvinna ( Natasha ) ! Den här stackars Flicka ( V – Ch ) från 7 års ålder tills nu som är 13 år och 4 månader , var ( Lila Mor ) till sin Lila Bror ( D ) , när Du Gata Kvinna ( Natasha ) ville gå ut och Knulla med De Äckliga Folk , bland annat den Äckliga Iranska Man ( F ) din Chef på din Svarta Jobb , som Spred bland sina Vänner , som jag känner några av de , att efter Jobbet Vi KNULLAR ” Natasha ” BAKIFRÅN , och Andra Män på Gatan som du ( Natasha ) KNULLADE med och kom hem klockan 01 : 00 – 02 : 00 – 07 : 00 , den Stackars Flickan ( V – Ch ) den här ( Lila Ängel ) ( V – Ch ) Tog hand om sig och sin Lila Bror ( D ) , Lämnade och Hämtade sin Bror ( D ) till och från Dagis , Värmde upp lite gammal mat ( Spagetti , Pasta ) och ätit tillsammans och Gråtit tillsammans och Sovit ensamma , liksom Föräldralösa Barn , för att Du Gata Kvinna ( Natasha ) KNULLAR i Lugn och Ro med Dina Äckliga Kunder och Tjänar Pengar och Växlar till Dollars och Euro och skickar till Ukraina , till din Fattiga och Smutsiga och Äckliga Familj , som uppfostrade dig ( Natasha ) bara för Det !
jag skriver om Verkligheterna för att Den Kunniga , Lämpliga , mänskliga Kvinnliga Domare som ska vara på Vår Ärende , vet att Vem Du ( Natasha ) är , för att de som Läser detta Skrift i Min Sajt ( falskaparadiset.se ) och ( fakeparadise.se ) vet vilken Smutsig Kvinna Du ( Natasha ) är , vilken Smutsig Mamma Du ( Natasha ) är !
Jag Skriver om Mitt Liv , om Mina Barns Liv , om Svenska Dåliga Domstolar , Om Olämpliga ( Domare , Åklagare ) som var i Mina Ärende , som i Framtiden Folk som Läser detta , Funderar : Är detta Verkligen Svensk LAG ? Resten får ( Folk ) Avgöra själva !
Jag skriver Ärlig , jag skriver om saker som hade hänt , jag skriver Mänsklig och Laglig , Trots att Ni ( Domstol Folket som var i Mina ärende ) Visade att Ni Känner inte Varken LAG , eller Mänskligheten !
En del bara kände ( KUK LAGEN ) ! Det betyder om De får Några Gånger ( Gratis Ligg ) från Skyldiga Kvinnor i ett Ärende , Liksom Våran , Då den ( Skyldiga Kvinnan ) efter Några Gånger KNULLANDE , Räknas ( VINNARE ) , Oavsett Vad hade Gjort , upp till ” MORD ” !
Så Var i Vårt Ärende i alla fall , Allt finns att Bevisa , Allt finns att Läsa , och Alla Handlingar , Dom och Beslut är ( Allmänna Handlingar ) och Självtalande och Mina Skrifter och Analys och Överklagande , mm är också Laglig och Mänsklig och jag Står för Mina Skrifter , även står för Alla Täcken på Mina Skrifter !
Bara Ber om Ursäkt för min Dålig Svenska !
Som Ni Fattat , Detta är inte ( KRÄNKNING ) bara att Beskriva och Visar Deras ( De Äckliga Folket ) s Reell Äckliga , Smutsiga Ansikte !
De ( Äckliga Folket ) KRÄNKTE SIG SJÄLVA med sina Smutsiga och Äckliga och Omänskliga Beteende och SKIT LIV ! Jag bara Pekade på Lite Kortfattat ! Om jag Skulle Skriva på Annat Sätt än så här , då Var KRÄNKNING , både Till De ( Äckliga , Smutsiga , Omänskliga Folk ) som Deras Namn är i Min Skrift också skulle vara KRÄNKNING till FINA FOLK , Fina Mammor !
Det ska vara Skillnad mellan ( Fina Folk ) och ( Smutsiga Folk ) , samma sak som är Skillnad mellan ( SKIT ) och ( HONUNG ) ! Folk väljer själv , Hur och Vad vill de bli KALLADE !
Har ni hört detta Ordspråk : ( En gång Hora , Alltid Hora ) ( Dålig Mamma , Alltid Dålig Mamma ) ( En gång Tjuv , Alltid Tjuv ) osv , Den som Gjorde något Dumt , kan göra igen och igen och 1000 gånger till ” igen ” .
Visa Saker är liksom ( TATTOO ) när man blir Stämplade , Sitter för evig , ibland SYNLIG , ibland liksom en OSYNLIG TATTOO !
Det verkar att den Gata Kvinna ( Natasha ) hade Glömt vad hade Hon ( Natasha ) Gjort med Barnen och Mig ! Det verkar att den Gata kvinna ( Natasha ) Hade Glömt att Smutsade Mitt Gott Namn , att Förstörde Mitt Liv , att Stulit Mitt Allt med Hjälp av De Äckliga , Smutsiga Par ( Den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” och den Äckliga , Smutsiga , Pedofil Man ” P – E – L ” ) !
Vänligen skicka detta Skrift till den Gata Kvinna ( Natasha ) att kommer ihåg lite av Sin Dumheter och Smutsiga Liv ! Och Själv vara Ärlig och Tänker ( Är Hon ” Natasha ” Verkligen Lämplig att vara med Barnen ? ) .
Även om Ni Domstol Folket frågar andra ( Gata Kvinnor ) är den här Gata Kvinna ” Natasha ” Lämplig som ( Vårdnadshavare ) speciellt ( Ensam Vårdnadshavare ) ?
Då ni får se att : Även De ( Andra Gata Kvinnor ) vill Säga : Nej ! Absolut inte !
Hon ( Den Gata Kvinna ” Natasha ” ) är inte ens Lämplig till Sig själv , är inte ens Lämplig till Samhället , Hur kan vara Lämpligt till Barnen ?
Den här Olämpliga Mamma ( Natasha ) , den här Gata Kvinna ( Natasha ) för 2 – 3 år sedan som vi hade Domstol , Vilket som jag Bad Tid att det ska Bli Domstol , och Jag Bad Domstolen : Jag vill ha ( Ensam Vårdnad av Vår Son ” D ” ) till Mig , På grund av då ( 4 år ) Dumheter från den Gata Kvinna ( Natasha ) och Varannan Vecka till den Gata Kvinna ( Natasha ) !
När den här Gata Kvinna ( Natasha ) Fick veta Detta ( Att Jag Bad ” Ensam Vårdnad ” till Mig ) , då Hon ( Natasha ) Bad Domstolen ( Ingen Umgänge Alls ) till Mig ( Ahmad Valadi ) som Mina Barn är Mitt Allt , ( Ingen Umgänge Alls ) till Mig ( Ahmad Valadi ) som för Mina Barn , det är 6 år Dag och Natt sitter och Skriver till Olämpliga Domstol Folket och till Olämpliga Landets Ansvariga ! ( Ingen Umgänge Alls ) till Mig ( Ahmad Valadi ) som hittills Skrev över 1600 sidor och Skickade över 1000 e mail till ( Statsminister , Justitieminister , Andra Ministrar , 340 Ledamöter , till Vanliga Folk , Till många Domstol Enhet och Domstol Folk , till Många Organisationer , Till flera Human Rights Watch , Amnesti , Till Nobel Akademi ( Den Formalitet ” Nobel Cirkus ” ) till flera hundra Journalister , till 10 tals Kvinnojouren ( De Privata Bordeller ) , Till Flera svensk Skit Media ( DN , SvD , Aftonbladet , Expressen , Metro , Mitt i , Amelia , Kalla Fakta , Uppdrag Granskning ) till Flera Iransk Radioprogram , till Många Advokatbyrå , till Många Universitet , till Många Bokförlag , till många enskilda Folk , till Flera Kommuner , osv .
I den Domstol som var 2 – 3 år tillbaka som jag skrev nu , den Gata Kvinna ( Natasha ) Pratade med Kod , ( Ibland man behöver inte pratar Tydlig , Visa Ord har Andra Ord i Sig ) ! Vilket som det händer mellan Olämpliga Manliga Domstol Folket och Skyldiga Kvinnor liksom den Gata Kvinna ( Natasha ) !
Med Hennes ( Natasha ) s Begäran ( Ingen Umgänge Alls ) till Mig ( Ahmad Valadi ) Barnens Bästa Pappa , Hon ( Natasha ) menade att : Fixa ( Ingen Umgänge Alls ) och som TACK ( Får Ni KNULLA hur många gånger Ni Vill och Ni Orkar ) !
Man kan inte TOLKA detta på Annat Sätt , Då blev ( En gång i månad till Mig ) Jag som hade innan Min Son varannan vecka hos Mig , Jag som Var där ( Domstolen ) för att Få ( Ensamvårdnad av Min Son till Mig ) och Varannan Vecka till den Gata Kvinna ( Natasha ) på Grund av en Lång Listan av Hennes ” Natasha ” s Dumheter !
Det betyder ( FITTAN går Före LAGEN ) i Sverige !
För att här är Sverige , ett SKIT LAND som Olämpliga Folk , Liksom den Gata Kvinna ( Natasha ) och Andra Äckliga Folk som deras namn är här , är Populära och Passar här !
FORTSÄTTNINGEN på den Gata Kvinna ( Natasha ) s Skrift till Domstolen :
Men min BEVIS är hans ( Det betyder ” jag ” Ahmad Valadi ) skrifter och hur olämplig person han är . Han får inte ha vårdnaden för min son ! Det är farlig , Hans beteende , olämpliga ord om mig , familjen påverkar negativt och till och med farligt för min son .
Bara för ( D ) s bästa , ( jag märkte skillnaden i min sons beteende när umgänget med AV ( Det betyder ” Ahmad Valadi ” ) . blivit från 2 g ( Det betyder ” Gånger ” ) i månaden till 1 gång i månaden . ) – Han verkligen påverkar min son negativt . Det räcker med en gång i månaden att han umgänge med hans biologiska förälder Av ( Det betyder ( Ahmad Valadi ) .
Som han har just nu . Jag tycker att det är olämplig att ändra på något just nu .
( D ) mår jätte bra just nu och behövs inte förändra det och det är den viktigaste poängen i hela målet . Hoppas på att Ni förstår mig och inte förstör vårt liv igen med onödiga mål och stress . Min son behöver sin frisk , glad och utan stress mamma ! Mvh Natasha
MITT SVAR och ANALYS :
Du Gata kvinna ( Natasha ) ! Mina skrift handlar om Din OLÄMPLIGHETER och Allt som Du har Gjort , Handlar om Ditt SMUTSIG LIV , Handlar om Dina OMÄNSKLIGHETER , DUMHETER , som PÅVERKADE BARNENS LIV , som Orsakade att BARNEN ( ” V – Ch ” och ” D ” ) Växte som ( FÖRÄLDRALÖSA BARN ) som Orsakade att Mina Änglar ( Mina Barn ) Levde ett SKIT LIV , Levde ett HELVETE ! ( Allt jag skrev och Skriver var och är SANNINGEN ) Bara Liksom TITEL , Liksom RUBRIK , Liksom Toppen av en Isberg !
Verkligheten som Barnen Upplevde , man kan inte Beskriva med ORD , Det är 6 ÅR HELVETE , Varje Kväll vara Ensamma , för att Du ( Natasha ) Olämplig Mamma , för att Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) Prostutera , och varje Kväll kommer Hem med Sista Äckliga Kunder klockan 01 : 00 – 02 : 00 – 07 : 00 , Hur kan man Beskriva Barnens Känsla i en så SMUTSIG MILJÖ med ORD ?
Det är 44 år jag Skriver , skrev över 10,000 Fina Dikter , inte Jag , inte Någon annan , kan Skriva och Beskriva Barnens Känsla i alla de 6 ÅR , Bara De ( Barnen ) Själva !
Jag är Säker att Barnen ( ” V – Ch ” och ” D ” ) speciellt ( V – Ch ) i framtiden skriver om Sitt SKIT LIV , både Hos Dig ( Natasha ) Olämpliga Mamma , och i det här SKIT LAND som Dömer SKIT , Skada Mest Barnen och Kallar detta SKIT DOM och BESLUT för ( Bäst för Barnen – För Barnens Bästa – Barn i Första Hand ) och Liknande Skit Formalitet MOTTO !
Du Gata Kvinna ( Natasha ) ! På Vilket sätt är FARLIG för Min Son ( D ) ?
Jag som KÄMPAR 6 År för Min Son ( D ) och Hans ( D ) s Vackra och Fina Syster ( V – Ch ) s RÄTTIGHETER , med ett SKIT och SJUKT SYSTEM ? Är Jag FARLIG ? IDIOT !
Du Gata Kvinna ( Natasha ) ! Du IDIOT ( Natasha ) ! På Persiska vi har ett Ordspråk som säger : Den som Våldta sin Mamma , Tänk vad Han gör med Andra !
Vad betyder ? Ju ! Det betyder : Någon Liksom Mig som var Bästa Pappa till Din Faderlös Dotter ( V – Ch ) ( Enligt 1000 tals Bilder och Filmer och Alla som Känner Oss och själva ” V – Ch ” ) det betyder en Annans Barn , och Älskade Din Faderlösa Dotter ( V – Ch ) exakt som Mina Andra Barn , Naturligtvis Älskar Sitt Eget Barn ( D ) , som är från Min ( Kött och Blod och Ben ) !
Nu en annan Förklaring och Version av detta Iranska Ordspråk Ovan : Man ska Tänka när en Smutsig Mamma Liksom Dig ( Natasha ) Gör sina Barn ( ILLA ) , Tänk vad Hon ( Natasha ) Gör med Andra !
Du Gata Kvinna ( Natasha ) ! Har Du Glömt Vad Jag Har Gjort för Dig och Din Faderlösa Dotter ( V – Ch ) och Din Smutsig och Äcklig Familj ? Har Du Glömt ?
Jag som Behandlade Dig ( Du Gata Kvinna ” Natasha ” ) som en DROTTNING , och Din Faderlösa Dotter ( V – Ch ) liksom PRINSESSAN , exakt Liksom Min DOTTER ! Har Du Glömt ?
Någonstans i din Skrift Du Gata Kvinna ( Natasha ) skrev : Bara för ( D ) s bästa .
Din ” för ( D ) s Bästa ” är Lika SKIT som Svenska Olämpliga Domstol Folkets ( Bäst för Barn – För Barnens Bästa ) som var i Vårt Ärende !
Du Gata Kvinna ( Natasha ) ! Du har Skadat Barnen Tillräckligt , som Räcker för Deras Hela Långa Livet , Jag är inte Dumt som Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) Jag är inte Utan Känsla som Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) att Lägger ( 1 Epsilon ) till , mer ( ONT ) på Mina Barn ( ” V – Ch ” och ” D ” ) , Det räcker All Helvete Du Ställde Barnen ( ” V – Ch ” och ” D ” ) på 6 ÅR !
Glöm inte en Sak : Barnen Glömmer inte Vad Du Har Gjort , Glömmer inte Vad jag har Gjort !
Varje gång som ( D ) är Hos Mig , på Vilken Anledning jag säger : Jag Älskar Dig ” D ” och ” V – Ch ” och ( G ) och ( B ) , ” D ” Säger : Och Mamma ! Och Jag Säger : Och Mamma ! ( För att Göra Honom ” D ” GLAD ! ) .
100 tals gånger ” D ” Hade Sagt : Jag önskar att Vi igen blir en Familj ( Det betyder ” Du och Jag och ” V – Ch ” och ” D ” ) !
Du IDIOT ( Ahmagh) ! Du Gata Kvinna ( Natasha ) ! Om jag skulle säga ( Dåliga Ord ) om Dig ( Du Gata Kvinna ” Natasha ” ) som Bara Du ( Natasha ) själv , Vet Hur SMUTSIG MAMMA är , Skulle ( D ) Önskar Så , Säger Så ? ( … och Mamma – jag ” D ” önskar att vi blir igen en Familj ) !
Föra Månad som ( D ) var hos Mig , Jag Fixade en Födelsedags Fest i förväg , för att ( ” D ” s Födelsedag är 17 maj , och den dag ” D ” var inte Hos Mig ) Tänkte ( Bättre att Födelsedagsfesten är innan än efter ) Då Fixade en Liten FEST , Det var Min Bror och hans Barn , som de är nästan i samma Ålder som ” D ” och Barnen Leker Bra med Varandra , och ( D ) s Store Bror ” B ” och Store Syster ” G ” och Hennes Pojkvän !
Jag Fixade Godis till Barnen , Chips och Popcorn , Nötter , Läsk , Tårta , Serverade Grillade Hamburger med Friterade Potatis och Räckor till Lunch , med Dricka , ( D ) Fick några Presenter , Han ( D ) Var jätte Glad , det var Hans ( D ) s Dag , ( D ) s Bror och Syster Kramade och Pussade Honom ( D ) Hela Tiden , Pratade med Honom ( D ) frågade om ( V – Ch ) och Skolan och många saker !
Efteråt Satt Barnen Musik och Dansade , Jag och Andra Vi tog Många Bilder och Filmade en del , och efteråt Barnen Lekte med Varandra ute osv !
På Eftermiddagen när Vi ( Jag och ” D ” ) Kom Hem , Han ( D ) Kramade Mig , Vi var både Stående , Hans Längd är upp till Min Mage , Pussade Min Magen och Sa : Jag Älskar Dig , Du är Bästa Pappa , Tack !
Han ( D ) menade Festen som jag Fixade för Honom ( D ) Trots att det var Enkelt ( För att jag brukar göra en Riktig Fest Fest som Alla Mina Syskon och några deras Barn och Barnbarn , ca 20 – 25 personer är med och Mina Systrar Lagar flera sorter Mat , det finns 100 tals Bilder och Filmer bara för ” D ” s Födelsedagar ) men den här gången , en av Mina Syster Opererade Foten och var hemma , den andra Syster bor i Sigtuna , och kunde inte vara med , för att man skulle säga några dagar innan , att folk planerar ) i alla fall det var bra liten Fest , ( D ) Tyckte om det !
Jag Böjde Mig , Pussade Honom ( D ) , Lyfte Honom ( D ) i Luften och Pussade igen och igen och Sa : Pappa också Älskar Dig , Du är Bästa Barn i Världen ! Jag är Stolt över Dig , Du är Mitt Allt !
Fortsatt : Du , ” V – Ch ” , ” G ” , ” B ” är Mitt Allt ! ( Automatik Han ” D ” sa : Och Mamma ) jag sa efter Honom ” D ” och Mamma !
Du IDIOT ( Ahmagh ) ! ( Natasha ) ! Du Gata Kvinna ( Natasha ) ! När ( D ) är Hos Mig Får ( ÄKTA KÄRLEK – BERÖMD – PUSS och KRAM – PRESENT – ATTENTION – mm ) Från Mig och Sin Bror ( B ) och Sin Syster ( G ) och Hela Släkten , som Alla Älskar Honom ( D ) HJÄRTLIGT !
Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) All Detta Du och Din Faderlösa Dotter ( V – Ch ) Upplevde Också , Har Du Glömt ? Det finns 100 tals Bilder och Filmer BARA om Eran ( Du och Din Faderlösa Dotter ” V – Ch ” ) s Födelsedagar !
Jag skriver SÅ för att Om Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) Hade Glömt på Grund av Ditt Smutsig Liv och 1000 Tals Äckliga Kunder och KNULLANDET , ska Du Komma ihåg , Också för att Den Kunniga , Lämpliga , Kvinnliga Domare i Vårt Ärende BEKANTA SIG med Dig och Mig och Ärendet !
Jag vill att den dagen som vi är på Domstolen , Den Kunniga , Lämpliga , Kvinnliga Domare ska Ringa till ( D ) s Skolan , och Be en Fröken gå med ( D ) till ett Rum , och Domaren Ställer några ( Spontana Frågor ) från ( D ) , Vad som helst , Han ( D ) är 9 År , Fattar för det mesta , Som Pappa till Barnen Vill att Ni gör det , För att jag är 1000 % säker på Mig ! Sedan Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) och Jag också Ställer några Frågor till ( D ) !
Jag skriver en Bit av Min Egen Dikt ( Jag är Liksom den ” Äkta Gulden ” som är inte Rädd för ” Prövosten ” ) !
Jag har spelat 100 tals timmars ( D ) s Röst , när var Hos Mig , när var med Mig , i Bilen , Hemma , När vi Lekte , När Vi Brottade med Varandra , När jag Lämnade Honom ( D ) i Skolan osv ! Plus Hundra tals Bilder , Hundra Tals Filmer , som Alla av De ( Bilder , Filmer , Ljud ) är Självtalande !
Jag hade Skickat redan 2 CD av Bilder och Filmer av ” D ” och ” V ” och Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” för några år sedan till Domstolen , jag kan ta med Mig igen Dem , plus 1000 tals Nya Bilder ! ( Bilder och Filmer är Självtalande !
Hittills tog det 6 år som jag Kämpar för Mina Änglar ( Mina Barn ) s Rättigheter , om det ska Ta 60 år till , jag Kämpar för Mina Barn ( Mina Änglar ) s Rättigheter !
Du Gata Kvinna ( Natasha ) ! Du Idiot ( Ahmagh ) ! Jag är inte Liksom Din Äcklig och Smutsig Pappa ( A – F ) ( Om det är Din ” Riktiga Pappa ” ) eller Liksom ( V – Ch ) s Riktiga och Biologiska Pappa , som Även Du ( Natasha ) Vet inte VEM ÄR ( Som Du ” Natasha ” berättade till Min Vittne Fru ” E – K ” ) , att Skiter på Mina Barn , och Skiter på Domstolens ” SKIT DOM ” , och Lämnar Allt Bakom Mig , och Hittar Några Kvinnor Liksom Dig ( Natasha ) bara För Att KNULLA , och Ha det så KUL och Skiter på Allt !
Jag är Ahmad Valadi , Bästa Pappa , Hur kan jag Tänka på Mig , när det är 6 ÅR Mina Änglar , Mina Barn ( ” V – Ch ” och ” D ” ) Har Helvete ?
Det har gåt 6 år nu , jag Bara Sitter och Skriver och Skriver och Skickar och Skickar till Överallt , om det Behövs Lägger 60 år Till , Mina Barn , Mina Änglar ( ” D ” , ” V – Ch ” ) ( ” G ” , ” B ” ) Är Värt Besväret ! Och Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” Vet Jag Gör det !
Allt jag Gjorde Hittills var och är för Mina Barn , Mina Änglar ( ” V – Ch ” och ” D ” ) s Skull , Jag har inte ens BÖRJAT om Mina RÄTTIGHETER , jag har inte ens BÖRJAT att Visar Vad Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) och De Äckliga Folk som Deras Äckliga , Smutsiga Namn är i Mina Skrifter , Gjorde Med Mig och Mitt Liv och Med Mitt Gott Namn !
Man får Göra vad Dumt som Helst , Bara om Man Står för Kostnaderna , Bara för att Stå för Konsekvenserna !
Det sägs : Den som från Början Tänker inte på Slutet , Måste På Slutet Tänker på Början !
Ibland att KNULLA med Olämpliga ( Polis , Advokat , Domare , Åklagare , mm ) Fungerar , som Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) Gjorde , men detta är kanske Korta LÖSNING , Är inte LAGLIG , Är inte SLUTET på ALLT !
Det sägs att : Om Du äter , Du Blir Mätt , Om jag Vill Bli Mätt , Jag Måste Äta Själv !
Med Andra Ord det Betyder : Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) Gjorde Mig ILLA , Du Förstörde Mitt LIV , Du STULIT MITT ALLT , Du SMUTSADE MITT GOTT NAMN , Att KNULLA Med Olämpliga ( Polis , Advokat , Domare , Åklagare , mm ) Kunde Hjälpa Dig Hittills , men Var inte Lösning till Mina Problem , Bara De Olämpliga ( Polis , Advokat , Domare , Åklagare , mm ) fick Några Gånger ( GRATIS LIGG ) från Dig ( Du Gata Kvinna ” Natasha ” ) och Njut av Sin Post och Position och Situationen , och Hjälpte Dig ( Du Gata Kvinna ” Natasha ” ) med Det och Den Andra , Men ( PROBLEMET ) är KVAR !
Mina RÄTTIGHETER som Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) SKITIT , och De Olämpliga Folk som Deras Namn är i Mina Skrifter , och De Olämpliga ( Polis , Advokat , Domare , Åklagare , mm ) som GRUPP VÅLDTAGIT till Mina RÄTTIGHETER , är FORTFARANDE INTE RÄTTADE !
Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) och De Äckliga och Smutsiga Folk som Du Kallade för ( VÄNNER ) , Ska STÅ FRAMFÖR LAGEN !
Också Alla De Olämpliga ( Polis , Advokat , Domare , Åklagare , mm ) som Utnyttjade Sin Post och Position , och Utnyttjade Dig ( Du Gata Kvinna ” Natasha ” ) Sexuellt , måste Stå Framför LAGEN , och OFFICIELLT BER OM URSÄKT från MIG och Mina BARN !
Vi Iranier säger : Folk är Bästa Domare ! Allt jag Gör , Jag Gör LAGLIG ( Trots att Ni Olämpliga Domstol Folket visade Mig att Ni har inte LAG , Ni har inte Mänskliga LAG ) och Skickar till Statsminister , Justitieminister , Andra Ministrar , Alla 340 Ledamöter , Flera Domstolar , Flera Domstol Folk , Flera Åklagare , Flera Advokat Byråer , Flera Media , Flera Journalister , Flera Kommuner , Flera Kvinnojouren ” De Privata Bordeller ” , Flera Formalitet Organisationer , Flera Universitet , Flera Skolor , Flera Vänner och Bekanta , mm ) i Alla Fall 9 Miljoner Svenskarna ( Jag blandar inte ca 1 Miljon Utlänningar ) , kan inte Vara DUMMA , liksom De Olämpliga Folket som Var i Mina Ärende och Dömde som en IDIOT ( Ahmagh ) eller Efter sin KNULLANDE av Skyldiga Kvinnor liksom ( Natasha ) Dömer med Sin KUK !
Allt finns att Bevisa ! Jag Visar Allt till Folk , Till Svenskarna , till Hela Världen !
Folk är Bästa Domare ! ( Vi Iranier säger ) !
Du ! Kunniga , Mänskliga , Ärliga , Lämpliga , Lagkunniga Kvinnliga DOMARE , som blev Vald till Mitt Mål , och Hoppas på att Du är MAMMA och Har Barn :
Under det här 6 ÅR , Min Son ( D ) var 1 ÅR och 6 MÅNADER i UKRAINA , på OBLIGATORISK RESA , Utan FÖRÄLDRAR , Liksom FÖRÄLDRALÖSA BARN , som själva Resan är 30 Timmar , hos 2 Äckliga , Smutsiga Alkoholister ( ” Natasha ” s Äckliga Föräldrar ) , Scheman är så :
År 2014 Barnen ( ” D ” och ” V – Ch ” ) var 6 Månader ensamma i Ukraina ( Då Min Son ( D ) var bara 4 år , kunde inte ett Ord på Ryska eller Ukrainska ) Detta är Första TORTYR RESA !
År 2015 Barnen ( ” D ” och ” V ” ) var 3 Månader ensamma i Ukraina hos 2 Äckliga , Smutsiga Alkoholister ( ” Natasha ” s Äckliga Föräldrar ) Då Min son ( D ) var 5 år !
År 2016 Barnen ( ” D ” och ” V – Ch ” ) var 3 Månader ensamma i Ukraina , hos 2 Äckliga , Smutsiga Alkoholister ( ” Natasha ” s Äckliga Föräldrar ) Då Min Son ( D ) var 6 år !
År 2017 Barnen ( ” D ” och ” V – Ch ) var 3 Månader ensamma i Ukraina os 2 Äckliga , Smutsiga Alkoholister ( ” Natasha ” s Äckliga Föräldrar ) Då Min Son ( D ) var 7 år !
År 2018 Barnen ( ” D ” och ” V – Ch ” ) var 3 Månader ensamma i Ukraina , hos 2 Äckliga , Smutsiga Alkoholister ( ” Natasha ” s Äckliga Föräldrar ) Då var Min Son ( D ) 8 År !
Och Alla De Månaderna som Barnen ( ” D ” och ” V – Ch ” ) var i Ukraina , Hon ( Natasha ) Prostituerade Ban Fri , och När Barnen var här , Lämnade Barnen ( ” D ” och ” V – Ch ) Ensamma Hemma , och Prostituerade också , och Sista Kund efter KNULLANDE Körde Henne ( Natasha ) Hem , klockan 01 : 00 – 02 : 00 – 07 : 00 ( Enligt Min Vittne Fru ” E – K ” ) Vilket som om Ni Vill jag Kan gå till Alla Adresser som Hon ( Natasha ) Bodde , Frågar Andra Grannar som utan Tvekan hade sett Henne ( Natasha ) att Komma 01 : 00 – 02 : 00 – 07 : 00 , För att Bekräfta , och Andra Vägar som är också Bekräftelse , om Ni Vill Be Mig , Jag Förklarar för Er , Om Verkligen Ni Kan inte Själva !
Jag Skaffade inte Barn , att Mina Barn Skulle Leva Så , Jag Skaffade inte Barn , att skulle Se Mitt Barn bara 18 Dagar på ett År , Sådana SKIT DOM och BESLUT Kanske Passar ( Svenska Pappor och Svenska Barn ) och är OK för De ( Svenska Pappor ) som blev Liksom RUTIN för en del Olämpliga Domstol Folket , som mot Några Gånger ( Gratis Ligg ) Ger All RÄTTIGHETER till Kvinnor , Även Barnen , och Svenska Pappor säger ingenting , Tackar och Går Vidare , Hittar Andra och Andra Kvinnor och Tänker bara på Sex och SKITER på Sina BARN , bara för att , en Olämplig ( Domare , Åklagare ) Bestämde Så , Ville ha Så , Utan att detta är inom LAGEN , Utan att detta är inom Mänskliga Mått ! För att det handlar inte Deras Barn !
Mina Barn är Mitt Allt , Tillåter inte Någon Gör De ( Mina Barn ) illa , Inte Deras Olämpliga Mamma ( Natasha ) som FÖDDE DE ( Mina Barn ) inte Svenska Sjuka System , med Olämpliga Personaler , liksom ( Kommun , Domstol ) Heller !
Man är ( Barn ) bara en gång, Man är ( Ung ) bara en gång och Du Gata Kvinna ( Natasha ) Redan FÖRSTÖRDE Barnens ( Barndom ) och Barnens ( Framtid ) !
Det Känns att det är Meningen att ( Kommun Personal – Domstol Folket ) ( Systematik , Medveten , Planerade , Med Flit ) Hjälper Kvinnor liksom Dig ( Natasha ) att ( Gör illa Utländska Man liksom Mig , och Utländska Barn , Liksom Min Son ) för Detta Hittills Var din ( Medhjälpare ) och som Tack , Gjorde Allt för Dig ( Natasha ) , Även Fixade SKADESTÅND till Dig ( Natasha ) för ( Svida och Värk ) ! ( Vilket som i Ditt Fall var från ” Överdos KNULLANDE ” , och Hade inget med Mig att Göra , men ändå ” Dumma Domaren ” ville Tacka Dig ( Natasha ) på det Sätt Också , Liksom ( Tack för Senast ) !
Om Man Läser Mellan Raderna , som är Osynlig , det verkar att De ( En del Olämpliga Domstol Folket ) Pratar med KOD , i Sin SKIT DOM och BESLUT med Skyldiga Kvinnor i Ärendet , liksom den Gata Kvinna ( Natasha ) !
Annars Hur kan Tolkas att En Kvinna ( Natasha ) under 6 år , Gör All Dumheter , All Omänskligheter , All Olagliga , mm , och inte Ens en ( AJA BAJA ) Får ?
Bara VINNARE i MÅLET , och även Fick SKADESTÅND !
De Olämpliga ( Domare , Åklagare ) i Mina Ärende , Bara Bär Tomma TITEL ( Domare , Åklagare ) och Fått Höga LÖNER som en ( Domare , Åklagare ) Utan att Veta Vad INNEBÄR en ( Domare , Åklagare ) ! Allt Finns i Mina Ärende ! Använd Eran LILA HJÄRNA , Ni Hittar Allt som Jag Beskrev , i Mina Skrifter ! SKITTTTTT LAND i Mina Skrifter , betyder det !
I det här SKIT LAND , Djurens Rättigheter är Mer än Folkets Rättigheter och Barnens Rättigheter , Detta Betyder inte att ; Wawww ! Vilka Fina Människor Ni är ! Tvärtom , Detta betyder att : Ni Vet inte ens ALFABET av MÄNSKLIGHETEN ! Djur är Djur , men Människan är MÄNNISKAN !
Ser Du ! Du Kunniga , Mänskliga , Lämpliga , Lagkunniga Kvinnliga DOMARE !
1 och ett halvt År Ensamma liksom FÖRÄLDRALÖSA BARN i Ukraina , Resten här också ENSAMMA , liksom FÖRÄLDRALÖSA BARN , Och Dina OLÄMPLIGA KOLLEGOR ( Manlig och Kvinnlig ) Räknade en Sådan ( SKIT MAMMA )( Natasha ) Godkänd , Ensam Vårdnadshavare ! Vilket SKIT LAND ! Eller hur ?
Och sista 3 år , jag Träffade Min Son ( D ) , Varje År BARA 18 DAGAR och Några TIMMAR !
Och innan det , ett år , kanske 30 DAGAR sammanlagt på ett År , och Första och Andra År Ännu Mindre för att Då Var bara Några TIMMAR i Veckan med Hjälp av en Kontaktperson ( Min Systers Dotter ) !
Och Andra Barn ( V – Ch ) som Jag Var 5 år Hennes ( V – Ch ) s Bästa Pappa , och Hon ( V – Ch ) Kallade Mig PAPPA efter 5 Dagar som Kom till Sverige , Den Gata Kvinna ( Natasha ) Klippte Vår KONTAKT , för att ( V – Ch ) Avslöjar inte sin Olämpliga Mamma ( Natasha ) s Sjuka Plan och Smutsiga Hemligheter och Skit Liv !
Och samma ANIMALISKA DOM var i Mina Tidigare Ärende med Min Första Dumma Fru ( F – M ) vilket som jag TRÄFFADE INTE Mina Barn Sammanlagt 6 ÅR !
Hade inte Sett Deras Uppväxt , Var inte med De ( Mina Barn ) att Lära De ( Mina Barn ) Alla Fina Saker som jag Lärde från Min Fin Kultur och Litteratur , Var inte där , när De ( Mina Barn ) Behövde Mig och för detta , Kommer jag ALDRIG , ALDRIG , ALDRIG och 1000 ALDRIG till att FÖRLÅTA ER , och Kommer ALDRIG , ALDRIG , ALDRIG och 1000 ALDRIG till , att GLÖMMA DET !
FATTAR NI nu varför jag Kallar Sverige ( Som en gång i tiden var Mitt Dröm Land ) för SKIT LAND ?
Ser Du ! Du Kunniga , Mänskliga , Lämpliga , Lagkunniga Kvinnliga DOMARE !
i Det här ( SKITTTTT LAND ) , Hur Vi ( Utlänningar , Låtsas Svenskar ) Blir Behandlade ?
Hur Våran Barn Blir Behandlade ? Och Detta är Svensk ( Bäst för Barn – För Barnens Bästa – Barn i Första Hand , mm ) ! Mina Stackars Barn ( ” D ” och ” V – Ch ” ) Ska Bli TORTERADE , För att Några Olämpliga Manliga Domare Skulle Få Några Gånger ( GRATIS LIGG ) från den Skyldiga Kvinna ( Natasha ) i Ärende !
Min Stackars Son ( D ) Ska Träffa Sin Pappa , Sin Bror ( B ) , Sin Syster ( G ) , Sin Stor Släkt , så här Lite , för att Några Olämpliga Manliga Domare Skulle Få Några Gånger ( GRATIS LIGG ) från den Skyldiga Kvinna ( Natasha ) i Ärende !
Jag som Pappa Skulle Träffa Min Son ( D ) som är Mitt ALLT , så här LITE , bara för att Några Olämpliga Manliga Domare Skulle Få Några Gånger ( GRATIS LIGG ) från den Skyldiga Kvinna ( Natasha ) i Ärende !
Du Gata Kvinna ( Natasha ) ! Med Godkännande av Några Olämpliga Domare , Åklagare , Du Blir inte en ( Lämplig Mamma ) ! Om De IDIOTERNA ( Ahmaghhaa ) Kallar ( SKITEN ) för ( HONUNG ) SKITEN Blir inte HONUNG och ÄTBAR ! SKIT i hela Världen är SKIT ( Utom Sverige ) !
Det är 6 år på Somrarna jag kunde inte Ta Min Son på någon Bad Strand , På Grunna Lund , Alla Sommar Leksaker , Tält , Vatten Pistol , Boll mm som jag Köpte , Han ( D ) var inte här att Använda , att Leka !
Allt Pekar på att : Ni Vet inte Alfabet av Mänskligheten , Allt Pekar på att Ni Vet inte Vad ( PAPPA ) Betyder , Allt Pekar på att Ni Vet inte ( PAPPA ) s Roll i Barnens Psykisk Hälsa , i Barnens Normala Uppväxt , i Barnens Framtid osv !
Det Verkar Enligt Er , om en PAPPA bara Betalar sin ( Underhållsstöd ) det Betyder är en Bra PAPPA och Gjorde Sin PAPPAS ROLL , Detta är Svensk Sätt ( PAPPAS ROLL ) !
Som en Ansvar Författare , som är Bästa PAPPA också , Vill Ge Er en Gratis Råd , men Jätte Dyrbara Råd : All Sveriges Problem , All Folkets Psykiska Problem , All så Höga Självmord , All Så Höga Knark Problem , All Så Höga Alkohol Problem , All Så Höga Statistik Skilsmässa , All Så Höga Statistik Våld och Våldtäkt och Andra Brott , Har Sina RÖTTER i Folkets SKIT BARNDOM , UNGDOM , och Att FOLK Växer och Lever UTAN PAPPA ( FADERLÖSA ) och ( ORÄTTVISAN ) !
En Del Olämpliga Domare , För Några Gånger ( Gratis Ligg ) Klipper Relation Mellan ( Pappa och Barn ) och Istället Ger Barnen ( 10 tal Låtsas Pappor ) !
Det är Liksom att Ni IDIOTER ( Ahmaghhaa ) AMPUTERAR BARNENS FRISKA BEN , och Ger De ( BARNEN ) ( PROTES , eller KÄPP ) !
Jag har en Egen Dikt som Passar nu , och det är så : Gar az talaa baashad asaa , baaz ham nagiirad jaaye paa …………. Chiizi dar in donya nagirad jaane to , khod jaaye chize digari !
Med Min Dålig Svenska , det betyder : Även om Käppen är Gjord av Guld , kan inte ersätta Fötter ……….. Ingenting i världen kan ersätta för någonting annat !
Med andra ord det betyder : Även Bästa Mamma , kan inte få Pappas Roll till Barnen !
Du ! Du Kunniga , Mänskliga , Lämpliga , Lagkunniga Kvinnliga DOMARE ! Som hoppas på att Du är Mamma , Du som är Människa , Skulle Du Acceptera För Ditt Barn en Sådan SKIT LIV ?
Allt Pekar på att De Olämpliga , Omänskliga Domstol Folket som hittills var i Mina Ärende , ( Systematik , Medveten , Med Flit , Planerade , mm ) Gjorde och Gör så Här Mot Vi ( Utlänningar och Våran Barn ) , annars Det finns ingen Annan FÖRKLARING , till Sådana Animaliska Skit Dom och Beslut !
Annars en Analfabetisk Person Fattar att Sådana Skadar Barn , en Idiot Fattar att Sådana Skadar Barn , Ett Barn Fattar att Sådana som den Gata Kvinna ( Natasha ) Gjorde och Gör med Barnen ( ” D ” och ” V – Ch ” ) , Skadar Barn , Hur över 50 Namn ( Svenska Domstol Folk ) i Vårt Ärende , FATTADE INTE ?
Det Betyder att , De Domstol Folket i Vårt Ärende ( Systematik , Medveten , Med Flit , Planerade , mm ) Gör så här mot Vi Utlänningar och Våran Barn !
Du ! Du Kunniga , Mänskliga , Lämpliga , Lagkunniga Kvinnliga DOMARE !
Jag blir Glad att Antingen Du ( Valda Kunniga , Mänskliga , Lämpliga , Lagkunniga Kvinnliga DOMARE ) eller en annan ( Domstol Folk ) Skriver till Mig , att Kan man Tänka på Annat Sätt , kan man Beskriva All SKIT DOM och BESLUT Hittills , på Annat Sätt än ( Vad jag BESKREV ) ?
Varje gång både i Mina Skrifter och på Domstolen , Jag Ställde detta Frågan : Vad mer Skulle Hon ( Den Gata Kvinna ” Natasha ” ) Göra för Dumheter mot Barnen , att Enligt LAGEN och Enligt Domstol Folket , Skulle RÄKNAS ( OLÄMPLIG VÅRDNADSHAVARE ) och speciellt ( OLÄMPLIG ENSAM VÅRDNADSHAVARE ) ? Kan Någon Svara Mig ?
Bara för att Några Olämpliga Manliga Domare , som Ville Få Några Gånger ( Gratis Ligg ) från Skyldiga Kvinnor liksom den Gata Kvinna ( Natasha ) Ska Min Stackars Son ( D ) Få 6 År HELVETE ? Ska Min Stackars Son ( D ) inte Se Sin Pappa , Sin Bror , Sin Syster , Sin Stor Familj , Tillräcklig ? Ska Jag Få 6 År Helvete ?
Även i SKITIGASTE LÄNDER till Bara ( En ) Dumhet som den Olämpliga Mamma ( Natasha ) Gjorde till Barnen , skulle Få ( Fängelse Straff ) Tänk nu att Hon ( Den Gata Kvinna ” Natasha ” ) Gjorde Alla Typ Dumheter under 6 ÅR med Barnen och Istället för ( Fängelse Straff ) Fick ( Ensam Vårdnad ) av Barnen !
Är det inte Konstigt ? Kan man Tänka Annat Än att ( FITTANS MAKT ) är STÖRRE ÄN LAGENS MAKT ? Kan Man TOLKA PÅ ANNAT SÄTT ? Vänligen Skriv till Mig , som jag kan Lägga på Min Sajt ( falskaparadiset.se ) och ( fakeparadise.se ) att De som Följer Mina Skrifter , Lär Sig Nånting !
Cirka 2 – 3 månader sedan som Min Son ( D ) var hos Mig , på måndag som jag skulle lämna Honom ( Min Son ) på skolan , på väg ditt , Han ( Min Son ) sa att har ont i magen , så tidigt på morgonen , jag visste inte vad skulle jag göra , när vi var på Skolan , jag sa till 2 av Fröknar att ( D ) känner ont i magen , om det blir mera ont , vänligen ring till Hans Mamma , på kvällen fortfarande jag var Orolig att Hur mår Min Son ?
Då skickade ett mejl till den Gata Kvinna ( Natasha ) och Frågade : Hur mår ( D ) ?
Han ( D ) hade Ont i Magen när jag Lämnade Honom ( D ) på Skolan , Hur mår Han ( D ) nu ?
Kom ett mejl från den Ukrainska Gata Kvinna ( Natasha ) : Du är inte Vårdnadshavare !
( Utan Hej , utan Hejdå , Utan att skriva ” Han är bra ” , utan att Tänka att jag är Hans Pappa , utan att Tänka att Han ” D ” är Mitt Allt ) exakt Svarade liksom en Olämplig Gata Kvinna !
Även Fattade inte att den som Frågade är Pappa till Barnen , inte en av Hennes ( Den Gata Kvinna ” Natasha ” ) s Kunder på Gatan !
Detta är Tack Vare Ni Olämpliga Domstol Folket som var i Vår ärende , och för Några Gånger ( Gratis Ligg ) istället för att Straffa en Gata Kvinna ( Natasha ) , Räknade Henne ( Natasha ) ( Ensam Vårdnadshavare ) som svarar Mig ( Ahmad Valadi ) som en IDIOT ( Ahmagh ) , som en Gata Kvinna ! Det verkar att Hon ( Den Gata Kvinnan ” Natasha ” ) Blandade mig ( Ahmad Valadi ) med visa Olämpliga Ukrainska Pappor , liksom Sin Äckliga Pappa ( Om det är Hennes ” Natasha ” Riktiga Pappa ) !
Hon ( den Gata Kvinna ” Natasha ” ) i detta skrift skrev : I de här handlingarna som Av ( Det betyder jag ” Ahmad Valadi ” ) har skickat till Er ( Det betyder till ” Domstolen ” ) finns inga nya ord , han ( Det betyder Jag ” Ahmad Valadi ” ) använder samma ordförråd genom alla dessa år som han ( Det betyder jag ” Ahmad Valadi ” ) inte lämnar oss i fred .
Nu Mitt Svar och Analys till den här Ukrainska gata Kvinna ( Natasha ) :
Detta är liksom när en Tjuv som Stjäl Pengar från Banken , från Någon , från någon Butik , från någon Guldaffär osv och har det så bra så länge som Poliser inte Gripit honom , Nu som Poliser är ute efter honom ( Tjuven ) , Han ( Tjuven ) säger : Jag vet inte varför Poliser , eller den Person som blev Rånade , LÄMNAR INTE MIG I FRED ?
Jag ( Tjuven ) har ett bra Liv ! Du ( Tjuven ) har Bra , För bra , men Vad Du ( Tjuven ) har , tillhör inte dig ( Tjuven ) , Den Person som Du ( Tjuven ) Stulit hans Pengar och Allt , Mår inte Bra och har Helvete !
Du ( Tjuven ) Måste Lämna tillbaka Vad Du ( Tjuven ) hade Stulit och är inte Din ( Tjuven ) och Sedan Stå Framför Lagen och Få Din ( Tjuven ) Straff ! Då Du ( Tjuven ) mår Ännu Bättre !
Eller om en Mördare blir inte Gripen , ( Polisen , Domare , Åklagaren ) kan inte Bevisa , Brist på Bevis Material , Fakta , Vittne , mm , och MÖRDAREN går på Fri fot , men Ärendet är fortfarande Öppet , även om tar 20 år , när något Bevis , någon Vittne , någon Täcke kommer upp , Ärendet Öppnas igen , då den Misstänkte , den Mördaren igen står framför Polisen , Åklagaren och Domaren !
Mördaren Kan inte säga : Lämna Mig i Fred , ingen NYA ORD , samma Ordförråd osv !
Många Tjuvar , Många Brottslingar , Många Mördaren Blir inte Gripen samma Dag , inte Gripen samma Vecka , inte Gripen samma Månad , inte Gripen samma År , men ändå Ändras inte Verkligheten , Många Poliser , kan Jobba Fel , Många ( Domare , Åklagare ) kan Döma Fel , men Verkligheten Ändras inte ! Tjuven är Tjuv , Brottslingen är Brottsling , Mördaren är Mördare , Även om Polisen Gör Misstag , även om ( Domare , Åklagaren ) Dömer Fel ( Som är Typisk i Sverige , Mina Ärende är Levande exempel ) !
Huvudsaken är ( RÄTTVISAN ) !
Vilket som i Vårt ärende , det blev lite Fel ( Bara 6 År , som är helt Normal i Sverige ) Orättvisan som Gjorde Mitt Liv och Barnens Liv ( Helvete ) om det var Bra för Dig ( Natasha ) och för De som KNULLADE DIG för att Ändrar VERKLIGHETEN , för att Visar en Gata Kvinna ( Natasha ) , för att Visar en Olämplig Mamma ( Natasha ) Godkänd , Lämplig , Ensam Vårdnadshavare !
Det är ( 6 ÅR ) på grund av Dina ( Natasha ) s Dumheter , Du ( Natasha ) Ställde Mig framför så många Dumma , Olämpliga ( Poliser , Kommun Personal , Domare , Åklagare ) , det är Dags att Rätta till Allt , Trots att det finns inte Nya Ord , enligt Dig ( Natasha ) !
Kommer ni ihåg detta ärende som en Svensk Kvinna med hjälp av en Utländsk kille Dödade sin ( Mamma – Pappa – Man ) och tagit deras Livförsäkring ( hänt föra året tror jag ) Trots att inte blev Gripen för Mord samma Dag , samma Veckan , samma Månad , samma År , men med en Obduktion från Hennes Man , som Alla Trodde att Drunknade i Sjön , men under Obduktion visade att det finns ” Kolor ” i Lungorna det betyder att Drunknade först i ( Badkaret eller en Poll ) med vanliga vatten som har ” Kolor ” sedan Kastades i Sjön , att ska Ser ut att Han ( Den Stackars Mannen ) Drunknade i Sjön !
Trots att all detta exempel , jämför med Mitt Ärende som 2 Barn är inblandade , Deras ( Barnen ) s Liv blev Förstörda , Mitt Liv blev Förstörd , Mitt Gott Namn blev Smutsig , 6 år av Mitt Liv , gick på att Skriva och Visar Domstol Folkets Dumheter och Okunnigheter , och Omänskligheter som var i Mina Ärende , mm är ingenting .
Så Länge Vi ( Jag och Mina Änglar ” Barn ) får inte Våran ( Mänskliga Rättigheter ) så Länge Vi ( Jag och Mina Änglar ” Barn ” ) får inte ( Skadestånd till 6 år Psykiska TORTYR , 6 år HELVETE ) så Länge Du Gata Kvinna ( Natasha ) och De Andra Äckliga Folk , som deras Namn och Smutsiga Roll i vårt ärende , Får inte eran STRAFF , så länge Alla Skit Dom och Beslut Hittills , blir inte Rättade , det betyder Ärendet är Öppet ! Det betyder ( Rättvisan ) är SLAKTADE !
Exakt liksom detta Exempel ovan ( Den Tjuven som har bra med Stulna Pengar , som är inte hans och Han ( Tjuven ) går på Fri fot och Skrattar åt Svensk System och Svenska Poliser ) som Lämnar inte Honom ( Tjuven ) i Fred ! Eller i ett ” Mord ärende ” så länge ” Mördare ” är inte Gripen , ärendet är fortfarande Öppet , även om dröjer 20 år !
Det Behövs inte NYA ORD , Du ( Natasha ) är Samma Äcklig , Smutsig Person ( En Gata Kvinna ) , och Alla Dumheter som Du ( Natasha ) Gjorde och Gör , är Samma , Bara De inte Blev Korrekt Behandlade ! Vilket som det ska bli !
Hittills Tack vare Din ( Natasha ) s ( Smutsiga Fitta ) Tack Vare Dumma Täby Poliser , Tack Vare Dumma ( Täby Kommun , Järfälla Kommun , Håbo Kommun ) s Personaler , Tack Vare Dumma , Olämpliga ( Domare , Åklagare ) i Vårt Ärende , Går på Fri Fot , och Gör Vad Du vill på Grund av att Här är ett SKIT LAND , och har inte Lämpliga Ansvariga , Har inte Koll på Landet och All Sådana Orättvisan , men ( FITTAN ) kan inte Alltid Vinner Mot LAGEN och RÄTTVISAN , speciellt en Smutsig Gata Kvinnans FITTA !
På Grund av Olämpliga ( Domare , Åklagare ) och på Grund av Några Gånger ( Gratis Ligg ) som en del Olämpliga Manliga Domare i Vårt Ärende Fått ( Enligt alla Täcken och Själva SKIT DOM och BESLUT ) , Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) fick ( Ensam Vårdnad ) av Mina änglar ( Mina Barn ” V – Ch ” och ” D ” ) vilket som om Vi Hade LAG i det här SKIT LAND , om Vi hade Lämpliga , Ärliga , Mänskliga ( Domare , Åklagare ) i Vårt Mål , Du skulle inte ens Träffa Barnen en gång om Året , Du ( Natasha ) är Lika Äcklig som en Äckliga Pappa som VÅLDTA sina Barn , Du ( Natasha ) med Hjälp av Svenska Olämpliga ( Domare , Åklagare ) som Var i Vårt Ärende ( Psykisk Våldtagit till Barnens Rättigheter , Barnens Liv , Barnens Nu och Hela Livet , Vilket som Flera gånger skrev i Mina Skrifter till Dumma Domstol Folket att : All Dumt som Du ( Gata Kvinna ” Natasha ” ) Gjorde och Gör Med Barnen Psyke , är inte som ( Blåmärke , eller Näsblod ) som man kan se på en gång , eller Visar på en gång , utan sitter på Barnens Minne Hela Livet och visar sig när som helst , Vilket som en IDIOT Fattar det , Vilket som en ALFABETISK Person Fattar det , och ändå över 50 Stycke Välutbildade Svenskar inom ( Polis , Kommun , Domstol Folk ) FATTADE INTE Än !
Du Gata Kvinna ( Natasha ) även om Domstol Folket Fattar Inte , Även om Domstol Folket , på Misstag , Skulle Räkna Dig ( Natasha ) ( Lämplig , Ensam Vårdnadshavare ) Du ( Natasha ) Skulle vara Ärlig och Säga : Det har Blivit FEL , Jag ( Natasha ) är Absolut inte LÄMPLIG , Du Känner Dig ( Natasha ) Bättre än Vem som Helst !
Detta är liksom om kommer 10 Miljoner Kronor på Ditt Konto , på Misstag , och Du vet att De Pengarna är inte Din , Då Måste Man Kontakta Banken att : Har blivit Fel , kommit 10 Miljoner Kronor på Mitt Konto , som är inte Min !
Eller Den Gata Kvinna ( Natasha ) s Äckliga Advokat ” Jurkand ” ” D – B ” Efter Sin ” Belöning ” av den Gata Kvinna ( Natasha ) Lagt Mera Smutsiga LÖGNER på den Gata Kvinna ( Natasha ) s Smutsiga Lögner !
Vilket som i Mina Skrifter och på Domstolen jag Sa : Vad är en Advokats Roll ? Advokats Roll är att Hjälper Sin Klient att får sin Rättighet , inte med LÖGN , inte att Utnyttjar Sexuellt sin Kvinnlig Klient liksom den Gata Kvinna ( Natasha ) och Eftersom Känner till att Domstol Folket är ( Lögn köpare , Skit köpare ) och är Dumma och Fattar inte ” VERKLIGHETEN ” , från ” LÖGN ” Bara Lägger LÖGNER på sin Klients LÖGNER , Liksom den Gata Kvinna ” Natasha ” ) !
Jag Förklarade att detta är Liksom : En Kvinna Liksom den Gata Kvinna ( Natasha ) Fuskade i sin Deklaration , i sin Bokföring , till exempel med ( 100,000 : – kronor ) Nu Revisorn som Vet hur man kan Fuska att istället för 100,000 : – kronor , Kvinnliga Klienten Kan LURAR Systemet ( 1 Miljon Kronor ) och Kräver ( Gratis Ligg ) eller en del ( Pengar ) , Istället för att Rättar Till ( Felet ) detta ( 100,000 : – Kronor ) som är FEL , som är FUSK !
Barnen Växer , Hur som helst Växer , även med Fattigdom Barnen Växer , även i De Länder som finns Krig , Barnen Växer , i Smutsiga Länder som finns Knark , Maffia , Bråk , Brott mm också Växer Barn , men sådana ( Barn ) Växer inte i Normal Läge , Växer inte Med Kärlek och Harmoni , Växer med Rädsla , Växer med Orolighet , Växer med Komplex , Till Slut även om i Framtiden Blir någon Ansvarig , blir någon Liksom Alla Olämpliga Folk i Mina Ärende Hittills !
Visa Sår Läcks Aldrig , Visa Saker det går inte att Glömma , Visa Folk det går inte att Förlåta , och Du Gata Kvinna ( Natasha ) är Kombination av Allt !
De Olämpliga Domstol Folket i vårt ärende som Räknade Dig ( Natasha ) ( Lämplig Ensam Vårdnadshavare ) efter All Dumheter som Du ( Gata Kvinna Kvinna ” Natasha ” ) Gjorde och Gör , Själv är OLÄMPLIGA !
Allt har sin mening , till en Läkare som Bara Ger Fel Medicin till sina Patienter , och istället för att BOTAR , DÖDAR PATIENTER , då man kan inte kalla ( Honom / Henne ) Läkare Längre ! Eller när en ( Domare , Åklagare ) bara Dömer SKIT , Skiter på Rättvisan , man kan inte Kalla ( Honom – Henne ) för ( Domare – Åklagare ) !
På det Sammanhang Vi Iranier säger : Den Kvinna som ” bara Föder Döda Barn ” Bättre att inte Blir ” Gravid ” Alls !
Eller när en Äcklig Pappa istället för att Ta hand om Barn , Sköta Barn , Uppfostra Barn , Älskar sitt Barn , Själv ( Våldta ) sitt Barn , då man kan inte kalla den Äckliga person Pappa !
Samma sak när en Äcklig , Smutsig och Olämplig Mamma liksom den Gata Kvinna ( Natasha ) som istället för att Vara Liksom ( Vaktängel ) , Själv Ställer Barnen i Fara , Ställer Barnen i Helvete , det betyder att ( Våldtagit Barnen Psykisk ) då man kan inte Kalla en så Smutsig , Äcklig , Olämplig Kvinna för ” Mamma ” !
Ordet ( Mamma ) ( Pappa ) är en ( Tabu Ord ) man kan inte säga till Vem som helst , man kan inte säga den TABU ORDET ” MAMMA ” till Någon Smutsig Gata Kvinna liksom ( Natasha ) !
Samma Sak Ordet och Yrket ( Läkare ) man kan inte säga till vem som helst , Måste Duga detta ( Tabu Namn och Yrket ) ( Läkare ) !
Samma Sak Ordet och Yrket ” Domare , Åklagare ” , man kan inte säga till Vem som Helst detta ( Tabu Titel ) ( Domare , Åklagare ) , Måste Duga den Personen som Bär detta Tabu Titel ( Domare , Åklagare ) , annars blir Lika Äcklig som den Äckliga Pappa som Våldta sina Barn , eller liksom den Smutsiga Mamma ( Natasha ) som Våldta Barnens Psykisk !
Den Mamma som Gör inte Sin Mammas Roll på Rätt Sätt ( Liksom den Gata Kvinna ” Natasha ” ) man kan inte Kalla för ( Mamma ) , Kan inte Vara Lämplig att Vara med Barnen även en dag , Även om Några Olämpliga Svensk ( Domare , Åklagare ) Godkänner för ( Lämplig , Ensam Vårdnadshavare ) , efter några gånger ( Gratis Ligg ) enligt Alla Bevis Material och Själva Dumma Dom och Beslut !
En Tjuv kan Erkänna att Han ( Tjuven ) gjorde detta ( Att Stulit pengar och saker och tings ) men en Olämplig ( Domare , Åklagare ) Erkänner inte att : Jag har Knullat den Skyldiga Kvinna liksom den Gata Kvinna ” Natasha ” 10 tals gånger därför Godkände Henne ( Natasha ) ( VINNARE ) ( Lämplig Ensam Vårdnadshavare ) och Skitit på LAGEN och Skitit på Motpartens RÄTTIGHETER ( Det betyder Mina Rättigheter ) !
Tror Ni en Domare , Åklagare , Erkänner så ? Man Ska Titta på Själva ( Dom och Beslut ) ! Exakt liksom man ser en Gravid Kvinna , man Behöver inte Förföljer De enda till Sängen och Ser deras Knullande , för att Tror på Graviditeten !
På Persiska Vi säger : En Kvinna kan Dölja sin Knullande , kan Dölja sin Graviditet , men kan inte Dölja ( Födande och Själva Barnet ) !
Med Andra Ord det Betyder : En Olämplig ( Domare ) , en Olämplig ( Åklagare ) kan Utnyttjar Sin Post och Position , kan Utnyttjar en Skyldig Kvinna i ett Ärende , liksom den Gata Kvinna ( Natasha ) och kan Dölja KNULLANDET ( Ingen Knullar där som Många Tittar ) och De ( Den Olämpliga ” Domare , Åklagare ” och den Skyldiga Kvinna liksom ” Natasha ” ) Själva Erkänner inte , och den Skyldiga Kvinna i ärendet som Blev Våldtagen och Utnyttjade av de Olämpliga ( Domare , Åklagare ) heller , Kvar är Själva ( Dom och Beslut ) är liksom detta Iranska Ordspråk ( Man kan inte Dölja Födande och Själva Barnet ) , När man Tittar på De ( SKIT DOM och BESLUT ) Känns på en Gång att det ( Dom och Beslut ) Luktar FITTA , det Luktar SKIT !
Eller På Mina Skrifter och på Domstolen , Jag Kallade att den Äckliga , Smutsiga Arab ( M – A – F ) som Jobbar på den Privata Bordell ( Kvinnojouren ) som KNULLADE den Gata Kvinna ( Natasha ) från Första Kvällen som hamnade på den Privata Bordell ( Kvinnojouren ) Upp till 26 månader efteråt ( enligt Min Vittne Fru ” E – K ” ) Dag och Natt , Non – stop , och Utnyttjade sin Post och Position , också Utnyttjade Den Gata Kvinnan ( Natasha ) s Faderlösa Dotter ( V – Ch ) ( Enligt Vittne Fru ” E – K ) på Domstolen , Berättade att den Gata Kvinna ( Natasha ) är en Kund liksom alla Andra Kunder på Hans ( Den Äckliga , Smutsiga Arab ” M – A – F ” ) s ( Data Butik på Jakobsberg Centrum )( M – Data ) , och Även Spelade Teater att Vet inte Var exakt den Gata Kvinna ( Natasha ) Bor , tänkte några sekunder och svarade ( Kallhäll ) ( Där som den Gata Kvinna ” Natasha ” Bodde 11 månader hos Min Vittne Fru ” E – K ” ) och den Äckliga , Smutsiga Arab ( M – A – F ) själv Fixade Lägenheten åt den Gata Kvinna ( Natasha ) och Varje Dag , på Kvällen efter KNULLANDET körde Henne ( Natasha ) Hemma !
Men på Domstolen Spelade Teater att Känner den Gata Kvinna ( Natasha ) Via sin Data Butik ” M – Data ” PÅ Jakobsberg Centrum , och hade hela tiden en ( Äckel Leende ) , tills jag sa : Du ! Äckliga Arab ! Jag är inte Dum som Svenskarna , Jag är inte Dum som Svenska Domare som Köper sådana Skit som Du sa idag här På Domstolen , Jag Kommer Visar Din Äckel Reell Ansikte till Din Tjej som bor med Dig Nu , och till Din Fru i Framtiden , och till Dina Grannar både där Du Bor och där Du Jobbar , Det är Min Mänskliga Rättigheter , och Det är Min Plikt att Visar Vilken Äcklig Människa Du ( Den Äckliga , Smutsiga Arab ” M – A – F ” ) Är !
Då Hans ( Den Äckliga , Smutsiga Arab ” M – A – F ” ) Äckliga Leende Försvann och Sa : Vad har detta med Min Familj eller Jobb att Göra ? Jag Sa : Allt Hänger ihop med Varandra !
Eftersom Han ( Den Äckliga , Smutsiga Arab ” M – A – F ” ) Jobbar på den Privata Bordeller ( Kvinnojouren ) Jag Skickade nästan Alla Mina Skrifter , som en del Handlade om även den Privata Bordeller och den Äckliga , Smutsiga Arab ( M – A – F ) för att Ansvariga till de Privata Bordeller ( Kvinnojouren ) Vill Kasta Ut en Sådana Äcklig , Smutsig Personal som Utnyttjade sin Post och Position och Utnyttjade Kvinnor liksom den Gata Kvinna ( Natasha ) som med PLAN , med LÖGN Hamnade på den Privata Bordell ( Kvinnojouren ) , också den Äckliga , Smutsiga Arab ( M – A – F ) berättade till Min Vittne Fru ( E – K ) att på Kvinnojouren ( Den Privata Bordell ) INGEN TRODDE på ( Natasha ) s PÅHITTADE HISTORIEN !
Vet Ni Varför Ansvariga för de Privata Bordeller ( Kvinnojouren ) Kastade inte ut Honom ( Den Äckliga , Smutsiga Arab ” M – A – F ” ) ? För att Han ( Den Äckliga , Smutsiga Arab ” M – A – F ” ) Också Vet Massa Hemligheter från De Privata Bordeller ( Kvinnojouren ) och Deras Ansvariga , därför De ( Kvinnojours Ansvariga ) Håller Tyst , Annars Om De ( Kvinnojourens Ansvariga ) Var Rena Själva , Skulle inte Vänta en Timme att Kasta Ut en Så Äcklig , Smutsig Arab ( M – A – F ) !
Det är därför vill jag att de 2 Äckliga , Smutsiga Personer ( Vilket det Äcklar Mig att kallar sådana Smutsiga och Äckliga för ” FOLK ” , På Persiska till Sådana Äckliga , Smutsiga Folk vi Kallar ” DJUR ” men samtidigt vi Ber om Ursäkt från ” DJUR ” ) , ( Den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” och Den Äckliga , Smutsiga Arab ” M – A – F ” ) Ska komma som VITTNE , för att de Tidigare Domstolar , var inte ( DOMSTOL ) som skulle vara en ( TABU PLATS ) där ska ( Ärliga , Mänskliga , Lämpliga , Lagkunniga ” Domare , Åklagare ” ) Sitta och DÖMA som en ( Ärlig , Mänsklig , Lämplig , Lagkunnig ” Domare , Åklagare ” ) vilket som i de 6 År , i Mitt Ärende , och om jag vill Räkna Mina Ärende med Min Första Dumma Fru ( F – M ) då blir 20 år Den TABU PLATS ( Domstol ) Var inte ( TABU PLATS ) och De som var där , Var inte ( Ärliga , Mänskliga , Lämpliga , Lagkunniga ) ( Domare , Åklagare ) !
Jag ville att den Äckliga , Smutsiga Pedofilen ” P – E – L ” också komma liksom VITTNE , men då skulle Vara 3 ( Äckliga , Smutsiga , Omänskliga ) Personer på en gång , Det Äcklar Mig att Träffa 3 ( Äckliga , Smutsiga , Omänskliga ) personer på en gång , men Vad jag kommer att Ställa den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ( A – L ) mer eller mindre , gäller den Äckliga , Smutsiga Pedofilen ” P – E – L ” också !
Som en Ansvar Författare , Journalist , Iranier , Låtsas Svensk , Bästa Pappa Skrev Flera Gånger till Svenska Olämpliga Ansvariga att : Jävlas inte med Utlänningar ! Utlänningar är inte Liksom Svenskar ( Dumma , Passiva , Neutrala , i Komma , Dubbel Moral , Lättlurade ) De Flesta Utlänningar har ( Doktrin i att ” SKITA I ” ) på Allt !
Titta på Förorterna , Redan Ni ser Resultatet av Eran Dumheter , Eran Orättvisan , Eran Apartheid , Eran Omänsklighet , Eran Olämpligheter !
Redan även Poliser VÅGAR INTE PATRULLERAR i FÖRORTERNA , och detta är bara Början !
ORÄTTVISAN Lämnar Många MISSNÖJDA Bakom Sig , Vilket som i Svenska Domstolar Bara SKER ORÄTTVISAN ( Speciellt till Utlänningar ) ! Levande Exempel är Mina Ärende och Tusentals Andra Utländska Ärende ! ( Gör Vad Dumt Ni vill med ” Svenskarna ” , ” Utlänningar ” är inte Liksom ” Svenskar ” ) , Är inte så Fina som Svenskar ( Ironisk ) !
De Flesta Utlänningar kommer från ( Krig , Orättvisan , Fattigdom , mm ) De ( Utlänningar ) Valde Sverige för att Trodde att Ni har LAG , att Ni Vet vad RÄTTVISAN är ! De ( Utlänningar ) Valde Sverige för ett Lugnare Liv , inte ett SKIT LIV liksom Mitt LIV !
En God RÅD , Jävlas inte med UTLÄNNINGAR , De är inte liksom Svenskarna !
Jag skrev detta Ordspråk flera gånger ( Hundar kan bråka med varandra , men när de ser Varg , Blir Tillsammans och Attackerar VARGAR ! ) !
Som en Ansvar Författare , Diktare , Journalist , Litteratursamlare , Uppfinnare , som Tyvärr Älskar Mitt Andra Land ( Sverige ) , som är Tyvärr Mina Barns ( Födelseland ) vill inte att Se Sverige ännu mera SKIT !
Här är Tyvärr Mina Barns Födelseland , det räcker Hur mycket Mina Barn Drabbade Hittills !
Jag har sagt detta flera gånger , Skrivit flera gånger att : Om jag har ett SKIT LIV , det är för att här är ett SKIT LAND ! Det betyder Här har inte Lämpliga Ansvariga ! Det betyder här har inte LAG , det betyder att här har inte Lämpliga Lagman ! Det betyder att : Ni känner inte Alfabet av Mänskligheten !
Annars jag Vet All sådana , Jag Kommer från IRAN , Världens Finaste Land , Världen Finaste Litteratur , Världen Finaste Filosofi , Uppfostrade på Bästa Sätt , Lärde Mig Finaste av Livet och Mänskligheten , det är över 44 år Skriver Själv , Väg visar Folk på Korrekt Sätt , inte Liksom Svenska SKIT MEDIA ( Det var en Artikel på Amelia Tidning , det handlade om en Familj som hade 3 barn , 12 , 10 , 6 år – Rubriken var så ” När Vi har Sex med Andra , Ger Energi till Vårt Relation ” ) Äckligaste än den här det går inte !
Eller på en av Sverige Radioprogram , den Svenska Kvinnliga Programledare sa : En Väninna till Mig som är en Känd Bloggare skrev på sin Blogg att Hon ( Den Bloggare ) Dricker sin ( Mens Blod ) med Kaffe , för att det har Mycket ” Järn ” ) i den , och själva programledaren sa : Jag har själv Druckit en gång , fast Min Väninnans Mens Blod med Coca Cola , och Skrattade av Glädje ! FY alltså !
Eller den Period som ( Robert Aschberg ) som hade Radioprogram , pratade om Sjuka Folk som har Sex med Djur ( Hund var dagens ämne ) att en del har Sex med Hundar !
Äckligaste än den här det går inte , och detta är Svensk Media som Folk ska gå efter Deras Fotspår ! Jag är en Ansvar Författare , Diktare , journalist , Litteratursamlare , Radioprogramledare , Uppfinnare , som Väg Visar Folk på Mänsklig Sätt , på Korrekt sätt , inte sådana ( Äckliga , Omänskliga Råd ) som Svenska Skit Media Ger !
Detta var bara några Äckliga exemplar , annars nästan Alla TV program , nästan Alla Radioprogram , nästan Alla Tidningar och Magasineras Artiklar är Bara SKIT , och till slut Pekar på Vilket SKIT LAND , Vilket SKIT SAMHÄLLET som Har inte Lämpliga Ansvariga , Har inte Lämpliga Domstol Folk , exakt liksom en Familj som Har inte Lämpliga Föräldrar som Uppfostra Barnen på Rätt Sätt , eller en Skolan som Har inte Lämpliga Lärare som Lär Eleverna Korrekta Saker ! Helheten är Sjuk , Helheten är Skit !
Jag ska Låna en Iransk känd Författare , Universitets lärare ( Dr Ali Shariati ) s Ord som sagt : Khodaaya ! Chegooneh zistan ra be man biaamooz , chegooneh mordan ra , khod khaaham aamookht !
Med Min Dålig Svenska , Översättningen blir ungefär så : Min Gud ! Lär Mig Hur ska jag Leva Korrekt , hur ska jag dö , jag lär mig själv !
Med andra ord det betyder : Föräldrars Roll , Lärarnas Roll , Medias Roll , Författarnas Roll är att Lär Barnen , Ungdomar , Folk KORREKTA SAKER , Folk Lär sig Själv Dåliga Saker på Egen Hand ! Vilket som i Sverige även Detta är Tvärtom ( Familj , Skolan , Media ) Lär All SKIT till ( Barn , Ungdomar , Folk ) !
Samma sak i Svenska Dåliga Domstolar , i Hela Världen säger : Alla är OSKYLDIGA tills Motsatsen Visas , i Sveriges Dåliga Domstolar : Alla är Skyldiga ( Speciellt Vi Utlänningar ) tills Motsatsen Kommer Fram ( Vilket som det är 6 år jag håller på att Visar till De Olämpliga Domstol Folket att : Jag Gjorde inget Fel , ingen Olagliga Saker , Ingen Omänskliga Saker , inget Dumt ) utan den Gata Kvinna ( Natasha ) Som Gjorde Alla Typ Dumheter , Alla Typ Olagliga Saker , Alla Typ Omänskliga Saker , ändå Var ” VINNARE ” hittills , och 6 År Helvete till Mig och till Mina Barn , 6 År Psykisk Tortyr till Mig och till Mina Barn !!
Vilket som jag kommer att Visar till Hela Världen !
Jag har skrivit flera gånger att : Att Leva i ett Land som Har Analfabetiska Folk , är Mycket Bättre Än att Leva i ett SKIT LAND som Sverige , som ANSVARIGA ÄR ANALFABETISKA !
Detta är Min egen Ordspråk : Så länge man inte Förstå ” FRÅGAN ” Korrekt , kan inte Ge ett Korrekt ” SVAR ” !
Eller inom Medicin man säger : Korrekt Diagnos är Halva Väg till att Bota !
Med andra Ord jag menar : Så Länge ” Domstol Folket ” Fattar inte ” Helheten ” Deras Dom och Beslut blir bara ( SKIT DOM – SKIT BESLUT ) liksom Alla Skit Dom och Beslut Hittills i Mina Ärende !
Ungefär Hälften av att DÖMA är Psykologi , Resten är Bevis Material , Korrekta Fakta !
Vad jag menar med Psykologi ? Ju ! Jag menar att en ( Domare , Åklagare ) Ska Kunna ( Body Language ) ( Kropps språk ) det betyder att Följer Motparterna , Ögon i Ögon när De Pratar och Bedömer Vem Ljuger , När Ljuger , Vad Ljuger , och Vem Säger Sanningen !
För att Psykologi har Bevisat att De som Ljuger , Ögonen Avslöjar , Kropps Delar Avslöjar när Någon Ljuger , Även om den Person är en Bra LÖGNARE , även om är en Bra Skådespelare , Skådespelerska , Även Riktiga Tårar Skiljer sig från Krokodil Tårar !
Vilket som Hittills Alla ( Domare , Åklagare ) som var i Mina Ärende , Fattade inte lika mycket som en 10 Årig !
Sista 4 år , den Gata Kvinna ( Natasha ) Utnyttjade Domstol Folkets Dumheter till Maximalt , och vill inte vara på Domstol Salen , och påstår att är Rädd För Mig , Vilket som är Tvärtom , Jag är mer Rädd för en så Olämplig Kvinna ( Natasha ) , för en Sådan Smutsig Gata Kvinna ( Natasha ) , för en Sådan Olämplig Mamma ( Natasha ) som Gjorde Mina Änglar , Mina Barn illa , Gjorde Mig illa osv , och Domstol Folket Placerar Henne ( Den Gata Kvinna ” Natasha ” ) en annanstans , och med hjälp av Dagens Teknologi ( Videokamera ) man se varandra väldigt Dålig på Vägarna , med inte så bra Ljud heller !
Flera gånger i Mina Skrifter till Domstol Folket , jag Pekade att : Motparterna måste vara Mittemot Varandra , som ( Domare , Åklagare ) ska hela tiden Tittar på ( Motparterna ) när De Svarar , när De Pratar , När Motparten Pratar , Vad är Reaktion av den Andra osv , men det Verkar ingen FATTAR detta , som är så Viktig , Så Viktig som själva Ärendet .
För cirka 3 år sedan , det var en Kvinnlig Domare , Jag sa : Hon ( Den Gata Kvinna ” Natasha ” ) ska vara här på Salen , Mittemot Mig , för att Du som Domare ska Följa hela tiden när Hon ( Natasha ) Pratar och Ljuger , Du ( Kvinnliga Domare ) ska Titta på Hennes ( Natasha ) s Vackra Ögon som Avslöjar att Hon ( Natasha ) LJUGER och Följa ( Body Language ) ( Kropps Språk ) och Hennes ( Natasha ) s Reaktion När Jag Säger SANNINGEN osv , Hon ( Den Olämpliga Kvinnliga Domaren ) sa : Det spelar ingen ROLL , Då Fattade jag att Hela CIRKUSEN var ” FORMALITET ” , Jag var Dömd i Förväg , och hela Detta var Teater , Cirkus att i Sverige Vi har Domstol , Vi har Formalitet ( Domare , Åklagare ) som Barnen säger ( På LÅTSAS ) , och den som Spelar sin Teater Bra är Vinnare , Den som Gråter ( Krokodil Tårar ) är Vinnare , Den som Knullar med ( Olämpliga Manliga Domare , Åklagare , Advokat , Poliser , mm ) Är Vinnare !
Jag sa till den Olämpliga Kvinnliga Domare : Om det spelar ingen Roll , Jag går ut , sitter i Bilen , får Frisk Luft , Tänder en Cigarett , Lyssnar på Musik , och Med Hjälp av Dagens Teknologi , med Mobil och Högtalare Följer Domstolen , om det Spelar ingen Roll ?
Hon ( Den Olämpliga Kvinnliga Domare Fick Sitt Korrekta Svar , och Tittade på några Papper framför Sig och var Tyst ett tag !
Låt att jag Tillägger en Iransk Skämt , som passar nu och här : Det sägs att en Man går till en Klädd Butik och säger till den Butik Säljare , Jag Vill Ha Kalsonger till Mig ! Säljaren går och Hämtar Trosor ! Mannen säger : Detta är till Kvinnor , jag vill ha Kalsonger till Mig ! Säljaren säger : Vad är Skillnaden ? Vad spelar det för Roll ? Då Mannen säger : Vill Du att Jag Stoppar SKILLNADEN ( Han menade sin KUK ) till din ARSLET , tills du fattar SKILLNADEN ?
Naturligtvis det är Skillnad mellan om Motparterna är på Domstol Salen , Mittemot Varandra och ( Domare , Åklagare ) Har Koll på Allt , Följer Motparternas Reaktion , Tittar på Motparternas Ögonen och Kollar på Kropps Språket ( Body Language ) osv , men eftersom här är Sverige , ett SKIT LAND , även Detta Viktiga Ämne , Hittills ingen Fattade !
Detta Visar att Hur Nonchalant Ni ( Domstol Folket ) är , Hur Oseriösa Ni ( Domstol Folket ) är , Hur AMATÖR Ni ( Domstol Folket ) är !
Det Verkar att bara det Räcker att Ni Sitter där Uppe , Några Centimeter Högre än Folk ( Motparterna ) och Visar Eran KOMPLEX att Ni är ( Domare , Åklagare ) utan att veta att Man kan Vara på Pappret ( Domare , Åklagare ) men Måste DÖMA i en ( Domare , Åklagare ) s NIVÅ !
Att Döma Hur SKIT som helst , det betyder inte att Man är ( Domare , Åklagare ) , Att Döma SKIT alla kan , man behöver inte att gå på Universitet flera år !
Som en Ansvar Författare , Diktare , Journalist , Litteratursamlare , Radioprogramledare , Uppfinnare , säger Mina Erfarenheter som jag Upplevde , och Ni Domstol Folket i Mina Ärende Visade Mig : Ni kan inte ens Alfabet av RÄTTVISAN !
Ett Råd ska jag Bjuda Er ( Domstol Folket ) Både till ( Lämpliga , om det finns förstås ) och Olämpliga liksom De som Varit i Mina Ärende : SANNINGEN man säger bara på ett Sätt , som det var , som det är , men LÖGNEN man kan säga på Alla Sätt , och för det mesta varje gång på ett Sätt , Vilket som i Vårt ärende den Gata Kvinna ( Natasha ) Ändrade hela tiden sin Historia , samma sak den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ( A – L ) som Överdrev i sin 2 gånger Smutsiga Vittnesmål under ED , hela tiden Hittade på Nya Smutsiga LÖGNER ( Som finns i Mina Analys på Hennes ” A – L ” s Vittnesmål ) och den Äckliga , Smutsiga Arab ( M – A – F ) s Vittnesmål under ED samma sak , Bara SKIT Kom ut från Deras ( Den Gata Kvinna ” Natasha ” , Den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” , Den Äckliga , Smutsiga Arab ” M – A – F ” , och Den Äckliga Advokaten ” Jurkand ” ” D – B ” ) s Smutsiga Mun !
Detta är Min egen Dikt : Jag är Liksom den ÄKTA GULD som är inte Rädd för PRÖVOSTEN !
För Dig ( Du Gata Kvinna ” Natasha ” ) som Förstörde Mitt Liv , Förstörde Barnens Liv , Stulit Mitt Allt , Smutsade Mitt Gott Namn , Knullade Med 1000 tals Äckliga Kunder , Knullade Med Poliser , Advokat , flera Domare i vårt Ärende , mm och Lurade Systemet , Sådana Ord är ( Inga Nya Ord , Samma Ordförråd ) och Tror att Ärende är SLUT , men för Mig som Mitt Liv Blev Förstört av en Gata Kvinna ( Natasha ) , för Mig , som en Gata Kvinna ( Natasha ) Smutsade Mitt Gott Namn , För Mig som en Gata Kvinna ( Natasha ) Förstörde Mina Barns Liv , De ( Ordförråd ) är Lika FÄRSKA som Måste man TAS UPP och Dömer KORREKT från Början !
När Vi Människor Reser med Flygplan , och Riskerar Vårt Liv ( Den Dyraste som Människor har ” Sitt Liv ” ) för att Vi LITAR på ( Piloterna ) , Vi litar på De som Byggde Flygplan , Vi Litar på De som Kontrollerar och Besiktar Flyget efter Varje Flygning , Vi Litar på Folk som Jobbar på Kontroll Tornet osv ! Vi Tror att De Kan Sin Sak ! De kan Sina Ansvar !
Samma sak när vi blir Sjuk , Vi går till Sjukhuset , för att Vi Litar på Läkare , Vi Litar på Sjuksköterskor , Vi Litar på Läkarens Bedömning , Vi Litar på Läkarens Recept , Vi Litar på Vården osv , Vi Tror att De kan Sin Sak ! De kan Sina Ansvar !
TYVÄRR och 1000 gånger till TYVÄRR , Domstolen som Man Skulle LITA PÅ , att Där Sitter Välutbildade , Lagkunniga , Lämpliga , Ärliga , Mänskliga ( Domare , Åklagare ) som kan Sin Sak , De Kan Sitt Ansvar , även Skickligaste Olämplig Advokat Kan inte LURAR De ( Domstol Folket ) , inte ens med ( PENGAR ) man kan Köpa De ( Domstol Folket ) , Inte ens Med ( FITTA ) man kan Lura De ( Domstol Folket ) , eller man Kan INTE LURA DE ( Domstol Folket ) med Någonting , men Man ser att Det är inte Så , Verkligen Man Kan inte LITA PÅ DE ( Domstol Folket ) !
DOMSTOL FOLKET som var i Mina Ärende , sedan 20 år Tillbaka ( Mina Ärende med Min Första Dumma Fru ” F – M ” ) och sedan 6 år Tillbaka med den Ukrainska Gata Kvinna ( Natasha ) Domstol Folket ( Domare , Åklagare ) och efteråt När jag Överklagade Deras SKIT DOM och BESLUT , De som Sitter ( Bara Sitter ) på De 2 FORMALITET DOMSTOLAR ( Svea Hovrätten – Högsta Domstolar ) FATTADE INTE lika Mycket som en 10 Årig ! ( Allt finns att Bevisar , De är Offentliga Handlingar ) Även Finns Mina ANALYS på Varje SKIT DOM och BESLUT ! Även ANALYS på De 2 Formalitet Domstolar ( Svea Hovrätten och Högsta Domstol ) s Ännu SKITIGARE DOM och BESLUT !
För att Vanliga Domstol Folket kan Döma SKIT , men När Folk som Sitter ( Bara Sitter ) på ( Svea Hovrätten – Högsta Domstolen ) som Får så Höga Löner , och Skulle FATTA MERA , Varför FATTAR INTE ?
Om enligt ( Svea Hovrätten – Högsta Domstolen ) Vanliga Domstol Folket Dömer Korrekt , Varför Ska Finnas De 2 Formalitet Domstolar ( Svea Hovrätten – Högsta Domstol ) med 100 Tals Personer som Sitter Där ( Bara Sitter ) och deras Höga Löner är Miljoner och Miljarder Kronor , För att Göra VAD ? Bara Godkänner Ett SKIT DOM och BESLUT ? Är det inte DUMT ?
Jag undrar : Verkligen De Fattar inte ? Eller De Fattar , bara När De Utnyttjar Sexuellt Någon Skyldig Kvinna , De Använder sin Makt och Dömer Hur SKIT som Helst , Bättre Sagt ( Att Dömer med Sin KUK ) och Olämpliga Kvinnliga Domstol Folk , På Grund av Feministiska Skäll , på Grund av Rasistiska Skäll , på Grund av Komplex som De Tror att De är Under Män ( inte på Säng jag menar ) utan Status i Samhället , eller Andra Orsaker också Dömer SKIT !
Mänskligheten har sina Lag , Om Sverige har inte Lag ( Som Ni Olämpliga ” Domstol Folket ” i Mina Ärende visade Mig att Ni Känner inte ens Alfabet av Mänskligheten , också visade att Ni som är Tyvärr ” Lagman ” SKITER MEST på LAGEN och SKITER på Folkets RÄTTIGHETER ) !
Jag kämpar för Mina och Mina Barns ( Mänskliga Rättigheter ) Vilket som Ni Domstol Folket som var Hittills i Mina ärende Fattade inte och Bara VÅLDTAGIT till Vårt ( Mänskliga Rättigheter ) Vilket som jag kommer att visar till Svenskarna Först , sedan till Hela Världen , att Sverige som LURAR VÄRLDEN med sin ( Nobel Cirkus ) , Följer inte ens den Minsta av Mänskliga Rättighetens Regel och Lag , och Känner inte ens Alfabet av Mänskligheten !
Jag Har inte ADVOKAT , sedan 4 år tillbaka , jag vill Alla De Olämpliga ( Domare , Åklagare ) som Hittills Varit i Mina Ärende och med Sina SKIT DOM och BESLUT Gjorde Mitt Liv , Mina Barns Liv till ( HELVETE ) Ska ERKÄNNER sina DUMHETER och OFFICIELLT BER OM URSÄKT från Mig ( Ahmad Valadi ) och Mina Barn , som Deras Dumhet och Okunnighet , Ställde Oss i HELVETE ! RÄTT SKA VARA RÄTT ! Som Ni Svenskar brukar att säga , men Bara Säger , är en av de TOMMA Svensk MOTTO också !
Och Jag vill att denna Lämpliga , Kunniga , Mänskliga , Kvinnliga Domare som ska Vara på Mitt Ärende efter ( 6 ÅR ) ska Hjälpa Mig att Jag Stämma Alla De Olämpliga Domstol Folket i Mitt ärende Hittills , som under detta 6 år Gjorde Vårt ( Jag och Mina Barns Liv ” HELVETE ” om jag ska räkna Tidigare SKIT DOM och Beslut angående Min Första Dumma Fru ” F – M ” Då blir 20 År ” HELVETE ” till Mig och Mina Barn ” ) Vill att Hjälpa Mig att Få ( SKADESTÅND ) till Mig ( Ahmad Valadi ) ( Någon i Min Nivå ) , Författare , Diktare , Journalist , Litteratursamlare , Uppfinnare , Radioprogramledare , Hårstylist !
Det är 6 år hade jag inte tid att gå igenom Mina Dikter , Skrifter , Uppfinningar , ville Publicera 5 CD till , hade inte tid , Ville ge Ordning till Mina Uppfinningar , Ville Kontakta Många Länder för att Förverkliga Mina Uppfinningar ( Vilket som jag ville göra här ” Mitt Andra Land ” men Tyvärr Sverige FÖRTJÄNAR INTE efter All Omänskliga Orättvisan Mot Mig och Mina Barn ” mm ) blev Stoppade , för att under detta 6 År var jag Upptaget med att Skriva till Domstolen , och Klaga från Olämpliga Domstol Folket som var i Mina Ärende och att Skicka till Statsminister och 1000 tals andra !
kunde inte vara även med Mina Barn och Ge De Kärlek , Lär De Mycket Saker , Lär De Mänskligheten , Lär De Alla Fina Saker som jag Lärde Mig från Min Fina , Gamla , Kulturellt Land ( Iran ) ! Och pratar och Lär Mina Barn om Mina Uppfinningar osv , Alla Mina Planer Gick åt Skogen , på Grund av den Gata Kvinna ( Natasha ) och De Olämpliga Domstol Folket som var i våran ärende , vill Begär Skadestånd till Mina Barn också , det betyder ( Ahmad Valadi ) s Barn ! Hoppas på att Ni FATTAR Åtminstone detta !
Kanske detta ( Skadestånd ) blir liksom ( PLÅSTER ) till ( Våran SÅR ) , som ( kommer Aldrig att Läcka ) , Kanske detta Hjälper att De ( Olämpliga Domstol Folket , liksom De som var i Mina Ärende ) Lär sig att Dömer som en Människa i första hand , sedan Dömer i en ( Domare , Åklagare ) s Nivå , inte Dömer som en IDIOT ( Ahmagh ) s Nivå och inte Dömer med Sin KUK eller FITTA ! Utan Följer Lagen , Följer Mänskliga Lagen , och inte Ger en Dålig RYKTE till Sverige , inte Ger en Dålig RYKTE till Sveriges Domstolar och inte Ger en Dålig RYKTE till Sveriges Kunniga , Ärliga , Mänskliga ” Domstol Folket ” och inte Skiter på Folkets Rättigheter och inte Lämnar Missnöjda Bakom Sig !
Jag har sagt flera gånger , jag har skrivit i Mina Skrifter att : ( Domstolen ) är en TABU STÄLLE som där ska Sitta ( Mänskliga , Ärliga , Lagliga , Lämpliga , Kunniga , Lagkunniga ) ( Domare , Åklagare ) som Även om någon Liksom Mig , Kan LAG eller Inte , Har Advokat eller Inte , eller om Min Motpart har Advokat , och Advokaten Lägger mera Lögn på sin Klients Lögn , De ( Domstol Folket ) ( Domare , Åklagare ) ska vara så ( Mänskliga , Ärliga , Lagliga , Lämpliga , Kunniga , Lagkunniga ) och Sådana LÖGNER kan inte LURAR DE ( Domstol Folket ) , och De ( Domstol Folket ) Är Tillräcklig KLOK och DÖMER KORREKT , Maximum med ( 1 % – till 10 % ) FEL , inte liksom De Olämpliga ( Domstol Folket ) i Mina ärende DÖMDE med 110 % FEL !
Det verkar att i Svenska Dåliga Domstolar , en del Manliga Olämpliga ( Domare , Åklagare ) har sina LAG ( Oskriven Lag ) , Parallell med Svensk LAG , som i ett Ärende liksom Mina Ärende , När Kvinnan ( Natasha ) är Skyldig , De ( Olämpliga Manliga Domare , Åklagare ) Kontaktar Kvinnan ( Den Skyldiga Kvinnan , Liksom den Gata Kvinna ” Natasha ” ) och säger : Oj Oj Oj ! Du kommer att få Minst 4 ÅR Fängelse , också inte kan se Barnen , men Vi kan ( FÖRHANDLA ) mot ( Till exempel ) 20 gånger ( Gratis Ligg ) Vi kan Visa dig ( OSKYLDIG – LÄMPLIG ENSAM VÅRDNADSHAVARE ) Vill Du ha ( SKADESTÅND ) också från Honom ( Motparten ) 20 gånger ( Gratis Ligg ) till , Vill Du ha ( Kontaktförbud ) till Din Motpart , 20 gånger till ( Gratis Ligg ) , men det Finns ( Packet Pris ) som Täcker Allt ( All inklusive ) , ända till MORD , men då ( är 2 År Bindningstid ) , det betyder ( Du ska Vara Anträffbar) , När Vi ( Olämpliga Domstol Folket ) Vill Ha Dig , Du ( Den Skyldiga Kvinna ) ska vara REDO , NAKEN på SÄNGEN ! Så Ser ut , Man kan inte Tolka på annat sätt !
Fråga Miljoner Män ! Alla tänker så !
Det verkar måste vara så , Annars jag Hittar INGEN FÖRKLARING till det , att Hur kan en sådan Kvinna ( Natasha ) , en Gata Kvinna ( Natasha ) , en Olämplig Mamma ( Natasha ) som Från Början ( LJUGIT , Gjorde Alla Typ Dumheter , Olagliga Saker , Omänskliga Saker , Skadade Barnen Fysikalisk , Psykisk , Gjorde Alla Typ Olagliga Saker Mot Mig ” Grov Förtal , Grov Bedrägeri , Förfalskade Min Signatur , Stulit Mitt Allt , Stulit över 200,000 : – kronor Vår Sparande Pengar , Smutsade Mitt Gott Namn , Ställde Mig framför så Många Dumma Svenska ( Poliser , Kommun Personal , Domstol Folk , mm ) , Gjorde Mitt Liv och Barnens Liv ” Helvete under det här 6 ÅR ” ) istället för FÄNGELSE STRAFF , Var VINNARE i Alla Domstol Hittills ?
Detta är en STOR GÅTA , är en STOR FRÅGA till Mig ! Ska Jag TRO att Vi har LAG ? Ska jag TRO att Vi Har ÄRLIGA , LÄMPLIGA , MÄNSKLIGA , LAGKUNNIGA ( DOMARE , ÅKLAGARE ) ?
Hoppas på att efter 6 ÅR HELVETE , det här Kunniga , Ärliga , Mänskliga , Lämpliga Kvinnliga DOMARE som blev Vald till Mitt Ärende , Visar att Vi Har LAG i Sverige , visar att även om Några Olämpliga Manliga / Kvinnliga ( Domare , Åklagare ) Gör Misstag , Gör Dumt , Gör Omänskliga Saker , Dömer Fel , Dömer Skit , Det Finns Ärliga , Mänskliga , Kunniga , Lämpliga ( I Mitt Fall ” Kvinnliga ” ) DOMARE som vill RÄTTA TILL !
Jag Trodde att det är bara ( Kommunerna , Domstolarna , mm ) som är SKIT och Kan inte Sin Sak , Åtminstone ( Skatteverket och Kronofogdemyndigheten ) Jobbar Korrekt och enligt LAG , Låt att jag även Pekar på De ( Skatteverket och Kronofogdemyndigheten ) också , för att Ni ( Domstol Folket ) som Läser Detta , och Folk som Följer Mina Skrifter på Min Sajt ( falskaparadiset.se ) och ( fakeparadise.se ) och Landets Ansvariga som jag Kommer att Skicka Mina Skrifter till De ( Landets Ansvariga ) , Läser och Fattar Varför Jag Kallar Sverige ( Mitt Drömland ) ( Mina Barns Födelseland ) nu för tiden för ( SKIT LAND ) !
På Grund av Mina Problem med Domstolen , som Den Gata Kvinna ( Natasha ) ställde till Mig , Mitt Liv blev Upp och Ner , vilket som jag även kunde inte Sköta Min Salong ( Salong Mirakel ) Förlorade många Kunder , Kunde inte Sköta Mina Papper ( Skatt , Moms , Deklaration , Bokföring , Kassan , Betalningar , mm ) Vilket som Min Firma efter 28 år som jag Sköt Mig Bra , gick till Konkurs , för att jag var Upptaget med Skrivande till Domstolar ( Över 1600 sidor skrivande ) , att Grunda Min Sajt ( falskaparadiset.se ) och ( fakeparadise.se ) att Lägga Mina Skrifter där ( På Sajt ) och att skicka 1000 tals mejl till Överallt ( Från Domstolar , Polisen , Kommunen , Statsminister , några Ministrar , över 340 Riksdagsledamöter , och flera Organisationer , 100 tals andra Personer osv är en Lång Listan ) !
Som sagt , för 2 – 3 år sedan Min Firma gick till Konkurs , vilket som med hjälp av Min Bror , Min Kusin som Lånade Mig Pengar ( vilket som jag är nu Skyldig till Min Bror och Kusin ) och med hjälp av en Vän , i alla fall jag klarade detta , Eftersom jag var Upptaget med Mina Ärende Angående Mina Barn ( ” V – Ch ” och ” D ” ) som var och är Viktigaste för Mig , därför hade inte Koll på Alla Papper från ( Skatteverket och Kronofogdemyndigheten ) som Skickade Varje Dag Många Brev , Många Mejl , att Hur Mycket jag är SKYLDIG till Staten ( Kronofogdemyndigheten ) !
En dag satt jag framför Data och Räknade Hur Mycket jag Var SKYLDIG , och Hur Mycket jag Betalade , Hur mycket ( Kronofogdemyndigheten ) Hade tagit ( Stulit ) från Mina Konto osv !
Upptäckte jag att De ( Kronofogdemyndigheten ) hade tagit Mer än 100,000 : – kronor från Mig plus 36,000 : – kronor , som Skatteverket skickade tillbaka , som jag betalade extra Skatt , vilket som ( Kronofogdemyndigheten ) Också hade Tagit ( Stulit ) Sammanlagt Cirka 140,000 : – kronor Extra De ( Kronofogdemyndigheten ) hade Tagit ( Stulit ) från Mig , Skickade flera e mejl till ( Kronofogdemyndigheten ) med Tydligt Förklaring , med Datum och Siffror att Hur Mycket Pengar jag betalade här , där , som var så Tydlig som en 10 årig Fattar , Jag Bad De ( Kronofogdemyndigheten ) Vänligen Skicka Mig en Specifikation som Visar Exakt , Hur Mycket jag Var Skyldig , och Hur Mycket Jag Betalade , och Hur Mycket Ni Själv Tagit från Mina Konto , Nu är FLERA MÅNADER ingen Svarade Mig , Ingen Mejl , ingen Brev från ( Kronofogdemyndigheten ) som hade Tagit ( Stulit ) EXTRA ( över 140,000 : – kronor ) från Mina konto , vilket som Maximum kan Ta 30 minuter att med Data som Allt är Registrerade på Mitt Namn och Personnummer , man kan Samla alla informationer ( Hur Mycket jag var Skyldig , Hur Mycket jag Betalade , Hur Mycket Kronofogdemyndigheten Tagit från Mina Konto ) , Skriva Ut och Skicka till Mig , Det är Flera Månader , ingen från ( Kronofogdemyndigheten ) Hörde av Sig !
När jag var Skyldig , Nästan Hälften av Kronofogdemyndighetens Personal jobbade med Mitt Ärende , Varje dag Brev , med ny Namn och Siffror och Specifikation som Hur Mycket jag är Skyldig , Hur Mycket Ränta kommit på Min Faktura , även Tvingade Mig att Min Verksamhet Gick ( Konkurs ) , men nu som cirka 140,000 : – Kronor Mina Pengar är i Deras Händer , Det är Flera Månader , ingen , ingen , ingen från Kronofogdemyndigheten Hörde av Sig , Känns att Alla Personal är DÖDA ! ( Typisk Sverige , Typisk VIKINGAR ) !
Nu Fattar Ni Varför jag Kallar att Sverige har Blivit ett SKIT LAND ? SKIT LAND med STÖRSTA BOKSTÄVER som Finns i VÄRLDEN !
Jag Förklarade Hur Skit Täby Polisen Jobbade , Hur Skit Täby Kommun och Järfälla Kommun , Håbo Kommun , jobbade i Mina ärende , Hur Skit Domstol Folket ( Domarna , Åklagarna ) Jobbade i Mina Ärende , och lite Förklaring om ( Skatteverket och Kronofogdemyndigheten ) ! SKIT LAND som jag säger , betyder det !
Att Läsa detta , Att Följa Liksom Skrifter är Något Annat , Jag UPPLEVDE ALL Sådana PSYKISKA TORTYR med ( Skin och Skött och Ben ) , Vilket som De som är Fängslade i ( Abu Ghorayb ) Fängelse har inte Upplevt vad jag ( Ahmad Valadi ) ( Författare , Diktare , Litteratursamlare , Radioprogramledare , Uppfinnare , Grundare till Sajten ” falskaparadiset.se ” och ” fakepadise.se ” ) har Upplevt i det här SKIT LAND ! ( Sedan 6 år tillbaka med den här Gata Kvinna ” Natasha ” och sedan 20 år tillbaka med Min Första Dumma Fru ” F – M ” ) i Svenska SKIT DOMSTOLAR med så Många OLÄMPLIGA DOMSTOL FOLK i Mina Ärende Hittills !
När jag i Mina Skrifter Kallar Sverige för ett SKIT LAND , jag menar med det , Jag Pratar inte utan BEVIS , Vad jag Säger , vad jag Skriver , Jag Står för det , Jag Kallar inte Någon ( IDIOT ) ( Ahmagh ) Utan Anledning , Jag Kallar inte Någon ( Äcklig , Smutsig , mm ) Utan Anledning , Jag Stämplar inte Någon till Det och Det Andra , Utan Bevis och Anledning , Allt Finns att Bevisa , Allt Deras ( De Äckliga , Smutsiga Folk som Deras Namn är i Mina Skrifter ) med Kortfattad av Vad för Dumhet , Omänsklighet , Vad för Smutsiga och Äckliga De Har Gjort finns i Mina Skrifter , Fast ( liksom Rubrik , Liksom Kortfattad , liksom Toppen av en Isberg ) , annars att Uppleva 6 år All Sådana Problem , Psykiska Tortyr , Omänskliga Beteende , Orättvisan , är en Annan Sak , att bara få Höra är en Annan Sak !
Det Borde Ni Fattar Väl ! Om Ni Fattar , Förstås !
Som en Författare , Diktare , Litteratursamlare , Journalist , Uppfinnare som Bodde 33 år i det här SKIT LAND , och har Bara Dåliga Minne , speciellt från Täby Kommuns Olämpliga Personal som var i Mina ärende , både med Min Första Dumma Fru ( F – M ) och i Mitt Ärende med den här Ukrainska Gata Kvinna ( Natasha ) , Täby Polisens Olämpliga Poliser som var i Mina Ärende , och Dumma och Olämpliga Domstol Folket som Var i Mina Ärende , Både Mitt ärende med Min Första Dumma Fru ( F – M ) och sedan 6 år tillbaka , Mina ärende med den Ukrainska Gata kvinna ( Natasha ) , visade Mig ( Ahmad Valadi ) att Här är ett SKIT LAND , som jag Trodde att Ni har LAG , Ni visade Mig att jag hade FEL , Det har Ni inte ( LAG ) , i alla Fall detta Ni ( Domstol Folket ) som Tyvärr Var LAGMAN och Borde Själva Följa Lagen , Skitit på Lagen , Jag som Trodde här Man har ( Mänskliga Rättigheter ) men Ni Olämpliga Domstol Folket Visade Mig att jag Hade FEL , och jag som Författare , Diktare , Journalist , Litteratursamlare , Uppfinnare , Upplevde All Dåliga , All Omänskliga , All Orättvisan , som Nu Försöker att Skriva och Skicka till Er ( Domstol Folket ) både ( Lämpliga och Olämpliga ) i Första hand , sedan till Landets Ansvariga , Både ( Lämpliga ” Om det finns förstås ” och Olämpliga ) sedan till Folket och ……… !
Jag Upptäckte att : Att Bor i Sverige är liksom att Man Har Tänder , men antingen Bara i Över käck eller Bara i Nedre käck , vilket som betyder : Både är Fult och inte kommer till Nyttan ! Vilket som är Bättre att Man Har 2 tänder upp och 2 tänder ner ( Mot varandra ) , eller 1 Tand i Över käck och 1 Tand i Nedre käck ( Mot varandra ) , Trots att det är Fult , åtminstone kan komma till Nyttan !
I Sverige , Man tror att man har Någonting ( en del tror att har Allt ) , men i Verkligheten Man har inte det ( Har ingenting ) , Man har Barn , men i Verkligheten man har inte det , Man har ( Rättigheter ) men i Verkligheten Har inte det ! Allt är Falska , Allt är SKIT !
Vad Lyckliga är Folk i Fattiga Länder , som om har Liten , i alla fall är Deras och De har det , men i det här SKIT LAND , Man har Bara Luft i Handen , det betyder : Har INGENTING !
I det här SKIT LAND en Pappa i Min Nivå ska träffa sitt Barn bara 18 Dagar och Några Timmar på ett ÅR , För att Några Olämpliga Domare Ville Få Några gånger ( Gratis Ligg ) från Skyldiga Kvinnor i ärendet , liksom den Gata Kvinna ( Natasha ) och Bestämmer att en Pappa i Min Nivå ska Träffa Sitt Barn bara 18 dagar och några timmar i ett År !
Det verkar att Skyldiga Kvinnor är liksom ( Sexobjekt ) Till Olämpliga ( Domare , Åklagare ) Jag Tror även om en Kvinnlig Mördare , om Knullar Några Gånger med sin Olämplig ( Domare , Åklagare ) , De ( Olämpliga Domstol Folket ) vill Befria Henne ( Den Kvinnliga Mördaren ) och Skriver i sin Skit Dom att : Den Döda Personen , Dödade sig själv , och Kvinnan är inte Mördare , utan är en ÄNGEL ( På sängen , förstås ) !
Och detta är FITTANS Makt som i Mitt Fall var så att : FITTAN Gick och Går Förre LAGEN !
Jag läste en gång detta på internet : Wrong is wrong , even if everyone is doing it , Right is right , even if no one is doing it .
Vilket som passar Sverige , nästan Allt Ni gör är FEL , och Roligaste är att Ni Svenskar är Så Stolta Över att Ni Gör det !
Också detta jag hittade på internet : No one is more hated than he who speaks the Truth !
Nästan de flesta Mina Svenska Kunder vet Min Historia , När jag Berättar vad Domstol Folket Gjorde med Mitt Liv och Mina Barns Liv , när jag Beskriver att Hur SKIT Svenska Domstol Folket Dömde hittills , De ( Mina Svenska Kunder ) säger : Vi är verkligen LEDSEN , Detta är DISKRIMINERING !
Mina Svenska Kunder säger : Varför ber du inte en Advokat hjälper dig ? Jag förklarar att : Jag hade Advokat , det var bara Formalitet , Vi Utlänningar är DÖMD i FÖRVÄG , Resten är FORMALITET att Sverige har LAG , har DOMSTOL , har DOMARE , ÅKLAGARE !
Och när jag Visade deras ( Domstol Folket ) s DUMHETER , OMÄNSKLIGHETER , De ( Domstol Folket ) Gjorde ännu VÄRRE , JÄVLADES ännu MERA , Trots att De ( Domstol Folket ) Visste att Jag HAR RÄTT , och De ( Domstol Folket ) VÅLDTAGIT MINA RÄTTIGHETER !
Man ser att De ( Mina Svenska Kunder ) SKÄMS , Man ser att De ( Mina Svenska Kunder ) Tror på Mig 1000 % , för att De ( Mina Svenska Kunder ) Känner sin SKIT och SJUK SYSTEM , och Deras Hjärtliga SYMPATI gör Mig LUGN , och jag är Glad att De ( Mina Svenska Kunder ) är så FINA och MÄNSKLIGA !
När jag säger att i Sverige vi har nästan INGENTING , Verkligen jag Menar med det !
Vi har inte LAG , Vi har inte Ärliga och Lämpliga Ansvariga ! Om Vi hade ( LAG ) , Jag och Mina Barn hade inte så här mycket problem och ett SKIT LIV !
När Statsminister Vet inte Vad händer i Landet , det Betyder Vi har inte STATSMINISTER , eller Vi har inte en Lämplig och Ärlig STATSMINISTER !
När Statsminister Vet inte Vad Händer på Svenska Dåliga Domstolar , Det Betyder Vi har inte STATSMINISTER , eller Vi har inte en Lämplig och Ärlig STATSMINISTER !
Om Vi hade Ärliga och Ansvara ANSVARIGA , Sverige var inte så här SKIT som är nu !
Du Kunniga , Lämpliga , Mänskliga , Lagkunniga Kvinnliga Domare , som ska Vara i Mitt Ärende , Hoppas på att Du ska Vara MAMMA själv , det hjälper Mycket , det är Viktigt för Mig , för att för 2 år sedan det var en Olämplig Manlig Domare och 3 – 4 Nämndemän i Mitt Ärende , den här Olämpliga Manliga Domare , efter en Lång Listan av den Gata Kvinna ( Natasha ) s Dumheter , Omänskligheter , Olagliga Saker mm , Dömde så : Hon ( Natasha ) är ( Godkänd , Lämplig Ensam Vårdnadshavare ) , motsvarande Han ( Ahmad Valadi )( Författare , Diktare , Journalist , Litteratursamlare , Radioprogramledare , Uppfinnare , Grundare till Sajten ” falskaparadiset.se ” och ” fakeparadise.se ” och Hår stylist ” som Publicerade en Bok ” 747 sidor ” och Publicerade 5 CD , har 40 Videoklipp av en del av Mina Dikter på ” Youtube ” har skrivit över 1600 sidor till Svenska Dåliga Domstolar , skickade över 1000 e mejl , mm ) är ( Olämplig Vårdnadshavare ) , för att ( KRÄNKER ) Henne ( Natasha ) i sina Skrifter !
Det var SKITIGASTE DOM som Någon Domare i Världen Kunde Ge , Även en Analfabetisk Person från Tredje Världen skulle Fatta Bättre , Skulle Döma Bättre !
I Min Analys och Överklagande skrev jag : Du IDIOT ( Ahmagh )( Till Domaren ) ! En Olämplig Kvinna , en Olämplig Mamma liksom Den Gata Kvinna ( Natasha ) som Gjorde Alla Typ Dumheter , Alla Typ Omänskligheter , Alla Typ Olagliga Saker , som Skadade Barnen Psykisk och Fysikalisk , en Olämplig Kvinna som är inte ens Lämplig till sig själv och till Samhället , är ( Godkänd , Lämplig Ensam Vårdnadshavare ) enligt Dig ?
Du Dumma Domare ?
Om en sådan Olämplig Kvinna ( Natasha ) är ( REPRESENTANT till Svensk Lämpliga Mamma ) ( Vilket som är Rena KRÄNKNING till Svenska Fina MAMMOR ) , Då enligt Dig ( Dumma Domare ) Bästa Svensk Pappa , måste vara den Äckliga Pappa som Våldta Sina Barn !
Också mycket Förklaring skrev jag till den här Olämpliga Manliga Domare , för att Fattar vad ( Kränkning ) är ! Som jag hoppar över , det finns i Min Analys och Överklagande av Hans ( Den Dumma Manliga Domare ) s SKIT DOM !
Du Lämpliga , Kunniga , Ärliga , Mänskliga , Lagkunniga Kvinnliga Domare som ska Vara i Mitt Ärende , Hoppas på att Du ( Kunniga Kvinnliga Domare ) som själv är Mamma , är inte Lika Lämplig Mamma , liksom den här Gata Kvinna ( Natasha ) , som Dina Olämpliga Kollegor Beskrev att ( Svenska Lämpliga Mammor ) är Liksom den Äckliga , Smutsiga Gata Kvinna ( Natasha ) !
Du Lämpliga , Mänskliga , Ärliga , Lagkunniga Kvinnliga Domare , som är själv Mamma , en Lämplig Svensk Mamma , inte Liksom den Olämpliga Mamma ( Natasha ) och Vill vara Domare i Mitt Mål , Du ska inte Bara RÄTTA TILL Alla Dina Kollegors SKIT DOM och BESLUT Hittills , utan Du Ska även RÄDDA Svenska Domstol Folkets Gott RYKTE , som en del av dina Olämpliga Kollegor Smutsade och Skitit på det !
Eller Du är Lika Olämpliga liksom De ( Dina Olämpliga Kollegor som var i Mina Ärende hittills ) , det är upp till Dig ! Du ska inte vara bara Domare till Mitt Mål , utan även ska vara Räddare till Dina Olämpliga Kollegor också !
Upp till den datum 2019 – 09 – 06 som är ( Muntlig Förberedelse ) Läs Alla de SKIT DOM och BESLUT , och Mina ANALYSER och ÖVERKLAGANDE , att DÖMER som en Lämplig Domare ! Inte liksom dina Olämpliga Kollegor Hittills !
Det räcker 6 år SKIT DOM och BESLUT , det räcker 6 år Psykisk TORTYR till Mig och Mina Barn , Jag vill inte igen en OLÄMPLIG KVINNLIG DOMARE Fastnar på Mitt Ärende ! Tack !
Detta Domstol är mest angående Min Son ( D ) men Ni ( Domstol Folket ) ska veta INDIREKT handlar om Min Sons Syster ( V – Ch ) , Min Dotter ( V – Ch ) också , som Drabbades Lika Mycket som Min Son , eller Bättre Sagt Mer än Min Son , Och eftersom denna Flicka ( V – Ch ) har inte Pappa , även Känner inte sin Biologiska Pappa ( Den Gata Kvinna ” Natasha ” i den period som Bodde hos Min Vittne Fru ” E – K ” hade sagt till Min Vittne Fru ” E – K ” att den Period , Hon ” Natasha ” KNULLADE med Många Män , och Blev Gravid ” som blev V – Ch ” men Hon ” Natasha ” vet inte Vem skulle vara Riktiga Pappa till Barnet ” V – Ch ” men ” Natasha ” s Familj Hittar en av de ” Män som KNULLADE ” Natasha ” i den period , och Tvingar Honom ” A – Ch ” att Du ” A – Ch ” måste Komma och Bekräfta att Du ” A – Ch ” är Barnen ” V – Ch ” s Pappa , på Låtsas , för att ” Natasha ” kan fixa ” ID kort ” till Barnet ” V – Ch , och Du ” A – Ch ” Behöver inte att göra någonting , inte Betala , inte Träffa Barnet ” V – Ch ” annars Du ” A – Ch ” får Problem ) !
Den här Mannen ” A – Ch ” Ville Åka till Italia för att jobba och Leva där ” Italia ” och ville inte att ” Natasha ” och ” Natasha , s Familj ” ställer problem , att Han ” A – Ch ” , kan inte Åka till Italia , och Allt hans ” A – Ch ” Plan blir Förstörd , då Accepterar Han ” A – Ch ” att Barnet ” V – Ch ” får Hans ” A – Ch ” s Efternamn , vilket som risken är 1 % att Han ” A – Ch ” är Riktiga Pappa till ” V – Ch ” )( om vi räknar att den Gata Kvinna ” Natasha ” KNULLADE med 100 Män i den period och blev Gravid )( Detta är vad ” Natasha ” Berättade till Min Vittne Fru ” E – K ” ) vilket som upp till ” V – Ch ” s 7 års åldern , De ( ” V – Ch ” och den här Mannen ” A – Ch ” ) Träffade inte Varandra , jag bad ( Natasha ) sista gången , år 2013 som Den här Gata Kvinna ( Natasha ) och Barnen ( ” V – Ch ” och ” D ” ) var i Ukraina , 15 minuter den här Mannen ( A – Ch ) träffade ( V – Ch ) på en Park och köpte en ( Glass ) till ( V – Ch ) !
Det betyder att den Stackars Flicka ( V – Ch ) har inte Riktiga Pappa , och har en Olämplig Mamma ( Natasha ) , en Smutsig Förebild ( Natasha ) som bara bär det här TABU namnet ( Mamma ) men Gjorde Barnen bara illa , Speciellt den stackars Flicka ( V – Ch ) eftersom jag var 5 år ( V – Ch ) s Bästa Pappa , All Oro som jag pekade till Min Son ( D ) jag har till ( V – Ch ) också , fast ännu mera , därför vill att ( V – Ch ) ska vara Liksom ( VITTNE ) på Domstolen den 2019 – 09 – 06 , även via Telefon !
Hon ( V – Ch ) är över 13 år nu , och i Domstol tid som är 2019 – 09 – 06 , ( V – Ch ) är 13 år och 8 månader , Naturligtvis kan vara ” VITTNE ” och jag vill att Hon ( V – Ch ) ska vara som ( VITTNE ) på Domstolen , Hoppas på att Ni Fattar det !
Om ni ser att jag Kämpar för Mina Mänskliga Rättigheter , för Mina Barns Mänskliga Rättigheter ( Det är 6 år nu ) är för att : Jag Gjorde inget Dumt , Gjorde inget Fel , Gjorde inget Olagliga Saker , Gjorde ingen Omänskliga Saker , som skulle Få en Så ANIMALISK DOM från Början , och i Fortsättningen , Värre och Värre SKIT DOM , och när Gäller Mina Barn , då jag Förlåter inte De som Gjorde och Gör Mina Barn ILLA , Oavsett Vem , Även om Barnens Olämpliga Mamma ( Natasha ) eller Svenska SKIT SYSTEM , ( Kommun och Domstol ) hittills , också som en Ansvar Författare , Diktare , Journalist , mm känner det är Min Plikt att när Någonting är Fel , Reagerar , om någon Gör Omänskliga Saker liksom De Äckliga Folk som Deras Namn är i Mina Skrifter , Lär Sig att i Fortsättningen Lever som en ” Människa ” , Trots att det är Nästan Omöjligt !
När Någons ( Gen ) är SMUTSIG , ÄCKLIG , det är Svårt att Ändras , men Ändå jag gör Min Bästa , och som Diktare , Vad jag vill att det ska Bli liksom ( Ordspråk ) i Framtiden , skriver DIKT , som är Lätt att Komma ihåg , liksom detta , som jag skrev efter att den Gata Kvinna ( Natasha ) med sin Sjuka Plan , Omänskliga Plan , Smutsiga Lögner , samma sak efter att De Äckliga , Smutsiga Folk som deras Namn är Mina Skrifter , visade Sina Smutsiga , Äckliga Reell Ansikte , Lär Sig att Leva liksom ” Människa ” i Framtiden , Trots att det är Svårt !
För att Ha ett Bättre Samhälle !
Dikten som jag skrev , är detta : Badi ra ba badi paasokh cho daadi ………. Mesle aanast , badi ra kandei az riisheh o bon !
Med Min dålig Svenska Betyder : Vill du att vi ska ha ett rent samhället , Vill du Ta ut All Dåliga , från Roten , om ( Någon ) gör dig illa , gör ( Honom / Henne ) illa !
Med andra ord : Om någon gör Dumt , Gör Olaga , Omänskliga , Anmäl detta , Förlåta inte , Utan låt att De få Sina Lagliga Straff , Annars om Sådana Äckliga Folk blir inte Straffade , blir inte Stoppade , kan göra igen och igen och igen med andra och andra och andra .
Liksom detta Kinesiska Ordspråk : Tillåt inte den som Lurade dig , Lurar andra !
Jag har inte ens Börjat att Sätta ” De Äckliga Folk ” Framför LAGEN , De Äckliga , Smutsiga Folket som Gjorde Mig ILLA , De som Smutsade Mitt Gott Namn , Förstörde Mitt Liv , liksom den ( Gata Kvinna ” Natasha ” – Den Äckliga , Smutsiga Polska Kvinna ” A – L ” – Den Äckliga , Smutsiga , Pedofil Mannen ” P – E – L ” – Den Äckliga , Smutsiga Arab ” M – A – F ” ), Att använda Alla Lagliga Vägar , Att Använda Allt som är Mina Mänskliga Rättigheter , för att De Äckliga Folket ( Ovan ) , Lär sig att Leva som en ” MÄNNISKA ” i Fortsättningen !
Allt jag Gjorde hittills , var och är för ( Mina Barn , Mina Änglar ) s Skull , är för ( Mina Barn , Mina Änglar ) s RÄTTIGHETER .
jag har inte ens Börjat att kämpa för Mina Mänskliga RÄTTIGHETER !
Jag har inte ens Börjat att Använda Lagliga Vägar , som är Mina Mänskliga Rättigheter , för att Visar De Äckliga , Smutsiga Folkets Reell Äckliga Ansikte ( De som deras namn är Ovan ) , till Deras Vänner , Grannar , Jobbet !
Det här är HELT LAGLIG ! Jag gör inget Olagliga Saker , jag gör ingen Omänskliga Saker !
När en Författare Publicerar en Bok , vill att Alla i Världen Läser Boken , När en Regissör gör en Film , önskar att Filmen visas i hela Världen , när en Musiker gör en Låt , vill att hela världen höra Musiken , när en Journalist skriver en Artikel , önskar att Alla Läser detta Artikel , Naturligtvis vill jag att Alla i Sverige Läser Mina Skrift , och Min Biografi , och Allt som hade hänt Mig och Mina Barn , Mina Änglar ! Även Folk i Världen Läser Mina Skrifter !
Vi Iranier säger : Folk är Bästa DOMARE ! ( Bättre än De Olämpliga ” Domare , Åklagare ” som Hittills Var i Mina Ärende , i alla Fall ! ) !
Samma Sak , När en Olämplig ( Domare , Åklagare ) Dömer SKIT , om man inte Överklaga Deras SKIT DOM och BESLUT , De ( Olämpliga ” Domare , Åklagare ” ) Kommer Aldrig att DÖMA KORREKT i fortsättningen , och Bara SKITER på Folkets RÄTTIGHETER !
Annars Liksom ( Domino Effekt ) När en Olämplig ( Domare , Åklagare ) Dömer FEL , Dömer SKIT från Början , Hela Vägen går Fel , Hela vägen går åt Helvete ! ( Liksom Mitt Ärende ) !
Synd att Ni Domstol Folket som skulle Vara FÖREBILD till Folk , att Följa Lagen , att Respektera Lagen , Ni ( Olämpliga Domstol Folket ) SKITER MEST på LAGEN och på FOLKETS RÄTTIGHETER !
Samhället ska bli ( Av ) med Smutsiga Folk , Samhället ska bli ( Rent ) från Smutsiga Folk , och detta Sker om man Anmäler De , om Lagen Straffa De ( Smutsiga Folk ) !
Det sägs att ” Giftermål ” betyder att : Man Tar Avstånd från 1000 tals Folk som visar ” Attention ” för en Person som visar inte ” Attention ” !
Det betyder att : Dumma Domstol Folket Gav ( Ensamvårdnad av Min Son ) till en Olämplig Mamma ( Natasha ) som var inte med Barnen ( ” V – Ch ” och ” D ” ) och Barnen Växte som Föräldralösa Barn , medan Hon ( Natasha ) var Ute och Prostituerade och sista Kunder efter Knullande Körde Henne ( Natasha ) Hem Klockan 01 : 00 – 02 : 00 – 07 : 00 ( Enligt Vittne Fru ” E – K ” ) .
Hos Henne ( Den Gata Kvinna ” Natasha ” )( D ) har en Olämplig Mamma ” Natasha ” som Skadade Barnen ( ” V – Ch ” och ” D ” ) Psykisk och Fysikalisk , som är en Lång Listan , Som Rubrik , Som Titel , skrev jag Flera gånger , och har en ( Halv Syster ” V – Ch ” ) som för det mesta var och är ( Lila Mor ) till sin Halv Bror ( D ) det betyder Min Son , ( Även Min Vittne Fru ” E – K ” ) Berättade att Min Son ( D ) kallade sin Halv Syster ( V – Ch ) för ( Mamma ) ( Ironisk eller på Allvar ) och kallade sin Olämpliga Mamma ( Den Gata Kvinna ” Natasha ” ) Bara ( NATASHA ) .
Hos den Olämpliga Mamma ( Natasha ) Min son ( D ) har 2 Äckliga , Smutsiga , Alkoholister ( Mormor , Morfar ) som varje Sommar den Gata Kvinna ( Natasha ) Skickar Barnen Obligatorisk 3 månader till Ukraina hos de ( Äckliga , Smutsiga Alkoholister ) för att Själv Prostituerar och Tjänar Pengar från Alla HÅL !
Medan hos Mig har : För det Första en Lämplig Pappa , som Bästa Svenska Pappor kommer inte till Mina Knän , som är ( Författare , Diktare , Journalist , Litteratursamlare , Radioprogramledare , Uppfinnare , Grundare till Sajten ” falskaparadiset.se ” och ” fakeparadise.se ” , Har Publicerade en Bok ” 747 sidor ” Har Publicerade 5 CD , Har 40 Videoklipp på Youtube , Har skrivit över 10,000 Fina Dikter , Har över 400 Uppfinningar , på grund av Svenska Dåliga Domstolar har skrivit över 1600 sidor , har skickat över 1000 e mejl hit och ditt , mm ) .
Hos Mig , ( D ) har en Bror och en Syster som Älskar sin Lila Bror ( D ) jätte Mycket , Vi är stor Släkt , Hos Mig , ( D ) har 2 Farbror , 2 Faster , med 12 Kusiner och 14 Syssling som Alla Älskar Min Son ( D ) och ( D ) också Älskar Alla , jag har 12 Kusiner här och med deras Familj ( Fru , Man , Barn , Barnbarn ) blir över 35 personer till , som ( D ) Träffat en del av De , Väl , Även en IDIOT ( Ahmagh ) Fattar detta , Hittills som är 6 år Min Stackars Son ( D ) från 3 års ålder är med den Här Olämpliga Mamma ( Natasha ) Den här Gata Kvinna ( Natasha ) som Gjorde och Gör Alla Typ Dumheter , Alla Typ Omänskligheter , Alla Typ Olagliga Saker , Alla Typ Psykisk och Fysikalisk Tortyr till Mina Barn , Mina Änglar ( ” D ” och ” V – Ch ” ) som jag skrev bara liksom Titel , liksom Rubrik , liksom Kortfattad , liksom Toppen av Isberg , som Skadade Barnen ( ” D ” och ” V – Ch ” ) Psykisk och Fysikalisk , som sitter i Minne och Sitter för evig , Även en IDIOT ( Ahmagh ) Fattar detta , medan Hittills efter 6 år , efter att Skrivit över 1600 sidor , LYCKLIGTVIS ingen , ingen , ingen av De över 50 stycken Dumma Domstol Folket i Mina Ärende , FATTADE , Fattar Ni ? Upprepar , bland över 50 Stycken , Tyvärr Alla ( Välutbildade Svenska Domstol Folk ) INGEN FATTADE !
Vilket som en Alfabetisk person Fattar , ett 10 årig Barn Fattar , en Idiot Fattar , medan över 50 stycken Välutbildade Svenskar inom Domstol och Lag , Fattade inte ! Typisk Sverige !
Eftersom varje År på Sommar Min Son ( D ) Skickas Obligatorisk 3 månader till Ukraina till 2 Äckliga , Smutsiga Alkoholister ( Mormor , Morfar ) , och Min son ( D ) hade inte sett sin Pappa och sin Bror och Syster och Släktningar , när jag Träffade Min Son efter 3 månader , Kramade Min Son ( D ) och Pussade Honom ( D ) och Sa : Oh ! Vad jag Saknade dig !
Min Son ( D ) också Kramade och Pussade Mig , Sa : Jag med ( Det betyder : Jag Saknade Dig också ) jag Trodde Du Var DÖD ! ( När ett 4 – 5 – 6 – 7 – 8 årig Barn ser inte Sin Pappa 3 månader och när var 4 år , hade inte sett Mig 6 månader ) Dagar är liksom Månad , Månad är Liksom År , för ett Barn ! Och Tror att ( Mamma , Pappa ) Älskar inte Honom !
Olämpliga Mamma ( Natasha ) har visat att Älskar inte Barnen , men PAPPA Ahmad Älskar Sina Barn Upp till GUD , Lever för Sina Barns Skull , Dör för Sina Barns Skull !
Detta Vet Vem som helst , detta Vet Vilken IDIOT ” Ahmagh ” som helst , vilket som den Gata Kvinna ” Natasha ” , ( Täby Kommun – Järfälla Kommun , Håbo kommun ) s Omänskliga Folk , och Olämpliga Domstol Folket i Vårt ärende FATTADE INTE !
Eller det kan hända att ibland blir 35 – 40 dagar Vi ( Jag och Min Son ) Träffar inte Varandra .
Eller för några månader sedan , Min Son ( D ) sa : Alla Mina Vänner och Syster ( V – Ch ) har Mobil , Jag vill ha en Mobil , jag Köpte en Mobil Telefon till Min Son ( D ) , Han ville tar sin Mobil att visar till sin Syster ( V – Ch ) och sin Olämpliga Mamma ( Natasha ) och samtidigt Lada ner några Barn program , några App. Som kan leka , Det verkar att Han ( Min Son ) ville Ringa Mig och få Höra Min Röst , vilket som Han ( D ) fick inte från den Gata Kvinna ( Natasha ) , Skickade sms till Mig : Jag ville ringa dig , smsa dig , jag fick inte från Mamma ! Med en Figur som är symbol för , att man är ” LEDSEN ” !
Jag skrev till Honom ( D ) : Älskade son ! Du vet att när Du är hos Mamma , Mammas Regel och Lag Gäller , när Du är Hos Mig , Mina Regel och Lag Gäller , och ( Du och ” V – Ch ” ) måste följa det ! På det sätt jag Lugnade Honom ( Min Son ) !
Om Min Son ( D ) Bor hos Mig ( Ensamvårdnad till Mig , och Varannan Vecka till den Gata Kvinna ” Natasha ” ) ) De ( ” D ” s Vackra , Fina Syster ” V – Ch ” och ” D ” s Olämpliga Mamma ” Natasha ” ) Kan ringa Varje dag , när De vill , Vilket som nu Hos sin Olämpliga Mamma ” Natasha ” Min Son ( D ) är liksom en ( FÅNGE ) , kan inte ens Ringer till sin Pappa , sin Bror , sin Syster , Sina Kusiner , Kan inte ens Skicka sms osv !
Och Ni vet detta Betyder ( Psykisk Tortyr ) till Min Son ( D ) som det 6 år Lever så här !
Med dagens Teknologi , man kan se varandra och pratar Gratis , på det sett ( D ) håller sin kontakt med sin Vackra , Fina Syster ( V – Ch ) och sin Olämpliga Mamma ( Natasha ) om Hon ( Natasha ) Har inte ( KUNDER ) och har tid för Barnen !
Den här Gata Kvinna ( Natasha ) Klippte Totalt kontakten mellan ( Mig och ” V – Ch ” ) och Försökte att Visar Mig liksom en ( Monster ) till den Stackars Flicka ( V – Ch ) som Kallade Mig ( PAPPA ) efter bara 5 dagar som kom till Sverige , och Jag var Bästa Pappa till Henne ( V – Ch ) bättre än Bästa Svensk Pappa till Sina egna Barn ( Enligt 1000 tals Bilder och Filmer och Alla som känner Oss ) !
Varför Klippte Relation mellan ( Mig och ” V – Ch ” ) ? För att ( V – Ch ) skulle inte Ringa Mig ( Sin Pappa ) , och Berättar att Klockan är 01 : 00 – 02 : 00 – 07 : 00 och Mamma har inte än kommit Hem , Vi ( Barn ) är Rädda , osv !
Tänk , När Folk Skaffar ( Hund , Katt , mm ) Kallas den DJUR ( Hund , Katt , mm ) för ( Familjemedlem ) och Alla i Familjen Älskar DJUREN ( Hund , Katt , mm ) Även DJUREN ( Hund , Katt , mm ) Älskar Familjen , medan den Stackars Flickan ( V – Ch ) som Hade inte Pappa , och Fått Bästa Pappa i Världen ( Jag ) 5 år och Fick Min Stor Familj på Köpet , som Alla Älskade och Älskar Henne ( V – Ch ) , den Gata Kvinna ( Natasha ) den Olämpliga Mamma ( Natasha ) den Omänskliga Kvinna ( Natasha ) för Sina Smutsiga , Sjuka , Omänskliga Plan Klippte All Kontakt mellan ( V – Ch ) med Mig och Min Familj !
Om Ni skulle ha Bara putte Lite Mänsklighet och Medmänsklighet kan Fatta Hur Mycket den Stackars Flicka ( V – Ch ) Fick ( Psykisk Belastning ) på Sig , Bara för att den Gata Kvinna ( Natasha ) Var Orolig att Barnen , speciellt ( V – Ch ) Skulle Avslöja Sin Smutsiga Mamma ( Natasha ) s Lögner , och Sjuka Plan , och skulle inte Ringa Mig ( Sin Pappa ) och Berättar att Vilket Skit Liv har , och Avslöjar Andra Smutsiga Saker som den Olämpliga Mamma ( Natasha ) Gjorde och Gör !
Jag tror inte att det är Svårt att Fattar , eller hur ?
Så ! Om Vi har LAG , om Vi har Lämpliga , Kunniga Kvinnliga Domare , Vill att Vi ska gå igenom ( 6 år Orättvisan ) ( 6 år Psykiska Tortyr till Mig och Mina Änglar ” Barn ” ) , Tack !
Annars skickar Mig Skriftligt att : Vi har inte Riktiga Lag , Lagboken är Formalitet , och om Vi Dömer , Dömer SKIT ! som jag kan Visa till Hela Världen , Visar till De IDIOTER ( Ahmaghhaa ) som Riskerar sitt Liv , med en Gummi Båt i Havet , vill komma till Sverige , ( Om De Kommer Levande ) att visar De ( De IDIOTER ” Ahmaghhaa ” som Ville Komma Hit ) att Sverige är ett SKIT LAND nu för tiden , Titta på Mitt SKIT LIV efter 33 år , efter 31 år som jag jobbade och Betalade Skatt och Moms och Alla Påhittade Avgifter och Böter , Har ingenstans att Bo , Har inte Mina Barn , Bara ORÄTTVISAN , Bara HELVETE !
Att jag Skriver : Om jag har ett SKIT LIV , är Tack Vare att Här är ett SKIT LAND , som nästan Allt är Falsk , som nästan Allt är Fusk , som nästan Allt är Formalitet , som nästan Allt är SKIT !
Vill De ( Idioter ” Ahmaghhaa ” ) ändå komma , Välkomna !
Men som en Ansvar ( Författare , Diktare , Journalist , Radioprogramledare , Litteratursamlare , Uppfinnare , Grundare till Min Sajt ” falskaparadiset.se ” och ” fakeparadise.se ) det är Min plikt att skriva om Verkligheten , som Tyvärr är bara SKIT !
Det var flera sidor som jag skulle skriva , men idag , tisdag den 28 maj kom ett mejl från Attunda Tingsrätt , att Ni Väntar på den ( Delgivnings Kvitto ) , men jag skickar detta Skrift och Väntar på BESKED att Vem är Domare till Mina Mål , sedan Jag Skriver under den ( Delgivnings Kvitto ) och Skickar ! Jag har inte Advokat , sedan 4 år tillbaka , Vet inte sådana FORMULÄR , jag kan Bara Mänskliga Formen , Hoppas på att Ni Fattar den FORMEN ?
Fattade Ni att Jag Vill inte Ha Manliga Domare i Mitt Mål ?
Fattade Ni att Jag Vill inte Ha De Olämpliga Kvinnliga Domare som Hittills var i Mina Ärende !
Fattade Ni att Jag Begärt en Kunnig , Lämplig , Mänsklig , Ärlig , KVINNLIG DOMARE , som Själv är MAMMA , för att FATTAR att Ärende Gäller Mina BARN ( ” D ” och ” V – Ch ” ) som är Mitt ALLT , som är 6 År Hade HELVETE !
Fattade Ni att jag Bad att 4 Personer ska Vara ( VITTNE ) ? Deras Namn jag skrev Flera ggr !
Fattade Ni att Jag Vill inte Ha Olämpliga ( Nämndemän ) i Mitt Mål ?
Det är 6 År jag har inte LIV , liksom Mina Änglar , Mina Barn ( ” D ” och ” V – Ch ) och Håll på att Skriva till Domstol Folket , att Lära De ( Domstol Folket ) Alfabet av MÄNSKLIGHETER , Alfabet av RÄTTVISAN !
Med denna Kunniga , Lämpliga , Mänskliga , Ärliga , KVINNLIGA DOMARE ska Vi gå igenom 6 År ORÄTTVISAN , 6 År OMÄNSKLIGHETER , 6 År HELVETE Till Mig och Mina Änglar ( Mina Barn ) !
Har Ni Fattat att den Kunniga , Lämpliga , Mänskliga , Ärliga , KVINNLIGA DOMARE ska Lägga 2 – 3 Dagar och Läser Alla De SKIT DOM och BESLUT Hittills och Mina ANALYS och Överklagande på De ( SKIT DOM och BESLUT ) och Mina andra Skrifter , att inte DÖMER igen en SKIT DOM !
Har Ni Fattat att 1 Dag är inte Tillräcklig att gå igenom 6 År ORÄTTVISAN , 6 År HELVETE , 6 År OMÄNSKLIGHETER !
Jag har en egen Dikt , en bit av den är detta : Aabe darya ke nagirad be miaane koozei ja !
Med Min Dålig Svenska Betyder : Havets vatten man kan inte placera i en Kanna !
1 dag är liten , vi kan inte gå igenom Allt , jag vill Visar 100 tals Bilder och Filmer , som är Talande ! Man säger : En Bild Talar mer än 1000 Ord !
Så Boka Minst 2 Dagar och en Dag extra liksom Reserv , att Vi kan Åtminstone Göra Någonting Positiv ! Tack !
Som en Ansvar Författare , Diktare , Journalist , Radioprogramledare , Litteratursamlare , Uppfinnare , Grundare till Sajten ” falskaparadiset.se ) och ( fakeparadise.se ) mm Ville till Slut av Min Skrift Säga : Det ÄCKLAR MIG att Kallar De som ” VÅLDTA RÄTTIGHETER ” och ” RÄTTVISAN ” , De som ” SLAKTAR RÄTTIGHETER ” och ” RÄTTVISAN ” , för ” MÄNNISKA ” !
Väl , Vänligen efter att Ni Läst detta , och Valde den Lämpliga , Kunniga , Ärliga , Mänskliga , Kvinnliga Domare , Låt att den Valda Kvinnliga Domare , också Läsa detta , och Meddela Mig Vem Hon ( Den Kunniga Kvinnliga Domare ) är ! Tack !
Ju mer jag känner Människor , Desto mer jag Beundrar ( Respekterar ) VARGAR !
Den Låtsas Svens som har bara Dåliga Minne i det här SKIT LAND
Ahmad Valadi 2019 – 05 – 29
Åkerbyvägen 96 – 183 35 Täby – Salong Mirakel
Tel : 08 – 792 45 52 Mobil : 073 – 655 39 85
OBS ! Som Vanlig , Jag Står för Mina Skrifter , även Alla Tecken ( ! ” ? = . % / ) i Mina Skrifter !
Tyvärr Här är Mitt Andra Land och Tyvärr Mina Barns Födelseland , jag Bryr Mig om , för att Vill inte att Blir Mer SKIT än som den är ! Ahmad Valadi
ISverige ! IStockholm ! 2019 – 05 – 29